Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Sabre 1.8 Lampki Czerwone!


Ciastkowy*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Sabra
ID: 22337
Pojemność silnika: 1.8 Electric
Przebieg pojazdu: 7010KM
Dodatki: Czerwone Lampki | Podświetlany licznik na Czerwono | Malowane Felgi |

Cena: 145.000PLN ( Możliwość negocjacji )
Coś od siebie: Polecam :P
SS’y:
HcFAoIw.jpg

 

 

E14DVtC.jpg

 

 

VSGBmDb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, KarnawalStaszka napisał:

40k

Czy to jest jakaś licytacja? Pisze ,,licytacja”? Bo nie widzę?! Także chyba nie licytuje sie. Podana cena jest.. poproszę punciki dla tego pana... :)

11 minut temu, FebsoN napisał:

70k

Tak jak wyżej napisałem... 

to nie licytacja ...

punkciki dla tych dwóch panów poproszę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adistoja napisał:

Czy to jest jakaś licytacja? Pisze ,,licytacja”? Bo nie widzę?! Także chyba nie licytuje sie. Podana cena jest.. poproszę punciki dla tego pana... :)

Tak jak wyżej napisałem... 

to nie licytacja ...

punkciki dla tych dwóch panów poproszę 

Weź ty się utkaj łbie konia, każdy ma prawo zaoferowania swojej ceny. Dla Ciebie może założymy osobny dział motoryzacji ? ;D:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KarnawalStaszka napisał:

Weź ty się utkaj łbie konia, każdy ma prawo zaoferowania swojej ceny. Dla Ciebie może założymy osobny dział motoryzacji ? ;D:) 

Proszę cie. Twoje zachowanie jest jak 10latka... Nie dla mnie nie będzie osobnego działu motoryzacji. Może dla ciebie,lecz dla mnie nie. Pozdrawiam cie i sam się utkaj i nie pisz pod moimi aukcjami jeśli chcesz zaoferować  1/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adistoja napisał:

Proszę cie. Twoje zachowanie jest jak 10latka... Nie dla mnie nie będzie osobnego działu motoryzacji. Może dla ciebie,lecz dla mnie nie. Pozdrawiam cie i sam się utkaj i nie pisz pod moimi aukcjami jeśli chcesz zaoferować  1/3

Śmiech na sali 1/3 XDDDDDDDDDDDDD, gościu jesteś nikim, a rządzisz się jakbyś był supporterem ;D;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KarnawalStaszka napisał:

Śmiech na sali 1/3 XDDDDDDDDDDDDD, gościu jesteś nikim, a rządzisz się jakbyś był supporterem ;D;D 

Nie,nie rządzę się. Poprostu jak ma ktoś takie głupie oferty mi oferować ,to dowidzenia :P

Do kupna cie nie będę zmuszał. Chcesz kupić to mogę oddać za 130k ,nie pasuje to nie.

Prosić się  nie będę,to auto ma swoją cene. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin