KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KNX
-
10.07.2018
Właścicielka @Zebra, Właściciel @AdiK. otrzymują aż 25 plusów w SG4L za mocne, dobrze prowadzenie ze mną SG4L bez żadnych zastrzeżeń, problemów, lajkowanie praktycznie każdego statusu o SG4L, które są na forum publikowane, ponad-aktywność, pomaganie mi ogromnie.
Właścicielka @Lisa_ otrzymuje 10 plusów w SG4L za mocne, dobrze prowadzenie ze mną SG4L bez żadnych zastrzeżeń, problemów, ponad-aktywność, ogromnie pomaganie mi.
Amator @SG4L|22.07|CiasteK* (@CiasteK*) otrzymuje 10 plusów za lajkowanie praktycznie każdego statusu o SG4L, które są na forum publikowane, ponad-aktywność, ogromnie pomaganie mi.Kolejne takie wynagradzanie za 2-3 tygodnie. Te 4 osoby naprawdę pokazują swoją 'klasę'.




-
09.07.2018
1. Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator dochodzą: @GC_Lou (101196), @RIV3LL (101197).
Są to pierwsze dwie osoby wstępujące do tej grupy z powyżej 100k PID.
2. Zawodowiec @KapitanElite odchodzi z SG4L'a na własne życzenie. Miłego życia.- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
-
-
@Tobiasz63 pewnie, że chcę. Dziękuję ❤
Mam nadzieję, że tym razem też Ci pomogę tak jak dwa lata temu z Twoją strona i Twoimi upodobaniami na niej.
-
-
@Zebra dzisiaj z ponad 100 postów zrobiła na forum.
Tak trzymaj!!!-
PS. Prawie 6 stron. Zobacz sobie @Zebra na której stronie w: https://mta4life.pl/profile/38-zebra/?do=content&page=6 był ten Twój status:
https://mta4life.pl/profile/38-zebra/?status=42053&type=status
Z około 120 postów jak nic.
Jestem z Ciebie dumny. -
Zebra to generalnie dobra na forum jest
-
-
XDDD
-
-
-
@Dzban.DominikTDW, przestań dupić CAŁY SERWER - osoby, które Ci wpadły za skórę. Kolejne dwie dzisiaj skargi.
A ja mam napisać że omijałeś karę z drugiego konta na którym miałeś chyba muta na pierwszym koncie. ZOBACZ CO TO ODSTAWIASZ. Dzisiaj skarga na @kaRRoy, @Mr_Magulon. Poprzednie dni też były skargi. Cały czas skargi.Oj, nie ładnie się bawić w konfidentów.



- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
Dobrze Tobiasz, krótko z takimi! Trzeba się bawić!
-
To co zmowa na grupowy taran na serwie xd ? Jak go spotkamy ? Haha
-
.
-
-
oraz utrata prawa jazdy lub tez banem za utrudnianie gry innym
-
WITAM WSZYSTKICH...
Bawimy się.
Jestem na wakacjach. To znaczy, jestem na działeczce swojej. Wyjechaliśmy dzisiaj z całą rodziną na tydzień. Już dojechaliśmy, bo nie będziemy wiecznie w blokowisku siedzieć w mieście - w Jastrzębiu-Zdroju.
Działkę mamy na Stryszawie. Dwie godziny prawie drogi w JEDNĄ STRONĘ.
SG4L będzie nadal prowadzone tak jak jak jestem w domu. Mam laptopa. Internet z Plusa. Wszystko działa. To mi to bez większej różnicy.
Jeszcze się raz bawimy.
Już się kawę z rodzicami zrobiliśmy.
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
@Tobiasz63 Dobrze robisz ja niestety muszę poczekać do soboty bo praca

-
-
Miłego wypoczynku, baw się dobrze

-
Milego wypoczynku Tobiasz

-
08.07.2018
Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator dostają się: @StrAiker. (6243), @Select (30698), oraz @miluski (52926).
Na wstępie: Bardzo przepraszam te 3 osoby, bo obiecywałem im wstęp tygodniami do SG4L. Ja właściciel SG4L bardzo dobrze ich zna, bo graliśmy na jeszcze innym serwerze co z niego zrezygnowaliśmy i przeszliśmy tutaj, bo ja ich zwolałem po tym co tam się OGROMNEGO DZIEJĘ NA KONKURENCJI. I tutaj mamy się o wiele lepiej...
-
Dlaczego zedytowałeś tą długą wypowiedź?
-
@Duchnikovsky, a bo nie będę narzekać o swojej kochanej grupce, która przeżyła 3 lata.
Zostało to wycięte. Dobrze, że na tych silnikach forach można statusy edytować. -
Tobiaszku a ja kiedy się dostanę? :c
-
-
08.07.2018 01:30: Porządki SG4L zrobione.
Skład zmieniony całkowicie. Zmieniłem w składzie, że osoby, które mają plusy mają na końcu CYFRĘ oznaczającą OGÓLNIE ILOŚĆ PLUSÓW w mojej grupie.
TOP 3 plusów na dzień dzisiejszy prezentuje się tak, to: @AdiK. x75, @Lisa_ x70, @Zebra x63 plusów w SG4L'u.
Gratulację dla tych właścicieli mojego SG4L'a. Ino ich chwalić. Prowadzą ze mną najlepiej grupę. Jestem w szoku, pod wrażeniem.Dziękuje za uwagę. Dobrej dalszej gry, oraz spokojniej nocy.
- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
Ja mam takie pytanie, kogo obchodzi Twoja "grupa" i po co ona w ogóle tutaj jest?
-
-
Trzeba mieć nierówno gdzieś tam żeby zazdrościć takiej grupy, naprawdę.
-
O co Ci chodzi koleś?
-
Szanuję za te dwa posty w ogłoszeniach TSA z awansami. Głównie chodzi mi o ten post:
Cytat07.07.2018
⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Przewoźnik @KAMIL720 otrzymuje awans na rangę Przełożonego tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji Transport of San Andreas na okres próbny dwóch tygodni.
⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Starszy Przewoźnik @Kozixon otrzymuje awans na rangę Przełożonego tym samym zostaje wcielony do zarządu frakcji Transport of San Andreas na okres próbny dwóch tygodni.
⦁ Z przyjemnością informujemy, iż Przełożony @Grabsio311 otrzymuje awans na rangę Menadżera.
Bawimy się.
Może @KiLLYouDeaD chcesz do mojej grupy SG4L?
-
Kolejne dwa zaproszenia do grupy SG4L:
1.
2.

To jest samo forum.
A co dopiero FB, /pm, discord. To jest tylko część spamu o wstęp do SG4L. Pokazałem wyżej PO SAMYM FORUM.
Aż taka zarąbista grupa jest? No nie dziwię się Wam. Przeżyła swoje 3 lata. 3 lata jest za 2 tygodnie - 22.07.2018.
Jestem dumny, że moja grupa jest znana na tym serwerze, że jest o niej pamięć. I jestem w szoku że mam pozwolenie w pełni od RCON na prowadzenie SG4L, że RCON mi tej grupy nie usuwa i w ogóle.
Jestem z tego dumny!
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Ja tez chce do SG4L
-
@Tobiasz63 SG4L górą

-
Kurcze Tobiasz ale bym chciał do SG4L...

-
-
Co
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
GZ SAPD @miluski, @StrAiker., @Izorux, @ENOMEK., @SeciaK, @MrZatrzymany, inni.