Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

enZu – skarga na Całe SAPD biorące udział w akcji na opuszczonym lotnisku


JadeZeStarymNaRyby2008
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login / nick: kacper.spiegowski@gmail.com / enZu
Serial: D31188B4938BB65E4DC4BED4F9A30A93
Nick oskarżonego: Całe SAPD biorące udział w akcji na opuszczonym lotnisku
Data zdarzenia: 20.06.2018 ok. 19:30
Opis zdarzenia: Otóż ok. godz. 19:30 w dniu 20 czerwca nastąpiła zorganizowana akcja SAPD na uczestników biorących udział w nielegalnych wyścigach na opuszczonym lotnisku, w której ucierpiało moje wypożyczone auto. Wyruszyłem z naszej "bazy", która znajduje się na Snake Farmie moim wypożyczonym Jesterem 1.8 ft aby podjechać i zobaczyć czy zdążyli zabrać już wszystkie auta z opuszczonego lotniska, ponieważ było tam złomowisko/komis. W drodze widzę nagle kilka fajnych autek, które się ustawiają na wyścigi (wiedziałem, że na wyścigi bo zapraszali na nie na /go)w tym podjeżdżające banshee, które wyglądało jak banshee pewnego porządnego gościa no to pomyślałem sobie "a podjadę zobaczę czy to on" a tu nagle z 10 aut SAPD na sygnałach wyłania się zza samolotów i zaczynają ich gonić to zacząłem wtedy odjeżdżać do bazy a tu nagle ktoś wysiadł z auta i przestrzelił mi 3 opony. Nie wiem jakim prawem zestrzelili mi opony jeśli nawet mnie nie gonili. Pieniędzy na naprawę brak a w najbliższym czasie oddaję auto. Proszę o zwrócenie pieniędzy za naprawę samochodu oraz za czas, który spędziłem na pisanie do kilku adminów i zarządców SAPD, bo czas to pieniądz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba która wsiadła do twojego pojazdu była poszukiwana przez nas nie jednokrotnie. Dążyliśmy do tego aby go złapać w końcu to on się stał naszym celem tego jak że wspaniałego pościgu po którym oczywiście musiało ucierpieć auto, które wypożyczyłeś dlaczego ? a bo dla tego że kolega stwierdził  ,że wsiądzie sobie do właśnie ciebie. Żałosne jest to że oskarżasz nas skoro była to wyłącznie twoja decyzja ( to pomyślałem sobie "a podjadę zobaczę czy to on" )

Pragnę  zaznaczyć ,że w jak że wspaniałą Polską policję się nie bawimy a Amerykańską ;) jeżeli nie wiesz na czym polega nasza strategia i myślenie pragnę ci ją przedstawić przykład :

 

Edytowane przez Rycha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne skarga odnosi się do mojej osoby, ponieważ brałem w tym udział. Jedyną broń którą wtedy posiadałaem to paralizator.  Skupialismy się tylko na osobie organizującej wyścigi. Przypominam sobie tylko, że oddawalismy strzały do pojazdu organizatora, nie było strzelania do innych osób. Jeśli chodzi o zaistniałą sytuację, jeżeli udowodnią moja winę jesteśmy wstanie zapłacić za wszystkie szkody wyrządzone twojej osobie oraz twojemu majątkowi.

Edytowane przez Weedel*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż byłem na tej akcji to się wypowiem.

1. Zacznijmy od tego iż nikt nie miał prawa wiedzieć, że przyjechałeś tam coś sprawdzić, jeżeli byłeś obok ludzi którzy brali udział w nielegalnych wyścigach, mogłeś zostać podejrzany o to iż ty tak samo bierzesz w nich udział,

2. "10 aut SAPD na sygnałach wyłania się zza samolotów i zaczynają ich gonić to zacząłem wtedy odjeżdżać do bazy" Skąd mieliśmy wiedzieć, że ty tylko odjeżdżasz a nie zaczynasz uciekać?

A i jeszcze tak ode mnie, podczas tej akcji ani razu nie użyłem pistoletu by komuś przebić opony, informuje cię o tym żebyś potem nie gadał, że to ja zrobiłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również brałem udział w tym pościgu, nie miałem przy sobie nawet żadnej broni od razu kiedy dojechałem na lotnisko wykonując rozkaz wyższej rangi zostałem przy Bullecie organizatora (który sam został przetransportowany do więzienia) oczekując wtenczas na lawetę SAPD, cały pościg skierował się w przeciwnym kierunku. 

Pozdrawiam Police Office III+1 Tymekwixa

Edytowane przez Tymekwixa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ja też byłem na tym lotnisku i brałem udział w tej akcji. Usłyszałem na chacie go itd że są nielegalne wyścigi więc zebraliśmy się i pojechaliśmy. Kiedy dotarliśmy na miejsce tylko na jednym aucie się skupilismy,tym autem był bordowy bullet gracza Davio i tylko na niech wszyscy pojechaliśmy więc nie wiem jakim cudem ktoś mógł tobie przebić opony. Też nie rozglądam się za wszystkimi oddziałami sapd, zauważyłem że w bullecie był Davio więc jechałem za bullem(Davio był organizatorem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin