Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kaizen


Tanku97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy gracze, społeczności serwera 4Life!

 

     Nasz ukochany serwer działa już wiele pięknych lat. Przebył on przez wiele aktualizacji, zmian i ulepszeń. Jednak od dłuższego czasu nasz jakże cudowny 4Life jest monotonny, wybrakowany i nie ma tak wielkiej świetności, którą mogłby zaoferować i dlatego proszę was, zwykłych graczy aby wprowadzić wśród nas wspaniałą i skuteczną technikę stosowaną od zarania dziejów w Japonii znaną jako Kaizen. Jest to technika, która ma na celu ciągłe ulepszanie i udoskonalanie rzeczy zaczynając od życia codziennego przez pracę i na technologii kończąc. Pisząc ten post nie chcę męczyć nikogo swoimi wypocinami lecz zależy mi aby gracze mieli jeszcze więcej rozrywki i przyjemności z grania na serwerze 4Life oraz nawołuję do współpracy aby uczynić to miejsce lepszym.

 

Każda propozycja zostanie przeczytana osobiście przeze mnie i w przypadku większej ilości polubień odpowiedzi z projektem pod tym postem zostanie przedstawiona Administracji RCON.

 

Będę starał się dla was całym sercem i zapałem abyście mieli jak najwięcej frajdy z gry na serwerze 4Life.

 

  Pozdrawiam całą Społeczność i Administrację naszego najlepszego serwera 4Life.

 

 

Tanku97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji jedyne pytanie jakie mojej osobie nasuwa się do odpowiedzi brzmi następująco: po co w takim razie tu w ogóle gracie i marnujecie czas na miejsce, w którym nic nie chcecie robić, i z którym nic nie chcecie zrobić? Skoro nie interesuje was gra i pozwalacie właścicielom jeździć na wakacje czy dawać im drugą i trzecią wypłatę za Premium to przynajmniej powinniście mieć jakieś oczekiwania. Nie narzekacie na dobre chęci tylko nadal na serwer, bo skoro nic nie chcecie robić to przykro mi, że marnujemy swój czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

W tej sytuacji jedyne pytanie jakie mojej osobie nasuwa się do odpowiedzi brzmi następująco: po co w takim razie tu w ogóle gracie i marnujecie czas na miejsce, w którym nic nie chcecie robić, i z którym nic nie chcecie zrobić? Skoro nie interesuje was gra i pozwalacie właścicielom jeździć na wakacje czy dawać im drugą i trzecią wypłatę za Premium to przynajmniej powinniście mieć jakieś oczekiwania. Nie narzekacie na dobre chęci tylko nadal na serwer, bo skoro nic nie chcecie robić to przykro mi, że marnujemy swój czas.

Nie pamiętam kiedy ostatnio byłem na wakacjach kolego :)

 

Kaizen, o ile dobrze rozumiem jest całkowitym przeciwieństwem "zrób coś raz a dobrze", co jest czymś bardzo głupim w odniesieniu do serwera.

Gdybyśmy wyznawali tą zasadę, od początku, serwer byłby na etapie przechowalni na komendę /wyjmijpojazd <id> a automatyczne komponenty zostałyby otwarte za około 25 lat ale i tak zostałyby wyłączone bo byłby bugi bo przecież nie możemy zrobić nic dobrze bo trzeba to ciągle ulepszać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin