Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Aż się wnerwiłem pewną sytuacją, że pozwoliłem sobie na długi wpis w statusie @KiLLYouDeaD'a:

    https://mta4life.pl/profile/8482-killyoudead/?status=45980&type=status

    Tak, chodzi o pewną frakcję. Zapraszam do lajkowania. Mam nadzieję, że trochę będzie lajków od Was, bo status lidera TSA rozpatrzyłem w całości. TAK, W CAŁOŚCI, opisując to.

    Pozdrawiam serdecznie. :) 

    1. Bravo.

      Bravo.

      Niesamowity jesteś, ale nikogo to dalej nie obchodzi.

    2. Ping.
    3. Kacperix3

      Kacperix3

      Dobrze Tobi, tak trzymać.

    4. kreol
    5. Tymin

      Tymin

      Więcej lajków ma @XeRo przy takim krótkim zdaniu, niż Ty przy takim długim XD Pozdro Tobiazku <3 

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. @Hyak LIDER SARA (wcześniej SDSA)? Serio? GZ Adamek. :) 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Igorro

      Igorro

      Nie placz, przynajmniej nie będzie faworki we frakcji

    3. Kacperix3

      Kacperix3

      Stare czasy wracają <3 

    4. Johnny*

      Johnny*

      Buła nie, że coś ale zły tytuł na forum ci dali chyba. 

      images.jpeg

    5. Mikixxd

      Mikixxd

      @Kacperix3 JAK CIEBIE WTEDY NAWET NA SERWERZE NIE BYŁO XDDDD

    6. Kacperix3

      Kacperix3

      Toż wiem xd

      ale te opowieści takie rozmaite 

  7. Witajcie wszyscy.
    Sorry, że mnie tak długo nie ma na 4Life.
    Spowodowane tym, że ja też mam swoje życie prywatnie jak @Wiesi3k., @Zebra, inni. Też mam swoje sprawy, potrzeby, etc. A nie tylko grą żyć.
    Wiecie jak to jest.
    Jak by co - nie, nie gram na pseudolach.
    Chyba, że na pewnym serwerze, który 6-ty rok istnieję tam gdzie można kupić Golda, gdzie mam konto Gold. Więcej szczegółów nie podaję. A wiecie o jaki rozbudowany serwer chodzi.
    Ba, pewny serwer upada jak by ktoś nie wiedział. :) 
    Ja - ze strony Bossa - rangi piątej w SG4L - planuje zrobić P-O-W-A-Ż-N-Y dzień sądu w grupie SG4L na dzień: 02.11.2018, bo ten dzień jest ważny, bo @ZbyK.gg ma urodziny, a ja @XQward imieniny. 3 w 1. 
    Zostaną opublikowane wtedy WSZELAKIE sprawy SG4L, bo ostatnie ogłoszenie w Spryts Grups 4Life było pisane 29.08.2018 z nagrodami (plusami), które nie są/nie zostały jeszcze wpisane w sygnaturce. 

    Ale rano jak wstanę to zrobię te ogłoszenie: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?status=44902&amp;type=status ''naniesując'' to tutaj: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?tab=field_core_pfield_13
    Po prostu, naniosę to w sygnaturce.

    Życzę miłego dnia, bo już dzisiaj jest wtorek 18.09.2018. :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Namik209

      Namik209

      Szkoda szczępić mordke... 

      Tragedia.

       

    3. Ping.

      Ping.

      Te zmiany wiele zmienia w moim życiu, podawaj te wyniki, bo jórz nie wytszymóje!! 1!

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      nie wiem o co z tym chodzi ale zjem sobie coś smacznego :3 

    5. Lisa_

      Lisa_

      Good job Tobiaszku. 

    6. CiasteK*
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jestem w szoku z tego wywiadu. Aż mi się dobrze w mózgu zrobiło. @Zebra, Spryts Grups 4Life górą.
  10. 29.08.2018 - dobry mój humor dzisiaj:
    1. Vice Liderka/Główna Właścicielka @Zebra dostaje kolejne 63 plusy. Łącznie ma 139+63 dzisiaj=202 plusy.
    Ewa przekracza !!!!!200!!!!! plusów. Jest to bardzo dużo. OGROM...
    2. Właścicielka @Lisa_ dostaje kolejne 63 plusy. 111+63 dzisiaj=174 plusy.
    3. Właściciele: @AdiK., @Grabsio311 dostają po kolejne 63 plusy za swój byt (całokształt).
    @AdiK. 100+63 dzisiaj=174 plusów, @Grabsio311 63+63 dzisiaj=126 plusy.
    4. Zawodowiec+ @Kirge powraca do Spryts Grups 4Life z zawieszki po ogarnięciu się o pewnej sprawie (wyłudzanie awansów) + dostaje za swój byt (całokształt) 63 plusy.
    Zarobił już na koncie 63 plusy, bo to jego pierwsza nagroda w SG4L po jego ciężkim byciu w SG4L, bo ponad dwa lata jest.
    5. Zawodowiec+ @ENOMEK dostaje za swój byt (całokształt) kolejne 63 plusy. 11+63 dzisiaj=74 plusy.
    6.. Amator+ @CiasteK* dostaje za swój byt (całokształt) 63 plusy.
    Kolejno:
    7. Amatorzy+: @Iguana, @MaciekMaster, @Jojtek01, @KRISU*, @Gargamelek., @Shiruu dostają za swój byt (całokształt) 63 plusy.
    @KRISU* kolejne 63 plusy z osobą: @Gargamelek.. @KRISU* ma 100+63 dzisiaj=163 plusy, @Gargamelek. 126+63 dzisiaj=189 plusów.
    8. Amator+ @Frixo dostaje 63 plusów.
    +Myślę dać pozostałym członkom (całemu składowi) 63 plusy z powodu (czyt. dobrego humoru). Ale musicie być grzeczni.
    Legenda: +po rangach, to znaczy, że szykują się awanse o RANGĘ W GÓRĘ. :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. miluski

      miluski

      No to scrolluje się dalej lub po prostu ignoruje, cóż ci ten człowiek winny?

    3. Kozixon

      Kozixon

      @Tobiasz63 czm mnie wgl w składzie u cb nie ma? :P 

    4. KNX

      KNX

      Proszę o spokój.

      @StiCo, zapraszam na rozmowę. Musimy pogadać.
      @miluski, dzięki za pomoc.

      PS. @Kozixon, powinieneś być w składzie SG4L. Zajmę się tym. SPOKOJNIE. Jestem jedny + @Zebra mi pomaga. A serwer jest ogromny.
      A ja zajmuję się w 100 procentach papierkową robotą w SG4L - ogarnianiem spraw i w ogóle.

    5. KNX

      KNX

      PS. @Kozixon, wiem że jesteś w SG4L. Ale nie umiem Ciebie znaleźć ani w ogłoszeniach, ani nigdzie. Czekaj, w statusach poszukam. Może nie dopisałem Ciebie z statusu do sygny. Sprawdzę i dam Ci znać.

    6. Lisa_

      Lisa_

      Jak mocno dbasz o sg4l :)

  11. W SG4L nie odwalałeś. Więc odejście + powrót jak będziesz chciał wrócić.
  12. O wygrałem. Co dla mnie będzie? Jestem w szoku, że coś zaczynam wygrywać.
  13. Ale się dzieję na tym forum:

    1. 

    ((Że Ewcia się kłóci z Zebrą)).

    2. Od tego postu: https://mta4life.pl/forums/topic/105181-zabawa-tworzymy-memy-4life/?do=findComment&comment=904885
    ((Men od @Grabsio311 na temat pewnych 3 osób i pozostałe MEMY)).

    PS. Ten post też: 

     

  14. Nowy awatar. Bawimy się wszędzie gdzie się ino da. <3 
    Z skąd takie awatary? No to pisać do mnie. Dam Wam najsprytniejsze wskazóweczki całego świata. <3 <3 <3 <3 <3 

  15. Witam po krótkiej przerwie.
    Tak, na serwer pojawię się 3.09.2018 jak mówiłem w byłym moim statusie o tym. Ten status: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?status=44238&type=status

    A teraz zapraszam tutaj:

     

  16. KNX

    Pokaż swoją twarz

    Albo teraz dam. Bawimy się. Oto moja morda. Patrzcie. PODZIWIAJCIE Waszymi mózgami. Przepraszam za taką fryzurę i za nieogolonego wąsa, brody. NEXT ZDJĘCIE BĘDZIE BEZ TEGO. Bawimy się wszędzie gdzie się da ino - w SG4L, FB, Discordach.
  17. KNX

    Pora i na mnie żebym...

    Plus @Lewanek*: W Spryts Grups 4Life zostajesz. Nie wyrzucam Cię. Jesteś spoko. Mi nie wadzisz w tej grupie.
  18. KNX

    Pora i na mnie żebym...

    Kontakt jest ziomeczku. Mamy FB, discordy.
  19. KNX

    Gratulacja Ci 7k LIKÓW. Jedziemy do 8k.

    1. Lisa_

      Lisa_

      Graaatuuulacje Ewcia!

  20. Discord - DOBRA SPRAWA. Wstąpiłem w dodatkowe 4 discordy o 4Life.
    1. Discord @Karyna.<3. Spoko laska. Dała mi linka do jej discorda. Od razu BEZ GADANIA wszedłem. Znam tą osobę. Jest w SAMD. :) 
    2. Discord @Szuszuu. Mam na tym Discordzie Właściciela.
    3. Discord SeciaK'a - @SeciakZawiechaNa14dni.
    4. Discord @Iguana o Legwanach. Dzisiaj ziomeczek utworzył Discordach.
    2-4 discordy, to @Szuszuu, @SeciakZawiechaNa14dni, @Iguana są w Spryts Grups 4Life. Się dzieję lepiej wtedy, bo znacznie lepiej. Czyż nie? :)
    Ja daję klasę na wszystkich discordach o 4Life, bawiąc się w najlepsze, dając swoją zabawę, swoje ciało, WSZYSTKO, bo jeszcze mam swojego discorda, gdzie Was zapraszam + Discord @Danboss.cj. Czyli 6 discordów o 4Life. 
    Czym więcej discordów - tym lepsza zabawa, atmosfera, lepiej się dzieję (bo dzieję), mózg, psycha, osoba wtedy też inna się staję i w ogóle.

    PS sprytne: Jak są jeszcze discordy o 4Life, to dawajcie linka. Od razu będę wbijał.

  21. 23.08.2018
    Zawodowiec @Baker odchodzi z Spryts Grups 4Life na własne życzenie. Zauważyłem wczoraj po opuszczeniu zarówno konfy Facebook'owej, jak i Discorda SG4L.
    Po tym stwierdziłem, że prostu @Baker również nie chcę być w tej grupie. Odszedł też zarówno z lidera SAPD, samego SAPD, jak i administracji.

    Szkoda ino, że takich ludzi się traci z wszędzie gdzie byli. @Baker był i w SG4L, był w SAPD'ach, prowadził SAPD wiele miesięcy, był w administracji dość bardzo długo + organizacja Thug 4Life.
    Na końcu dodaję tą nutkę:

     

    1. Tymin

      Tymin

      NIKOGO TO NIE OBCHODZI XD

    2. Kacperix3

      Kacperix3

      @Tymin.cj Daruj sobie takie komentarze.

  22. Wszystko rozumiem z tego Twojego postu @TheKruzii. A w SG4L'u zostajesz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin