Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bywajcie. Informacje dotyczące serwera w odczuciu graczy.


Boyol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, a zarazem żegnajcie.

Nie będę nic tu pisał o swoim odejściu, tylko wspomnę dla tych co rozsieli już plotki. Otrzymałem bana na życzenie.

 

Do sedna, zauważyliście pewnie, że serwer stoi w miejscu? Jesteście dobrej myśli, bo przegraliście tu tyle czasu, że nawet nie wiecie ile życia wam przeleciało(mi również, nie mówię, że nie).

Niby skrypty są optymalizowane, homepay nie wypłaca pieniędzy, itp. Właściciel napisał, że nie zostały wypłacone pieniądze od dłuższego czasu, bodajże od 5 miesięcy i jest to kwota powyżej kilkudziesięciu tysięcy. Przecież serwer nie ma 5 miesięcy, tylko 3 lata, na spokojnie serwer mógłby zostać opłacony na jeszcze kilka pięknych miesięcy, bądź lat.

W pełni rozumiem Zbyk'a, poznał dziewczynę. W sumie też nie pogodziłbym serwera, nauki, dziewczyny, wspólnych wyjazdów. Musicie się z tym pogodzić, że serwer będzie stał już w miejscu, razem z tymi lagami. Reszta administracji RCON też dorasta i nie są już tak zaangażowani jak kiedyś. Mogłem tego doświadczyć na własnej skórze. Nie zmienią już żadnego GAMEMOD'u, ponieważ nie chcę im się już tego ruszać. Wszystko musiałoby być zmienione, dosłownie wszystko. Nawet nie chce im się zmienić, tej starej grafiki, która jest od startu serwer'a. Ten serwer utrzymujecie na duchu jeszcze tylko Wy gracze. 

Ostatnimi czasy Delciak, któremu zawdzięczam dużo starał się uratować projekt, dodając tyle podmianek, że się to w "pale" nie mieści(chyba, że ktoś ma pałe jak łysy z brazzers, to może mu się zmieści), ale sam tego nie uratuje.

 

Dodając jeszcze tylko, dla tych typowych płaczków, możecie sobie myśleć co chcecie, teraz tylko możecie pisać w postach co o mnie myślicie, ale i tak nic to nie zmieni, serwer będzie dalej stał w miejscu.

 

Pozdrawiam płaczków!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Dlaczego nie pomyślisz wcześniej, zanim coś napiszesz?

I nie, nie pisze tego dlatego bo napisałeś "prawdę" w swoim przekonaniu, dlatego, że wypowiadasz się na tematy o których masz zerowe pojęcie. 

Serwer istnieje od 3 lat, nie od razu premium powstało, to na początek.

Gdybyś czytał uważnie, nie napisałem, że do wypłacenia mają mi kilkadziesiąt tysięcy, informowałem jakie straty możemy odnieść w przypadku najgorszego scenariusza i całkowitego ogłoszenia niewypłacalności firmy.
W tym przypadku będziemy zmuszeni opłacić podatek za pieniądze których nie otrzymaliśmy ale są one zapisane jako dochód, do tego warto dodać, że podatek powinien być przechowywany przez firmę, lecz w przypadku niewypłacalności nam przyjdzie zapłacić cały, pamiętaj, że nie otrzymujemy nawet 50% ceny netto sms'a. Wspomniałem, że serwer utrzymuje z własnych oszczędności i są to również pieniądze zgromadzone z wcześniejszych miesięcy istnienia premium. Zatem masz racje, rzecz siedzi jednak w tym, że nie mamy braku pieniędzy na opłatę, ale mamy możliwość wpadnięcia w zadłużenie, a konkretnie ja sam, wtedy biznes przynoszący straty nie będzie miał możliwości istnieć.

Serwer nie stoi w miejscu, zasoby są po kolei optymalizowane, jeden z najbardziej obciążających został zoptymalizowany znacznie w ostatnim miesiącu co widać na wykresie.
Niestety, lagów nie powoduje jedna rzecz, przez co nie ma możliwości aby gracz zobaczył jedna zmianę, dlaczego?

Przed optymalizacją skryptu A obciążenie CPU będą powodować skrypty A, B, C..., gracz odczuje to jako jeden duży lub mały lag, nie ważne. Po optymalizacji obciążenie spowoduje skrypt B i C którego nie zdążyliśmy zoptymalizować. 
Co to oznacza?
Nie ma ograniczonej liczby lagów w ciągu dnia a jest ona uzależniona od czynności wykonywanych przez graczy. Nie można tego obliczyć w żaden sposób i mimo optymalizacji lagi mogą nadal występować, co widać dopiero z biegiem czasu, użytkownik bez dostępu do statystyk skryptów nie ma możliwości sprawdzenia tego, że stary skrypt już nie laguje gdy zrobi się to lub to.
 

37 minut temu, Boyol napisał:

Nawet nie chce im się zmienić, tej starej grafiki, która jest od startu serwer'a. Ten serwer utrzymujecie na duchu jeszcze tylko Wy gracze. 


Zmiana grafiki = wykonanie skryptu od nowa, stare skrypty oparte są na GUI MTA a nowe na własnym wykonanym w dx który wymaga obliczania każdej czynności a nie jak w przypadku zwykłego gui ustawienia obiektów i nie martwienie się o nic.
Nie znasz się? Nie udzielaj. Piszesz jakby było to proste a takie nie jest.


Prawda, dorastamy, mamy mniej czasu, ale część wolnego czasu nadal poświęcamy na rozwijanie serwera i nie przestaniemy póki będzie to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
2 minuty temu, Boyol napisał:

Wszystko zostało przemyślane, zostaje przy tym co napisałem.

Zostawaj, nie w tym rzecz.
Nie znasz do końca sytuacji a wypowiadasz się na dane tematy przekonując innych do swojej "racji", którą oczywiście wywróżyłeś z swojej magicznej kuli.

Przekręcając prawdę lub/i stawiając własną teorię do pewnych czynności bez żadnego potwierdzenia w praktyce, zachowujesz się bardzo niepoprawnie a można nawet powiedzieć, że prowokująco.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Przykład:

Cytat

Nie zmienią już żadnego GAMEMOD'u, ponieważ nie chcę im się już tego ruszać

Nie jest to wyrażeniem opinii, tylko po prostu napisałeś, że tak jest. Bez zważania na to jak jest naprawdę, pisanie tego samo w sobie jest kłamstwem, a rolą kłamstwa jest przekonanie do swojej "racji" odbiorców, jak widać odbiorcą są tu wszyscy czytelnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Jeszcze raz zaznaczę, nie jest to opinia, przeczytaj co napisałeś a potem co ja napisałem, wystarczy trochę pomyśleć aby to zrozumieć, to nie jest trudne :) Dasz radę, wierzę w Ciebie! 
I dodam jeszcze, że wspominałem, o tym, że jest ruszany, a ty nie masz żadnych podstaw by uważać, że nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin