Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Więc..


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałem tutaj mnóstwo za********h ziomków, zawsze dało się z kimś pogadać. Osiągnąłem bardzo dużo na serwerze, bo wszystko co chciałem. Jedyne co się nie udało to Administraotr, lecz wiem, że udałoby się to zrealizować, gdybym tylko został i chciał, lecz mi już nie zależy. Planuję odejść od serwera, dlaczego? Postanowiłem się za siebie wziąć, mianowicie.. siłownia, popracowałem troszkę nad nauką, nie chce mi się już siedzieć przed kompem, bo ani nie sprawia mi to przyjemności, ani nie mam do tego checi, zapału jak kiedyś. Po tylu latach grania po prostu mi się to znudziło. Dziękuje wszystkim za grę, byliście i będziecie dla mnie zawsze mega.. Mam nadzieję, że pogadamy sobie kiedyś w cztery oczy w realu, a nie na jakimś komunikatorze, pozdro !!

 

Wiadomo, muszę kogoś wypisać i wypiszę.. najlepszą ekipe, ludzi dla których tu siedzialem;

 

@kalahim najlepsza morda na serwerze, wiadomo ;]

@XQward gruby zawsze smiga z pomocą ;]

Daniel wiadomka, do zobaczenia w szkole xD

@Bolek. w sumie byles spoko, dlaem ci kiedys waltony:)

@ZbyK moze jeszcze kiedys pogadamy o skryptowaniu ;)

Lubie cie, trzymasz przynajmniej rygor w tej frakcji, choc czasem mnie wkur.. xD

@hoopak ambitna mordka, ratownik medyczny - szanuje cie stary ;)

 

Teraz musiałbym wypisać wszystkich, z którymi byłem w SAMD, SAPD, TSA.. w każdej frakcji, wszystkich z serwera.

 

Do każdego zawsze byłem nastawiony pozytywnie, każdego z was lubię - pamiętajcie o tym, no niestety.. jestem coraz starszy, muszę pomyśleć nad przyszłością, PIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONA

 

 

Dzięki za wszystko ;]

Edytowane przez TheKruzii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin