Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Papa [*] KENZ


Damianeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, na każdego przyjdzie ten czas kiedy musi odejść. Wiele Osób mnie znało pod nickiem Damianeg bo w sumie to Ja xD. Lece na csa wbijać supreme i kończe już chyba na zawsze z MTA. Wiele osób tutaj było zajebist*** Lecz nie mam z nimi kontaktu albo nie grają już tutaj. To:

Szach, PanBanan i PanCzesław. - Zawsze was będę pamiętał a zwłaszcza to FBI ( wiem, dla niektórych to był shit a nie frakcja )

Teraz pozdrowionka Dla wszystkich ^^:

Marecki - Trzymaj się babcia, kontakt jest :) :^

Kapitan_Kox - spokojnie Andrzeju, ja Cie spłace tylko jak wyjde ze szpitalka xD

Szach - Byłeś zarąbistym liderem FBI, szkoda że nie mamy kontaktu.

PanBanan - To samo co Szach.

PanCzesław - To samo co Szach i Banan xD

Baker - Mieliśmy ze sobą kilka spin, ale zawsze spoko było ;p 

Eldokson - Ahhh, te live'y z SAPD xD nie zapomne tego, strzałeczka

BartekZRK - Chodz grac w csa silverze xD

Wujcio_BS - Prowadź tam frakcje SAPD, mimo że mnie dawno nie było, pamiętaj - rób to co robisz, pozdrowionka.

amj. - Jak ja kochałem u Ciebie zdawać egzaminy xD

To na tyle z pozdrowień, jeżeli kogoś nie wymieniłem przepraszam, ale teraz nie mam czasu. Papa wszystkim, jeżeli ktoś cos kontakt FB pm ^^


Jak to piszą:

S4 [*]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin