Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnaj 4Life - #Opluted ll KONKURS! ll


OneStyle
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

Boże człowieku, czy Ty jesteś do końca normalny?
Dostałeś bana, w dziale pomoc dostałeś informacje, że masz napisać apelacje a Ty napisałeś to samo tylko w innym dziale. 
Mówisz, że administracja Cię opluła a to Ty oplułeś ich polecenia i zachowałeś się jak kompletny debil.
Nie chciałeś napisać w odpowiednim dziale to zacząłeś spamić wszystkim na skrzynkę gdzie nie mamy obowiązku zdejmować Ci bana, nawet nałożonego z automatu, BAN TO BAN.

To tylko i wyłącznie twoja wina a robisz z siebie nie wiadomo jaką ofiarę.
Ci bardziej przyda się zmądrzeć niż komukolwiek z ekipy, bo jak widać w tym to nawet im do pięt nie dorastasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ZbyK.gg napisał:

Boże człowieku, czy Ty jesteś do końca normalny?
Dostałeś bana, w dziale pomoc dostałeś informacje, że masz napisać apelacje a Ty napisałeś to samo tylko w innym dziale. 
Mówisz, że administracja Cię opluła a to Ty oplułeś ich polecenia i zachowałeś się jak kompletny debil.
Nie chciałeś napisać w odpowiednim dziale to zacząłeś spamić wszystkim na skrzynkę gdzie nie mamy obowiązku zdejmować Ci bana, nawet nałożonego z automatu, BAN TO BAN.

To tylko i wyłącznie twoja wina a robisz z siebie nie wiadomo jaką ofiarę.
Ci bardziej przyda się zmądrzeć niż komukolwiek z ekipy, bo jak widać w tym to nawet im do pięt nie dorastasz.

Ile razy mam ku**a mówić że nie dostałem bana? No ile można o tym samym mówić. 

Po 2 Po co mam pisać za kogoś kto dostał bana żeby dostał ub?

Po 3 pisałem apelajce ja mi mówi a jedynie co usłyszałem to że jak napisze kolejna dostane bana na forum? Za co ku**a no za co? Za pisanie apelacji?

Po 4 pisałem w dobrych działach na początku bo jak nie mogliście pomoc to napisałem tam gdzie na pewno zobaczycie. 

I po raz ostatni mowie ze nie dostałem żadnego ku**a jego mać bana ile razy mam ci to tłuc do łba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OneStyle napisał:

I po raz ostatni mowie ze nie dostałem żadnego ku**a jego mać bana ile razy mam ci to tłuc do łba?

Skoro nie dostałeś bana to czemu nie możesz wejść? Jak pisał wyżej ZbyK ban to ban. Otrzymałeś bana przypadkiem. Tak pisząc o wspaniałej ekipie serwera, która dzień w dzień haruje, aby serwer był w należytym porządku (do tego dołóżmy, że to nie są roboty, tylko ludzie i potrzebują życia prywatnego) nie zasługujesz, by tu grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tymin.cj napisał:

Skoro nie dostałeś bana to czemu nie możesz wejść? Jak pisał wyżej ZbyK ban to ban. Otrzymałeś bana przypadkiem. Tak pisząc o wspaniałej ekipie serwera, która dzień w dzień haruje, aby serwer był w należytym porządku (do tego dołóżmy, że to nie są roboty, tylko ludzie i potrzebują życia prywatnego) nie zasługujesz, by tu grać. 

Wyskakuje mi kominikat o banie na tamto konto.. i nie mam opcji wpisania swoich danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON
1 minutę temu, OneStyle napisał:

Ile razy mam ku**a mówić że nie dostałem bana? No ile można o tym samym mówić. 

2 godziny temu, OneStyle napisał:

Oczywiście sprawdziłem i jedynie co zastałem to perm ban XD

+
Aktywne bany na twój serial:

Cytat

Powód: Omijanie bana. (Wyjaśnij coś na forum - zamieszanie w oszustwa.) active.png 
Od: 2018-05-27 22:47 | Do: 2018-06-03 22:47


Wszedłeś na zbanowane konto i dostałeś bana z automatu

 

Cytat

Po 2 Po co mam pisać za kogoś kto dostał bana żeby dostał ub?

Ty dostałeś bana za omijanie czyjegoś bana, ale jest to całkiem inny ban, nałożony na 7 dni za każdym razem jak zalogujesz się na zbanowane konto.

 

Cytat

Po 3 pisałem apelajce ja mi mówi a jedynie co usłyszałem to że jak napisze kolejna dostane bana na forum? Za co ku**a no za co? Za pisanie apelacji?

Apelacja w dziale "Stare skargi" + bez wzoru? Coś Ci się chyba pomyliło.

 

Cytat

Po 4 pisałem w dobrych działach na początku bo jak nie mogliście pomoc to napisałem tam gdzie na pewno zobaczycie. 

Pisałeś w dziale Pomoc i byłeś proszony o napisanie apelacji, to była jedyna droga aby Ci pomóc.
Skoro nie ogarniasz może do psychiatry się powinieneś udać?


 

Cytat

I po raz ostatni mowie ze nie dostałem żadnego ku**a jego mać bana ile razy mam ci to tłuc do łba? 

I wracamy do punktu pierwszego xD
Zgaduje, że praktyka "tłuc do łba" była w Twoim środowisku często wykorzystywana i to dlatego masz problemy z myśleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin