Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ostateczne odejście z serwera.


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Odchodzę z serwera. Wiem, że wszyscy będą się cieszyć z takiego przebiegu sprawy, ponieważ nie którym to nadawałem kary, innym wkurzyłem Swoim zachowaniem, a jeszcze inni mnie po prostu nie lubią i nie szanują za to, kim jestem. Mimo to, dziękuję wszystkim za grę.

 

 

Wiem również, że tych odejść miałem już kilkanaście, ale stety, to jest to ostatnie. Za 9 dni kończę 18 lat, będzie trzeba więcej czasu przeznaczyć na życie prywatne, na pracę, szkołę jak i rodzinę, która w ostatnim czasie mi się powiększyła. Nie które osoby pewnie zauważyły, że moja ostatnia aktywność jest znacznie mniejsza niż kiedyś, ale jest to spowodowane czynnikami takimi jak:

1) Życie prywatne.

2) Brak chęci do gry. W momencie, gdy nieoficjalnie "straciłem" rangę Administratora wiedziałem, że moja aktywność zmaleję. Natarczliwie próbowałem wrócić do Swojej starej formy, ale przyznam szczerze - żałuję tamtych chwil, między innymi dlatego, że już nigdy nie wróciłbym na rangę Administratora, a nawet jeśli, ciężko byłoby mi po raz drugi zdobyć zaufanie @ZbyK.gg'a. Do tego bardzo dużo czasu by to zajęło.

3) Brak starej ekipy.

 

Na serwerze spotkałem wiele wspaniałych osobowości, z którymi będą miał przez jakiś jeszcze czas kontakt. Nie mniej jednak najpierw wymienię kilka osób z administracji, z którymi fajnie się grało jak i z osobami, z którymi chociaż raz się zamieniło porządne słowo.

 

-> @ZbyK.gg @XQward @Bolek. - Dziękuję Wam za danie mi dwóch szans, mam nadzieję, że chociaż w najmniejszym stopniu można było na mnie liczyć.

->  @Zebra Dziękuję za każdą pomoc jak i za wskazówki, których mi udzieliłaś podczas moich początków ze skargami jako Administrator.

-> @Lukasz1393 Dziękuję za szansę w tym starym TSA, szkoda tylko że potem Kaśka mnie wyrzuciła za nic. 

-> @Grabsio311 Dzięki za gierkę, spoko ziomek z Ciebie. 

-> @Baker Cieszy fakt, że nigdy nie wypowiedziałeś się źle na mój temat, pomimo kilku sporów. Trzymaj się i oby mniej odjazdowych przygód w tym SAPD.

-> @RasTi Zazdroszczę Ci majątku byku, chciałbym być taki bogaty jak Ty i dawać przyjaciołom takie prezenty, jak Ty [Remington Artutkowi chyba] XD

-> @Hector Pomimo faktu, że mało ze Sobą rozmawialiśmy i pisaliśmy, wydajesz się naprawdę znakomitym ziomem. Trzymaj się mordko!

 

Jeśli chodzi o te wspaniałe osobowości: 

-> @MaciekMaster69 @concamatrix @KamilMystic - Was znam z dzieciństwa, razem się piłkę kopało. Miło było grać  tu z Wami. 

-> @Hasiu.* Dzięki za mile spędzony czas, trzymaj się tam!

-> @Iguana Kiedyś się uda, warto wierzyć. Trzymaj się.

-> @Gwiazda Trzymaj się! 

-> @[MGL]Ciperek. Handlowało się z Tobą kiedyś, ale już chyba z tym koniec. Trzymaj się!

-> @Admaxis Pamiętam to czasy, kiedy Ty pisałeś pożegnanie, w którym opisałeś mnie jako dobrego  człowieka i świetnego Supporta - nigdy tego nie zapomnę. Trzymaj się, wróć kiedyś do nich na serwer! :D 

-> @fake Dzięki za sprzedaż Infka kiedyś, trzymaj się tam!

-> @Drosiu Trzymaj się mordko!

-> @BarteG Kiedyś lepiej się trzymaliśmy, obecnie trochę to upadło, nie mniej jednak, trzymaj się! 

-> @NaTalaa^ Dzięki za grę, jak coś będzie potrzeba, pisz na FB :)

-> @Tobiasz63 Czasy SG4L i strony, na której nawet sporo siedziałem XD Trzymaj się tam!

-> @Cornes i @TeamForEver Dzięki za możliwość bycia w jednej z najlepszych organizacji swego czasu, trzymajcie się!

 

Oczywiście, nie muszę chyba pisać, że tych osób jest znacznie więcej, wypisanie mi ich wszystkich trwałoby zbyt długo :D

 

Na koniec jeszcze chciałbym pozdrowić starą organizację FamouS, pod tą właśnie nazwą.

 

Trzymajcie się wszyscy, miłej gry i spełnienia marzeń! ~Support Namik209

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin