Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Stare czasy


michu98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejo może mnie nie ktorzy pamiętaja.Grałem jako Delmor. chciałem wam przedstawic kilka ss z dawnych czasów serwera^^

 

 

TceUsuK.png

Mój cheetah z turbo który dawał niesamowitą frajde z jazdy.Teraz bodajże jest w posiadaniu rcona..nie wiem

 

jTzYbu0.png

Jpg z ziomkiem z którym niegdyś przegrałem mase czasu:)

 

BtFERaI.png

Takie tam z magikiem xd

 

1JIztXW.png

Moja mananka z id 1 :)

 

zqynd4P.png

 

 

Na koniec chciałem podziękować za grę wszystkim osobą z którymi przegrałem sporo czasu niegdyś oraz organizacji FamouS(nie wiem czy jeszcze istnieje)  Pozderki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby obecnie były stare czasy

 

Pan delmor i jego Manana ID 1, którą to chciałem kupić, ale za dużo chciałeś :D

Czasy FamouS, tego prawdziwego, gdzie jeszcze nikt z naszej wyśmienitej organizacji nie miał rangi, a grupa była złączona i zjednoczona na maxa.

Stare mordy, z którymi kiedyś można było bardzo dużo porobić, pogadać, czy nawet poodwalać.

 

No i czasami jazda z Magikiem i jego Fortuna <3

 

 

Cały majątek, rangę i wszystkie godziny poświęcone na serwerze oddalbym za tamten okres gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby obecnie były stare czasy

 

Pan delmor i jego Manana ID 1, którą to chciałem kupić, ale za dużo chciałeś :D

Czasy FamouS, tego prawdziwego, gdzie jeszcze nikt z naszej wyśmienitej organizacji nie miał rangi, a grupa była złączona i zjednoczona na maxa.

Stare mordy, z którymi kiedyś można było bardzo dużo porobić, pogadać, czy nawet poodwalać.

 

No i czasami jazda z Magikiem i jego Fortuna <3

 

 

Cały majątek, rangę i wszystkie godziny poświęcone na serwerze oddalbym za tamten okres gry.

 

Szanuje mocno i sie zgadzam, również bym wszystko oddał by cofnąć się do tamtych czasów ;v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EkMsq7u.jpg

 

Pachołeczki i te sprawy ju noł łot aj min

 

INJ8FWW.png

 

Interesujący napis i wgl

 

TZiW8qi.jpg

 

" ku**a banan " nawet nie wiedziałem że mam takie esesełke 

 

xLHeNT9.png

 

Stary panel który w 50 % nie działał 

 

 

 

No nie są aż takie stare ( te jeszcze starsze kiedyś przez przypadek usunąłem ) ale zawsze coś

 

edit1. te esesełke mają +/- półtora roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin