Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - Sniff.


Sniff.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oraz żegnam :(

Chciałbym poinformować, że moja kariera na 4life dobiegła końca zadłużyłem się i dostałem bana. Gra na serwerze już mi nie sprawiała takiej radości jak kiedyś, mimo iż serwer jest idealny. Wiele osób myśli że o tak sobie piszę pożegnanie , ale mogę jedynie napisać, że nie jest mi łatwo oraz myślałem o odejściu. 

Powodem mojego odejścia jest to, że mam mniej czasu na grę, muszę więcej poświęcić prywatnemu życiu.

Także jak prawie każdy w swoim pożegnaniu pisze, to i ja wymienię pare osób, którym chciałbym podziękować za wspólne chwile. Jeśli kogoś nie wymienię, to przepraszam, ale nie da się wszystkiego pamiętać :(

Więc tak:

FuzzyPl- Dobra mordka od początku.

ziomek17- Trzymaj się kolego, mam nadzieję że jeszcze kiedyś pogadamy. 

Kasztan*- Również dzięki za wszystko.

Lol3k*- Trzymaj się. 

RasTi- Dobry moderator i dobra mordka.

GyCeK- Do zobaczenia Cycku.

Krystian6076- Było między nami trochę kwasu, ale no powodzenia w organizacji jak i we frakcji. 

Michal5505- Dzięki za wszystko, trzymaj się ziomek. 

NaTalaa^- Trzymaj się, narazie. 

wika^-^- Powodzenia w kasynie. 

oemass- Trzymaj się mordko.

pszczola191080- Cześć mordko. 

Thietmar​- Trzymaj się.

dbnidJX.jpg

 

Jeszcze raz przepraszam tych co nie wymieniłem, po prostu piszę to co mam w aktualnie w głowie.

Także żegnajcie wszyscy, powodzenia na serwerze. :(

Wszystko się kiedyś kończy, taka kolej rzeczy :(

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin