Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. 10.07.2018
    Właścicielka @Zebra, Właściciel @AdiK. otrzymują aż 25 plusów w SG4L za mocne, dobrze prowadzenie ze mną SG4L bez żadnych zastrzeżeń, problemów, lajkowanie praktycznie każdego statusu o SG4L, które są na forum publikowane, ponad-aktywność, pomaganie mi ogromnie.
    Właścicielka @Lisa_ otrzymuje 10 plusów w SG4L za mocne, dobrze prowadzenie ze mną SG4L bez żadnych zastrzeżeń, problemów, ponad-aktywność, ogromnie pomaganie mi.
    Amator @SG4L|22.07|CiasteK* (@CiasteK*) otrzymuje 10 plusów za lajkowanie praktycznie każdego statusu o SG4L, które są na forum publikowane, ponad-aktywność, ogromnie pomaganie mi.

    Kolejne takie wynagradzanie za 2-3 tygodnie. Te 4 osoby naprawdę pokazują swoją 'klasę'. <3<3<3<3<3 

  2. 10.07.2018
    Zawodowiec @Namik209 wraca do SG4L po ponad dwóch latach.
    Wyjaśnienia znajdują się w poprzednim statusie jak pisaliśmy o tym.

  3. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    I sprytsujecie sobie na /s beze mnie? Rozkosz się pogarsza. @Zebra, @AdiK., @ENOMEK., @NUKILL.
  4. 09.07.2018
    1. Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator dochodzą: @GC_Lou (101196), @RIV3LL (101197). 
    Są to pierwsze dwie osoby wstępujące do tej grupy z powyżej 100k PID.
    2. Zawodowiec @KapitanElite odchodzi z SG4L'a na własne życzenie. Miłego życia.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Frixo

      Frixo

      Gratulacj GC_Lou, oraz RIV3LL :)))

    3. Xoqu_5fps

      Xoqu_5fps

      też chce :)<3 tobiaczku no dodaj no 

    4. Kacperix3

      Kacperix3

      Ci to maja szczęście może i do mnie kiedyś zawita, Gratulacje panowie.

    5. Namik209

      Namik209

      @Tobiasz63 pewnie, że chcę. Dziękuję ❤ 

      Mam nadzieję, że tym razem też Ci pomogę tak jak dwa lata temu z Twoją strona i Twoimi upodobaniami na niej. 

    6. KNX

      KNX

      @Namik209, już Cię przywracam. Teraz znalazłem czas.
      Wiem, wiem o co chodzi. Pomogłeś mi wyjść z nałogu.

  5. Cudowne. Aż screenowałeś na konfie SG4L na FB. 63/63.
  6. @Zebra dzisiaj z ponad 100 postów zrobiła na forum. <3 
    Tak trzymaj!!!

    1. KNX

      KNX

      PS. Prawie 6 stron. Zobacz sobie @Zebra na której stronie w: https://mta4life.pl/profile/38-zebra/?do=content&page=6 był ten Twój status: 
      https://mta4life.pl/profile/38-zebra/?status=42053&type=status
      Z około 120 postów jak nic.
      Jestem z Ciebie dumny.

    2. Davlo

      Davlo

      Zebra to generalnie dobra na forum jest

    3. KNX
    4. NikodemACschnitzer
    5. .szybki

      .szybki

      Na serwerze lepszy jest @AdiK.

  7. @Dzban.DominikTDW, przestań dupić CAŁY SERWER - osoby, które Ci wpadły za skórę. Kolejne dwie dzisiaj skargi.
    A ja mam napisać że omijałeś karę z drugiego konta na którym miałeś chyba muta na pierwszym koncie. ZOBACZ CO TO ODSTAWIASZ. Dzisiaj skarga na @kaRRoy, @Mr_Magulon. Poprzednie dni też były skargi. Cały czas skargi.

    Oj, nie ładnie się bawić w konfidentów. :(:(:(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. VEENQ

      VEENQ

      Dobrze Tobiasz, krótko z takimi! Trzeba się bawić! 

    3. PUTEK*

      PUTEK*

      To co zmowa na grupowy taran na serwie xd ? Jak go spotkamy ? Haha

    4. PUTEK*
    5. Avillen

      Avillen

      30 minut temu, PUTEK* napisał:

      To co zmowa na grupowy taran na serwie xd ? Jak go spotkamy ? Haha

      Lepiej nie, bo będziesz musiał się ze skargą zapoznać.

    6. NVXER

      NVXER

      oraz utrata prawa jazdy lub tez banem za utrudnianie gry innym

  8. WITAM WSZYSTKICH...

    Bawimy się.

    Jestem na wakacjach. To znaczy, jestem na działeczce swojej. Wyjechaliśmy dzisiaj z całą rodziną na tydzień. Już dojechaliśmy, bo nie będziemy wiecznie w blokowisku siedzieć w mieście - w Jastrzębiu-Zdroju.

    Działkę mamy na Stryszawie. Dwie godziny prawie drogi w JEDNĄ STRONĘ.

    SG4L będzie nadal prowadzone tak jak jak jestem w domu. Mam laptopa. Internet z Plusa. Wszystko działa. To mi to bez większej różnicy.

    Jeszcze się raz bawimy.

    Już się kawę z rodzicami zrobiliśmy.
     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. CiasteK*

      CiasteK*

      @Tobiasz63 Dobrze robisz ja niestety  muszę poczekać do soboty bo praca ;(

    3. KNX
    4. krapeq

      krapeq

      Miłego wypoczynku, baw się dobrze :)

    5. FockeWulf

      FockeWulf

      Milego wypoczynku Tobiasz :D

  9. 08.07.2018
    Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator dostają się: @StrAiker. (6243), @Select (30698), oraz @miluski (52926).
    Na wstępie: Bardzo przepraszam te 3 osoby, bo obiecywałem im wstęp tygodniami do SG4L. Ja właściciel SG4L bardzo dobrze ich zna, bo graliśmy na jeszcze innym serwerze co z niego zrezygnowaliśmy i przeszliśmy tutaj, bo ja ich zwolałem po tym co tam się OGROMNEGO DZIEJĘ NA KONKURENCJI. I tutaj mamy się o wiele lepiej... <3 

     

    1. Duchnikovsky

      Duchnikovsky

      Dlaczego zedytowałeś tą długą wypowiedź? 

    2. KNX

      KNX

      @Duchnikovsky, a bo nie będę narzekać o swojej kochanej grupce, która przeżyła 3 lata.
      Zostało to wycięte. Dobrze, że na tych silnikach forach można statusy edytować.

    3. Zbyszard.

      Zbyszard.

      Tobiaszku a ja kiedy się dostanę? :c

  10. KNX

    Witam

    Nie znudzi. Dziennie coś się dzieję. Witaj serdecznie na szczeblach 4Life. Zapraszamy Cię również dzisiaj do gry.
  11. 08.07.2018 01:30: Porządki SG4L zrobione.
    Skład zmieniony całkowicie. Zmieniłem w składzie, że osoby, które mają plusy mają na końcu CYFRĘ oznaczającą OGÓLNIE ILOŚĆ PLUSÓW w mojej grupie.
    TOP 3 plusów na dzień dzisiejszy prezentuje się tak, to: @AdiK. x75, @Lisa_ x70, @Zebra x63 plusów w SG4L'u.
    Gratulację dla tych właścicieli mojego SG4L'a. Ino ich chwalić. Prowadzą ze mną najlepiej grupę. Jestem w szoku, pod wrażeniem.

    Dziękuje za uwagę. Dobrej dalszej gry, oraz spokojniej nocy.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KNX
    3. altruista

      altruista

      Ja mam takie pytanie, kogo obchodzi Twoja "grupa" i po co ona w ogóle tutaj jest? 

    4. KNX

      KNX

      @ViloX., a zazdrość, że mam tą grupę która ma 3 lata i ma 4/8 RCON'ów + takie osoby?

    5. altruista

      altruista

      Trzeba mieć nierówno gdzieś tam żeby zazdrościć takiej grupy, naprawdę.

    6. KNX

      KNX

      O co Ci chodzi koleś? 

  12. Szanuję za te dwa posty w ogłoszeniach TSA z awansami. Głównie chodzi mi o ten post:
     

    Cytat

    07.07.2018


    ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Przewoźnik @KAMIL720 otrzymuje awans na rangę Przełożonego tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji Transport of San Andreas na okres próbny dwóch tygodni.

    ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Przewoźnik @Kozixon otrzymuje awans na rangę Przełożonego tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji Transport of San Andreas na okres próbny dwóch tygodni.

    ⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Przełożony @Grabsio311 otrzymuje awans na rangę Menadżera.

    Bawimy się. <3 
    Może @KiLLYouDeaD chcesz do mojej grupy SG4L? <3 

  13. Kolejne dwa zaproszenia do grupy SG4L:
    1. EVfZaB1.png

    2. qvmj4nI.png

    To jest samo forum. <3 
    A co dopiero FB, /pm, discord. To jest tylko część spamu o wstęp do SG4L. Pokazałem wyżej PO SAMYM FORUM. <3 
    Aż taka zarąbista grupa jest? No nie dziwię się Wam. Przeżyła swoje 3 lata. 3 lata jest za 2 tygodnie - 22.07.2018. <3
    Jestem dumny, że moja grupa jest znana na tym serwerze, że jest o niej pamięć. I jestem w szoku że mam pozwolenie w pełni od RCON na prowadzenie SG4L, że RCON mi tej grupy nie usuwa i w ogóle.
    Jestem z tego dumny! <3 

  14. 07.07.2018
    Do SG4L na rangę Zawodowiec wraca @ENOMEK..

  15. Halo, halo, bawimy się dalej na 4Life? No jasne. 
    Może przecieki chcecie ode mnie dot. SG4L? <3 

    1. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Jeśli chcesz to i mnie możesz spryciarzy dodać do tej sprytnej grupki

    2. KNX
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. KNX

    ACTA 2 - dzis!

    Śmiech na sali z ACTA 2. Serio? . . .
  18. KNX

    Wkońcu UB + powrót :D

    Nie znam Cię. Ale witaj. Gratki za UB.
  19. KNX

    S4

    Nie znałem Cię. Ale żegnaj.
  20. KNX

    Odchodzę z serwera.

    XD63 To żegnaj.
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin