Skocz do zawartości

PabloSGT

Gracz
  • Postów

    154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez PabloSGT

  1. Platformy NK nie używam już od bardzo długiego czasu. Możliwe, że to jest pomyłka.
  2. Mówię nie wiem o jak post chodzi i na jakiej grupie, na jakiej platformie
  3. ha to czyli za zmianę nicku jest ban.PPozdrawiam Szkoda że jest taka opcja a nid ma napisane w regulaminie że jest zakaz zmieniania nicków
  4. @Mr_Magulon nie wiem za bardzo o jaki ci post chodzi i na jakiej grupce. Na 4life nigdy nic nie kupiłem i nigdy nic nie sprzedałem więc no...
  5. @LoSiU. dzięki za wspólną grę w SARA Powodzenia na serwerze
  6. A więc co tu dużo pisać. Dostałem bana za jakąś próbę sprzedania majątku. Nie wiem o co za bardzo chodzi lecz ban jest do 2021 albo do 2022 roku, więc odchodzę z serwerka pi 2 latach gry. @Sosna @DreeY @BuleczkaA. @KiLLYouDeaD @Skipciu wam w szczególności dziękuję za to że przyjęliście do frakcji. Dziękuję całej społeczności 4life za mile spędzony czas. Myślę, że kara jest nie słuszna lecz nie mam zamiaru pisać apelacji, ponieważ po banie wyrobiłem sobie pewne zdanie na temat serwera. Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się.
  7. PabloSGT

    KONKURS 50K

    Dej mnie to sianko gościu
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. PabloSGT

    KONKURS O 20K PLN !

    Biore udział Nick: Patryk4719 Pid: 81865
  10. No i już o wiele lepiej lecz lecimy dalej
  11. Licytacja trwała do 14 a to było po 14 ehhh Typowo
  12. Aha pozdro było po 14
  13. Godzina 14 nikt nie przebił Wylicytowalem za145001pln1
  14. 145001pln wariaty Godzina 13:59
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin