Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja propozycja - dot. Prywatnej Wiadomości.


Sedzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego miejsca na forum, gdzie można przedstawiać swoje propozycję. Chciałbym ją przedstawić tutaj. Jak nie można to po prostu proszę o usunięcie tematu lub powiadomienie mnie to sam go usunę.

Moja propozycja to dodanie komendy która umożliwiłaby szybką odpowiedź na prywatną wiadomość. Jest to męczące jak trzeba wpisywać cały czas /pm [nick/id]. Moje propozycje jak mogłaby wyglądać komenda: (dla przykładu)

- /re     (od ,,reply")

- /r       (od ,,re")

- /so    (od ,,szybka odpowiedź")

Dla mnie najlepsza by była komenda /r, bo najkrótsza, ale /re też mogłoby być. Nic się nie stanie jak będą wgrane obie te komendy i będą działać tak samo. No ostatecznością jest /so, akurat to wymyśliłem sam.

PS: Ale będzie beka jak się okaże że jest już taka komenda tylko ja o niej nie wiem XDD - choć na F1 nie pisze nic o tym, więc chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zioberek napisał:

Albo zrobić coś takiego jak jest w metinie. Koperciki po prawej stronie ekranu, było by to bardzo wygodne i czytelne

Raczej za dużo tego programowania i skryptowania, a dodanie takiej komendy jest dużo łatwiejsze, chociaż to by wystarczyło ;)

 

Edit: Nie chcę za dużo czasu zabierać RCON'om, oni i tak mają go mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin