Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Rzucam to wszystko, i jadę w Bieszczady. - Hrydziu*


Hasiu.*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Mnie chyba znacie prawda?!

No ale niestety piszę pożegnanko. Po tych 1720h nie mam już ani sił ani chęci do gry na serwerze. Od pewnego czasu jestem traktowany przez pewnego członka ekipy nie jak zwykły gracz a jak osoba którą najchętniej wszędzie by zbanował i odciął od serwera - ot sukces! odchodzę bo nie mam zamiaru się z nim użerać :)

STOP! > https://www.youtube.com/watch?v=2fngvQS_PmQ < klik i zapraszam do lektury.

Może kiedyś się zobaczymy Na pewno jeżeli macie ochotę usłyszymy bo na mumblu będę często Już tradycyjnie wymienię kilka osób tych grających lub tych którzy też już odeszli

-Lukster555 Łukaszku no co ja mogę o tobie powiedzieć... od zawsze najlepszy, najbardziej zaufany kolega z 4life'a dzięki za wszystko stary za każdy odpał każdą pożyczkę lub po prostu rozmowę!

-PluszowY^akaPlushNinja dlaczego wspominam PlushNinje? bo takiego Cię poznałem Pluszak kawał dobrej mordy zawsze mogłem na Ciebie liczyć ^.^

-byalkoo Paweł Ty to z tych którzy już odeszli niestety ale nie mogłem Ciebie tutaj nie zapisać... to tak na prawdę Ty pokazałeś mi 4lifa. Uczyłeś jak zarabiać, gdzie zarabiać ( to chyba oczywiste 26k lp XDPL!) Dzięki mordo! mamy kontakt na facebooku.

Mr...Danboss- No co bambusku? też jeden z mniej/wcale widzianych już na serwerze szkoda mordo bo to właśnie ty z byalkiem zatrzymaliście mnie tutaj przez tyle czasu! Dzięki!

Grabsio331- Grabsiu Grabsiu! :C Pierwsza osoba jaką poznalem na serwerze, dosłownie pierwsza Dziękuję Ci stary za wszystkie rady, pomoce, zawsze mogłem do Ciebie napisać jak czegoś potrzebowałem, nigdy mnie nie olałeś.

Arthur*- Arciu Francuziku mój dobry ryjek z Ciebie choć znamy się stosunkowo niedługo ale nie będe się rozpisywał bo i tak gramy w LoL'a czy CS'a na codzień

BANDITO.- Tobie Bandiciak chciałem przede wszystkim podziękować za wszystkie rady dotyczące handlu na serwerze, serio pomogłeś się dorobić Dobry chłopak jesteś! Facebook mordo wbij jeszcze czasem pogadać

Krystex*- Wiecznie sie tyraliśmy Krysia, ale jak kumple nie wrogowie o Tobie też nie zapomnę trzymaj sie stary powodzeniu w zrealizowaniu planu z odkupieniem mojego infka!

NinjSS- Ty już nie grasz, i pewnie tego nie zobaczysz ale mimo wszystko chciałem Ci podziękować bo długo ze sobą graliśmy

s1xxu- Stary trzymaj się tam! powodzenia jeszcze wyższych awansów w SAMD! i mniej PSC kociaku

miroszka- Ty już sobie nie grasz misiu :C Papatka! wyślij snapa czasem ;c

SnowMan- Handlarzu ach handlarzu... Dzięki za pomoc, rozmowy i inne stary ;) Trzymaj się i też nie PSC'uj już ;x

Tigerro- My też się już kawał czasu znamy Pomimo tamtej spiny która mam nadzieje już odeszła w niepamięć Dzięki stary! miło się z tobą grało, rozmawiało i.... ODWALAŁO! bo to właśnie Ty mnie tego nauczyłeś

hsdf. - Hasiek! Ciebie stary nie zapomnę jesteś moim top 1 supporterów, byłeś nim i na pewno będziesz! życzę Ci admina Hasiek! zasługujesz w 100%! <3

Arczi* - Stary znamy się moze i nie długo ale jesteś na prawdę bardzo porządnym gościem! Wal śmiało FB jeżeli czegoś potrzebujesz.

Hyak - Świetny gość! Dzięki za wszelką pomoc jak i każdy przypał mamy Facebooka w razie czego ;3

ENOMEK. - xEnomie pyszny aromacie sprytu! porządny ryjek jesteś. Dzięki za gierkę i Weed ;>

PrzybysZ* - Dzięki za wszystko ;) Będę dobrze wspominał ;> pisz FB. w razie czego

hoopak - Jeden z najlepszych administratorów takich po prostu - dla gracza! można było pogadać pośmiać się itp. dzięki hoopaczek! PS. 00.

Kirge - XDDDDDDDDDDDDDDDD no co ja mogę napisać innego o tobie Kircz! po prostu XDDDD

Baker - Bater to p... świetny gość ;> Trzymaj się baterek

FocuS* - Wątpie że przeczytasz ale też byłeś jesteś i będziesz jednym z najbardziej zaufanych kumpli z serwera ;> Trzymaj się.

Ruskyy* - Co do Ciebie stary to mam pewność że nie przeczytasz! ale mimo wszystko wiedz że masz tutaj miejsce stary!

Emialski - Emial Emial... SoundFM [*] trzymaj sie stary cyganie z szafy

Dziewiatka Nafukany Fighter - 3 największych meneli jacy stąpali po ziemiach 4lifa! dzięki mordeczki :>

Wojtek. - Najlepszy, jedyny uczciwy i szczery pracownik ówczesnego TSA Wojtuś wszystkiego co najlepsze.

KRISU. - mimo że mało gadaliśmy na MM to w grze dużo więcej ;> pomogłeś mi nieraz Dzięki! :>

Adik* - najgorszy cejocie Ty! trzymaj się :>

Kasia105 - Cześć Staśka

TheSokol - też wątpie żebyś w ogóle to zobaczył stary ale trzymaj się ciepło!

xTedi - Tedzik mordeczko Trzym sie dobrze

MaTTiX - Ty pewnie też nigdy tego nie zobaczysz :C szkoda Matiś żegnaj ;C

KNX/Tobiasz63/Altec63 - Siema Ci mimo wszystkich spin itd. ten serwer nie byłby takim jakim jest bez Ciebie

TheKruzii/kalahim - Dzięki mordeczki za to że gdy zaczynałem na serwerze i nie miałem ani pieniążków ani ekipy to wy przyjeliście mnie do grona wielkich wtedy prowokatorów <3

mexuu - Pozderki mexiak bankomaciku mój

Karmelowaty* - wej 200k pozderka handlarz dzięki za każdy zarobek na tobie

Lukasz1393 - Pukaszek <3 my i tak gramy w tiry mordeczko ale serwerowo trzymaj się!

XQward - Gruby dzięki za wszystko Widzimy się jeszcze może na tych wakacjach ;) hejuwka

Siverius - Tymek miłości moja <3 trzymaj się pozdrów braciszka ;)

hdata.exe - cześ handlarzu orzeszków

Domatix - elo świrze XDD więcej odwalanka z tobą <3

TheTomson - My też gramy w tiruuuuwki <3 Trzymaj się Tomaszek serwerowo

DaszeK - Cześć Pietrek :-)

Na pewno o kimś zapomniałem Przepraszam z góry!

Trzymajcie sie dobre mordy!

Hrydziu*

Edytowane przez Hasiu.*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin