Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas się pożegnać


SoCz3Q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nadszedł ten czas żeby się pożegnać myślę że jeszcze nie raz zobaczymy się na platformie MTA i nie raz będziemy razem się witać. Odchodzę z braku ochoty do serwera straciłem ją już dawno ale zostałem dla przyjaciół i org którą wczoraj straciłem. Tutaj chciałbym pozdrowić kilka osób:

MaReCKi, Carl.- Kontakt mamy dalej będziemy grać (a ty carl nie odwalaj już tyle ;d)

TheElvis- Kontakt jest

Sosna- Dzięki za szansę w SAFD

Grabsio311- Dzięki za wszystko

Rycha57- Dzięki za wspólną grę i życzę ci abyś zrobił bulleta do końca

KRISU.- Nie zostawiaj org pnij się z nią do góry 

MaskeD- Oj ty taki handlarz że zawsze byłeś stratny, kontakt jest trzymaj się

L1on- Handlarz (Nie kupować od niego to cej ;d) sprzedawaj dalej te szroty na giełdzie lv ;d

BarteG- Powodzenia w SARA

Pawełek- Kontakt mamy w csa zagramy nie raz trzymaj się

Boniek- Trzymaj się ziomek powodzenia w SAMD

Tobiasz63- Nie przejmuj się jak się nad tobą znęcają miej to za przeproszeniem w du*ie

czyzu.- Nie odwalaj więcej tym bulletem ;d

GumiS*- Żegnaj przyjacielu

Akademia SAFD w której byłem- Trzymajcie się pnijcie się do góry panowie! (Leaner teraz może zacznij odprawiać msze w kościele a nie w koszarach ;d)

Cała organizacja Grove Street- Dzięki panowie za wszystko

Dobra tyle wypisałem może o kimś zapomnialem ale każdy też wie kogo lubię a kogo nie więc trzymajcie się może kiedyś powrócę. Żegnajcie przyjaciele!

 

 

P.S. Jakby ktoś chciał kupić bulleta nie sellam ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin