Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Screeny z innych Gier :>


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z pozoru typowy kursik...

Zrzut_ekranu_28.png

A jednak pojazd został wyposażony w sterownik firmy R&G 6000P! (autorstwa @EuroPoland)

unknown.png

Nie ukrywam, że jest to według mnie dość interesujący sterownik i raczej często będzie mi towarzyszyć w OMSI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj w pięknym "Dniu Dziecka", miałem możliwość przejechania się dobrym klasykiem ale... :(
Linia nocna N66 "Uniwersytet - Damie - Mickiewicza - Damie"
Pojazdem: Jelcz 120M/3 z manualną skrzynią biegów, tylko że... :(

eJdC5Xe.png
Jak można zobaczyć po wyświetlaczu "Uszkodzony".
No i niestety ale, nie nabijał obrotów. Zatrzymał się przy cmentarzu, no i koniec.
Nie mógł praktycznie się rozpędzić na 2 biegu. Później nawet silnik się nie uruchamiał.
Także, poproszę o 1 minutę ciszy, i ewentualną świeczkę [*].

A jako autobus zastępczy dostałem: MAN A21 EEV ze skrzynią biegów ZF, też uszkodzony, ALE na szczęście tylko część wyświetlacza nie działała.
llNwO5t.png
No i w prezencie wraz z tym MAN'em, dostałem 11 minut opóźnienia. Także 2 godziny jazdy, bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin