A więc co tu dużo pisać.
Dostałem bana za jakąś próbę sprzedania majątku. Nie wiem o co za bardzo chodzi lecz ban jest do 2021 albo do 2022 roku, więc odchodzę z serwerka pi 2 latach gry.
@Sosna @DreeY @BuleczkaA. @KiLLYouDeaD @Skipciu wam w szczególności dziękuję za to że przyjęliście do frakcji.
Dziękuję całej społeczności 4life za mile spędzony czas.
Myślę, że kara jest nie słuszna lecz nie mam zamiaru pisać apelacji, ponieważ po banie wyrobiłem sobie pewne zdanie na temat serwera.
Jeszcze raz dzięki! Trzymajcie się.