Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - Akvez.


Akvez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, krupniok200 napisał:

Co mam do powiedzenia taki no-name??? A takie że widać że masz faktyczny ból tyłka przez to że taki d**** z SAPD zaczyna ci grunt pod nogami zabierać swoimi tekstami, po drugie jak można sb załatwiać PSC xDDDDD i to jeszcze na medium z 4life, albo ktoś podkablował bo może masz kreta w znajo, to zasługuje na złotą maline NSA :P . Po trzecie nie jakiś d****, czy no-name bo duża liczba ludzi z administracji jaki tych co teraz nie są w niej mnie zna :P miałeś pecha po prostu że mnie nie znasz tyle. Po czwarte za cb SARA zeszła w potężny dołek i patlogie, pracowanicy zamiast na lawetach śmigać bo nie było żadnej to byli we czterech w jednym perku na patrolu, SARA nie jest od patrolu :P.

Pozdrawiam st. sierżant krupniok200

 

Nie ma kreta, po prostu administracja RCON nie jest głupia, kapnęli się jak w szybkim tępię mój majątek się pomniejszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj Akvez. Nic do ciebie nie miałem i nadal nie mam bo nie mam za co.. I ludzie coś wam zrobił że tak go nie lubicie? Szkoda, że taki jest świat i wszyscy się wyzywają sensu to nie ma i na pewno jak dalej to robić będziecie lepiej nie będzie... Może i parę osobom podpadł ale to nie zmienia faktu, że to jest powód do naśmiewania się z niego i z innych rzeczy... Do zobaczenia Akvez wróć kiedyś i nie przejmuj się innymi :v M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Akvez napisał:

@Bolek. - Twój stosunek do frakcji SARA jest naprawdę tragiczny, prosiłem cię o głupi* znaki, musiałem czekać aż tyle. Osobiście do ciebie nic nie mam, lecz musisz zmienić nastawienie do frakcji oraz więcej poświęcić im czasu.

Dokładnie jak jak twój do administracji RCON, od której dostałeś szansę zarówno jako support i lider frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bolek. napisał:

Dokładnie jak jak twój do administracji RCON, od której dostałeś szansę zarówno jako support i lider frakcji.

Tak wiem, zalepiłem. Otrzymałem od was szansę, ale ją zmarnowałem. Po prostu MTA znudziło mi się, trzymała mnie tutaj ranga Lidera Frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin