Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście z serwera - Robek


Robek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a zarazem żegnam ponieważ chciałbym zakończyć na jakiś czas myślę że do wakacji postaram się wrócić a może nawet po bądź przed wakacjami. Grało mi się tu świetnie również chciałbym dodać że nie odchodzę z serwera z powodu ((przegrania w kasynie)) lecz odchodzę na jakiś czas ponieważ chciałbym spróbować czegoś innego mam nadzieję że będę mógł kiedyś do was wrócić i zagrać z wami tak jak przed odejściem. Chciałbym także pozdrowić parę osób które wspierały mnie na serwerze ;D

 

 

 

PolskiNapoj - Dzięki za wszystkie chwile na serwerze 

 

Grabsio311 - Dzięki za szansę na v-lider'a w organizacji mam nadzieję że kiedyś do was wrócić na v-lider'a ;D

 

Hrydziu* - Hrydzia wrócę kiedyś i będziemy grali razem ;D

 

DawajDyszke - No to ten no DawajDychę może na coś ją wykorzystam xD 

 

Yaski - Serdeczne Hau Hau mam nadzieję że Liv'e będziesz robił na które będę wbijał do ciebie Ps. czekam na Live z SAFD 

 

oraz inne osoby które też chciałbym pozdrowić ale wszysktich nie do końca pamiętam i było by mi ciężko ich wpisać tu wszystkich 

 

 

Pozdrawiam, Robek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin