Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa/Odejscie


Smutny_Hrvdziu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No siems kilka osób lub może kilkanaście pewnie mnie kojarzy co ? No nic dziwnego jak całymi dniami przesiadywałem na serwerze. Dlatego też koniec z tym muszę sobie zrobić jakąś przerwę lub po prostu odejść od gry. Ileż można zamulać przed kompem prawda? Nie będę bawił się w jakieś wymienianie osób czy coś każdy z kim się trzymałem wie o tym i nie potrzebuje jakiś wyróżnień ^^ Planowałam to odkąd odszedłem z TSA ale zaraz potem rozpoczęło się rekru do SPSA na którym cholernie mi zależało niestety nie udało się. Tak więc no Idę sobie na tydzień może miesiąc może na zawsze, nie wiem. Na serwerze spotkać mnie będzie można jescze jakoś przez 2 dni bo mam do uregulowania dług i tyle :P mam nadzieję że do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin