Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie pawlowski


M0ntaq.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż to co tu więcej odchodzę z serwera, może kiedyś wrócę.

Przed odejściem chciałbym podziękować następującym osobom:

@FreshuTM - Mordeczki z podwórka, dzięki za odwalania nocne, ogólnie do cejot i dajcie mu bana ale jeszcze raz dzięki! JSP I BTK oczywiście <3

@KRISU. - Tobie chciałbym podziękować za twoje ,,bekatime,, na mumble oraz twoje stulejarstwo :D Zawsze będziesz dobrym wariacikiem po Harnasiu

@Jojtek01 - Nie wyciszaj mnie więcej na mm

@Jxliaa.kj - Tobie życzę powodzenia z KRISEM (z garnkiem też) oraz JSP XDDD <3 A ogólnie dobry wariacik z Ciebie <3

@concamatrix - ty jajogłowy jedno uszata mordeczko!

@Tymin.cj - Tobie chciałbym podziękować za to dobijanie 100k na audcyjach

@Van_Jordan - Dzięki za pogaduszki na mm :D

Per_Pani - Niestety nie mogę Cię znaleźć albo nie masz konta na forum, ale to ty mi doradzałaś podczas moich pierwszych audycji, za co ci bardzo dziękuje <3

@Kacper^,^ - Dzięki za granko w monopoly, oraz za dobre przeszkolenie do radia! :D Ogólnie za odwalanko i inne akcje :*

@Andglad - Dzięki tak samo za monopoly i wyzywanie się haha

@Leaner999 - Dzięki za świetne wspólne RP podczas mojej kariery w SARA :D

@MaciekMaster69 - Ogólnie to dobry hejter, dzk na śmieszne momenty ma mumble :D

@Karel*

@Fantus - Dzięki za wszelaką pomoc podczas eventów :)

@MajSterTHC - Dzięki za wieczorne podróże infkiem i inne takie tam bajery ;D

@Orbit - Wcześniej się nie tolerowaliśmy, ale teraz jak Cię poznałem jesteś bardzo spoko mordeczką! Powodzenia w pierwszej audycji na 4MUSIC ;)

Oraz całej organizacji Legwany , całemu radiu 4MUSIC oraz wszystkim innym o których zapomniałem

Edit @RomeG - jednak ty wy********j konfituro za*****a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin