Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zmiany w zasadach udzielania pożyczek i w sprzedaży na raty


ZbyK.gg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pożyczki w banku? Może od razu dodajmy 1.000.000 jako startowy bonus dla graczy którzy zarejestrują się? Bezsensowny i głupi pomysl.

Bardzo dobry krok w stronę ulepszenia gry.

A czy ja coś mówiłem o jakimś magicznym bonusie? ;_;

 

Pożyczki mogłyby być gdzieś do max 100k a banki byłyby biznesami

 

 

Banki jako biznesy to przesada. Ale dobrze oskryptowany bank by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich lepiej. Ile razy widziałem jak dla żółtodziobow sprzedawali samochody drożej a potem śmiali się. Pomysł rewelacja. Ja bym dodał jeszcze to że za nie przestrzeganie tego też powinne zostać wyciąganie konsekwencje. Pomysł jest rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował taki skrypt

 

 

 

Gracz, który ma 100 godzin i majątek 25000 PLN może maksymalnie pożyczyć: 10000 PLN i może to spłacić w ciągu 15 dni.   Po niespłaceniu gracz otrzymuje bana na 30 DNI //BMA, a po minięciu bana, gracz musi spłacić rate w ciągu kolejnych 15 dni a jeśli jej nie spłaci ban na 999 DAY a UB po zerowaniu konta.

 

Gracz, który ma 250 godzin przegranych i majątek 50000 może maksymalnie pożyczyć: 30000 PLN i musi to spłacić w ciągu 25 DNI. Po nie spłaceniu raty otrzymuje bana na 30 DNI //BMA Po minięciu bana gracz ma 25 DNI na spłatę raty a jeśli jej nie spłaci otrzymuje bana na 999 DAY a UB po zerowaniu konta.

 

Gracz, który ma 450 godzin przegranych i majątek 100000 PLN może maksymalnie pożyczyć 55000 PLN i musi to spłacić w ciągu 35 DNI. Po niespłaceniu raty gracz otrzymuje bana na 30 DNI //BMA a po minięciu bana musi spłacić rate w ciągu 35 DNI inaczej ban na 999 DAY a UB po zerowaniu konta.

 

Gracz, który ma 650 godzin przegranych i majątek 140000 PLN może maksymalnie pożyczyć 80000 PLN i musi to spłacić w 50 DNI. Po niespłaceniu raty gracz otrzymuje bana na 30 DNI //BMA a po minięciu bana musi spłacić rate w ciągu 50 DNI. Inaczej ban na 999 DAY a UB po zerowaniu konta.

 

Gracz, który ma 750 godzin i majątek 160000 PLN może maksymalnie pożyczyć 100000 PLN i musi to spłacić w ciągu 80 DNI po niespłaceniu raty gracz otrzymuje bana na 30 DNI //BMA a po minięciu bana musi spłacić rate w ciągu 80 DNI po niespłaceniu raty gracz otrzymuje bana na 999 DNI a UB po zerowaniu konta. 

 

Gracz który ma + 900 H i majątek warty 200000 PLN może maksymalnie pożyczyć 300000 PLN i czas na spłatę to 120 DNI. Inaczej ban na 60 DNI //BMA a po minięciu bana musi spłacić rate w ciągu 80 DNI po niespłaceniu raty gracz otrzymuje bana na 999 DNI a UB po zerowaniu konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Skrypt na pożyczki w banku jest bezsensownym pomysłem i NIGDY nie zostanie wprowadzony. (Pisałem to wielokrotnie)
Uzasadnię to tym, że branie pożyczki wiązałoby się z przekrętami, jednym z nich może być przelanie kwoty na inne konto, na innym komputerze, nie można zablokować przelewów więc byłoby fajne rozwiązanie, jako iż łączna liczba pożyczek wynosiłaby kilka tysięcy już po kilkunastu dniach to nie mielibyśmy tego jak kontrolować bo byłoby to niemożliwe. Pożyczki u graczy działają dobrze bo każdy kontroluje swoją i w ich interesie jest aby ją spłacić, jest mniejszy "syf" i żadna dodatkowa gotówka nie jest generowana (co jest bardzo ważne).

Sądziłem że chyba logiczne jest to że jeżeli ktoś nie będzie stosował się do tych zasad to zostanie ukarany, skoro nie to zaraz to dodam :P

co do procentowego przelicznika to postaram Ci się wytłumaczyć, że jednak ma to sens, procentowy przelicznik ma to do siebie że jest przystosowany do każdego przebiegu, w przypadku gdy samochód jest nowy to 100km robi bardzo dużą różnice w przypadku gdy stary - małą. Oczywiście prawdą jest to że samochodem nowym dużo sobie nie pojeździmy jeżeli chcemy mieć możliwość zwrotu, lecz gracz kupując pojazd ma (musi mieć) tego świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin