Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Mapa]Baza Organizacji SF Avispa


S63
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo pierwszy raz robił nie wyszło mu to no okej i macie już problemy jak by jakiś członek administracji zrobił coś takiego i ma fejm byście aż mu po 30 reputacji dali i miłe komentarze nie oceniajcie człowieka po okładce  możę chłopak pierwszy raz mappował dla mnie jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, CiasteK* napisał:

Bo pierwszy raz robił nie wyszło mu to no okej i macie już problemy jak by jakiś członek administracji zrobił coś takiego i ma fejm byście aż mu po 30 reputacji dali i miłe komentarze nie oceniajcie człowieka po okładce  możę chłopak pierwszy raz mappował dla mnie jest git :)

Dzięki za dobrą opinię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, CiasteK* napisał:

Bo pierwszy raz robił nie wyszło mu to no okej i macie już problemy jak by jakiś członek administracji zrobił coś takiego i ma fejm byście aż mu po 30 reputacji dali i miłe komentarze nie oceniajcie człowieka po okładce  możę chłopak pierwszy raz mappował dla mnie jest git :)

Nie każdy taki jest ;)

Nie podoba mi się praca przykładowo Bolka to tak pisze wtf, nie każdy jest lizodupem nie wiem jak ty. Nie widzę potrzeby w podlizywaniu się, jak mnie ktoś polubi to mnie polubi jak nie to nie wtf nad czym truć du*e.

mi się nie podoba, no ale pierwszy projekt więc zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin