Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sabre GT


batycki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem,

nie wiem czy to odpowiedni dział, nie obchodzi mnie to zbytnio. Temat ten stworzyłem aby gracze mogli dyskutować o Sabre "GT".

Jak dla mnie drogi Delciaku trochę Cię poniosło. 1 milion cebulionów za spoiler i dziurę w masce? Lekki absurd. Gdyby chociaż osiągi były lepsze, jakieś turbodoładowanie albo coś to rozumiem cenę 1 miliona.

Zapraszam do dyskusji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sabre ft ~ 450k

Pakiet GT - 1kk

Podsumowując za 1 450 000 Mamy sabre o takich samych osiągach i lekko zmienionym wyglądzie jak Sabre za 450 000 coś tu zdecydowanie nie gra, i tutaj do gry powinien wejść moduł turbo w który wyposażałby pakiet GT do Sabre. Niektórzy wiedzą czym on jest niektórzy nie ale moim zdaniem wtedy ta cena nawet miałaby sens bo póki co to nie ma go wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, więc ta Sabre jest piękna, warta swojej ceny i uwagi.

No, ale jest sobie gracz, który ma nie mało pieniędzy a konkretnie 1.000.060 kupuje sobie Sabre 1.6 za 60k i wydaj 1.000.000 na Sabre GT, która jedzie 160km/h (jak bym się mylił przeprasam) a troche mniej warty Bullet2.2(ok.950k) jedzie sobie 250km/h, czyli różnica 100km/h. Oczywiście podziwiam i szanuje Delte  i czekam na jego inne Prace.

Co mi wiadomo Sabre GT w GTA V jest warta 490k FT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin