Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs... Wygraj i Ty ! [Winner] - WYNIKI !


Pi.....
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry :NiKoX

Ilość Lucky Point  :2700~

Coś o sobie : Cześć nazywam się Nikodem, jestem biedakiem na serwerze 4life xD, lubię pomagać innym ludziom ;), byłem z tobą we frakcji TSA lecz mnie wywalili niemam teraz z tego wypłat i dlatego jestem bidny a kasa sama się niezarobi chyba że coś wygram xD. Wesołych i Pijanego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry :NiKoX

Ilość Lucky Point  :2744

Coś o sobie : Cześć nazywam się Nikodem, jestem biedakiem na serwerze 4life xD, lubię pomagać innym ludziom ;), byłem z tobą we frakcji TSA lecz mnie wywalili niemam teraz z tego wypłat i dlatego jestem bidny a kasa sama się niezarobi chyba że coś wygram xD. Wesołych i Pijanego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : AveniK

Ilość Lucky Point  : 11k

Coś o sobie : Jestem Marcin na serwerze znany jako AveniK lub AveniQ.Mam 14 lat w styczniu 15. W MTA gram 3 lata a na 4life już niedługo będą 3lata. Interesuje się motoryzacją oraz sportem a dokładniej sportami drużynowymi takimi jak piłka nożna czy też siatkówka. Od ponad 4 lat trenuje piłkę nożną w miejskim klubie. To tyle mam nadzieje, że spodoba wam się czytanie o mojej osobie, życzę wszystkim powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry: freadyy

Ilość Lucky Point: 657

Coś o sobie: Nazywam się Dawid, posiadam 14 lat. Uczęszczam do 7 klasy w województwie jakim jest Małopolska. Interesuję się informatyką, programowaniem oraz grami komputerowymi. Jestem miły, spokojny, ogarnięty, pomocny. W Multi Theft Auto gram od 5 lat.  Najbardziej lubię tryb RPG, RP, DM oraz race. Powróciłem po przerwie na serwer i chciałbym dobrze rozpocząć mój powrót. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

 Wesołych Świąt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry : Patryk4719

Ilość Lucky Point  : 2355 (na chwile obecną)

Coś o sobie :  Mam na imię Patryk i mam

14 lat. Interesuję się strażą pożarną oraz

w ostatnim czasie czymś takim jak policja

i pomoc drogowa.

W realu jestem motocyklistą. Mam zdane prawo jazdy kat. AM. Aktualnie poruszam sie 

motocyklem ktorym jest simson SR50.

Zammierzam sobie kupic jakies supermoto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z gry :DemonicznyPL

Ilość Lucky Point  :550(cały czas rosnie) xd

  • Coś o sobie :Nazywam się Szymon mam 13 lat pochodzę z woj.Warmińsko-Mazurskiego.Jestem osobą mało konfliktową, każdą sprawę staram się załatwić polubownie, tak aby każda ze stron była zadowolona. Zachowuje kulturę, chociaż nie ukrywam że czasami potrafię się podnieść. , jeżeli ktoś prosi o jakąś przysługę, nie przechodzę obok tego obojętnie. Jestem ufny, nigdy nie rozpowiadam plotek, jak i faktów. Uważam, że to co ktoś robi to jego sprawa, ja interesuję się swoim życiem. Moje hobby to Siatkówka i piłka ręczna.Lubię pomagać innym, cenię szczerość, gdy coś robię - staram się robić to jak najlepiej, wkładam serce w swoją pracę i często próbuję osiągnąć niemożliwego :D ,z charakteru jestem miły, przyjacielski, pomocny, odpowiedzialny,spokojny,ambitny opanowany,sympatyczny i znam zasady dobrego zachowania. Oczywiście jak każdy potrafię czasem ulec prowokacji i kogoś "zwyzywać".Czasami jak mi się nudzi,a grać mi się nie chce to nie ukrywam że lubię poczytać książki o tematyce horror i fantasy np: "TO" albo "Harry Potter".Albo po prostu usiąść z rodziną i po oglądać coś na telewizorze, oraz pojeździć na rowerze albo nam moim quadzie.Moją największą zaletą jest to, iż jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Myślę, że na ogół jestem kulturalnym człowiekiem i graczem. Lubię poznawać nowe osoby. Moje hobby to piłka nożna, ręczna, muzyka i oczywiście gry,interesuje się informatyką.Z reguły podchodzę do wszystkich sytuacji na poważnie, lecz gdy sytuacja tego wymaga potrafię "pośmieszkować".Nienawidzę jak ktoś kłamie i udaje zupełnie kogoś innego niż jest,bo sam tego nie lubię robić.Nie szukam zwad.Pewnie nie wygram ponieważ nie mam farta do takich konkursów,ale zawsze jest nadzieja.
  • Pozdrawiam DemonicznyPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin