Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zabawy z modelami 3D


VenZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanie Dajesz ten pkt medyczny na serwer czy nie.

Szczerze mówiąc wątpie że się opłaca na dużo serwerach jest ten punkt medyczny.A po co niektórzy mają Hejtować ,,4LIFE'' może i jest autorem tego punktu ale sam wiesz jak to niektórzy :D

 

Powiedz mi do cholery  na jakich serwerach jest ten punkt medyczny ? 

Założę się, że widziałeś na p*life ten punkt, ale co tam jest na "dużo serwerach to jest" Brawo dla twojej inteligencji...

Nie będę się wypowiadał więcej bo nie ma sensu. I jak macie już pisać, że na "dużo serwerach" jest ten punkt medyczny to podajcie mi od razu to na pw forum ;) a nie drążycie temat skoro ja wiem, że nikomu tego nie dawałem...Ale cóż widzę, że obcy ludzie wiedzą więcej ode mnie...

 

 

No to włączam 3ds max

Nie, gdyż myślę, że nie jest dobrze wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie Dajesz ten pkt medyczny na serwer czy nie.

Szczerze mówiąc wątpie że się opłaca na dużo serwerach jest ten punkt medyczny.A po co niektórzy mają Hejtować ,,4LIFE'' może i jest autorem tego punktu ale sam wiesz jak to niektórzy :D

 

Powiedz mi do cholery  na jakich serwerach jest ten punkt medyczny ? 

Założę się, że widziałeś na p*life ten punkt, ale co tam jest na "dużo serwerach to jest" Brawo dla twojej inteligencji...

Nie będę się wypowiadał więcej bo nie ma sensu. I jak macie już pisać, że na "dużo serwerach" jest ten punkt medyczny to podajcie mi od razu to na pw forum ;) a nie drążycie temat skoro ja wiem, że nikomu tego nie dawałem...Ale cóż widzę, że obcy ludzie wiedzą więcej ode mnie...

 

 

No to włączam 3ds max

Nie, gdyż myślę, że nie jest dobrze wykonany.

 

 

 

yyy nwm o co ci tu chodzi :)

"Nie, gdyż myślę, że nie jest dobrze wykonany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pytanie Dajesz ten pkt medyczny na serwer czy nie.

Szczerze mówiąc wątpie że się opłaca na dużo serwerach jest ten punkt medyczny.A po co niektórzy mają Hejtować ,,4LIFE'' może i jest autorem tego punktu ale sam wiesz jak to niektórzy :D

 

Powiedz mi do cholery  na jakich serwerach jest ten punkt medyczny ? 

Założę się, że widziałeś na p*life ten punkt, ale co tam jest na "dużo serwerach to jest" Brawo dla twojej inteligencji...

Nie będę się wypowiadał więcej bo nie ma sensu. I jak macie już pisać, że na "dużo serwerach" jest ten punkt medyczny to podajcie mi od razu to na pw forum ;) a nie drążycie temat skoro ja wiem, że nikomu tego nie dawałem...Ale cóż widzę, że obcy ludzie wiedzą więcej ode mnie...

 

 

No to włączam 3ds max

Nie, gdyż myślę, że nie jest dobrze wykonany.

 

 

 

yyy nwm o co ci tu chodzi :)

"Nie, gdyż myślę, że nie jest dobrze wykonany"

 

chodzi chyba o to że punkt medyczny jego zdaniem nie jest dobrze wykonany  i nie chce aby był na serwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić was o pomoc :)


Jeżeli wiecie modeluję i chciałbym podjąć się wyzwania dotyczącego wymodelowania miasta(budynki z wnętrzem 3d na nowo)


Możecie głosować w tej ankiecie:


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9EgzoTquUW-r1l_sFHdOspAj7PQEjASoW1ITB6b_I2nLKnA/viewform?entry.691419250=&entry.829507466=


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zastanawialiście się kiedyś, czy ktoś wymodelował na nowo budynki z wnętrzem w GTA SA? otóż jest jedna osoba, która się tego podjęła, jednak nick autora nie jest mi znany. 
Natomiast znalazła się grupka czterech osób, którzy chcą wymodelować budynki z wnętrzami. Jest to miasteczko Fort Carson.Skład jest cztero osobowy jak wspomniałem wyżej.Będą to modele 3d z wejściem do środka, będą one w środku wymappowane. 
Jesteście ciekaw jak im to wyjdzie ? Zapraszam do obserwowania tematu. 
Nie wiadomo co stanie się z modelami. 

Skład: 

-VenZ[(ja)Modeler,pomysłodawca] 
-Arczi*(Mapper) 
-Grzybek20(Mapper) 
-MrMatej(Grafik, zajmuje się teksturami) 

Role: 
Modeler-Odpowiedzialny za modele 
Mapper-Odpowiedzialny za obiekty w modelach 
Grafik-Odpowiedzialny za tekstury 

Nie wiedziałem gdzie to napisać więc piszę tutaj, gdyż jest to związanie z GTA San Andreas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin