KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KNX
-
15.11.2018
Zawodowiec @Skipciu zostaje awansowany na rangę Właściciel. Przy czym od razu bez okresów próbnych, tłumaczeń, etc do zarządu Spryts Grups 4Life po wielonastu dniowych rozmowach na privie FB.
Jest to bardzo dobra, miła, skromna osoba, której można zaufać. Dlatego taka decyzja.
I też Skiper od początku jest z 4Lifem, bo pojawił się z PID'em 1026.
Bez dalszego komentowania... Serdecznie gratulacje. -
Zmieniamy z @Skipciu awatar jak skarpetki. Już DRUGI raz zmieniłem.
Poprzedni awatar to ten:
Bawimy się nadal. Auu. -
Witam.
Mam nadzieję, że dzisiaj wejdę już na serwer, bo od 27.09.2018 nie byłem z powodu poniższego:



-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witajcie wszyscy 4Lifowicze. XD
Na wstępie: Status będzie miał duzo takich emotek jak ta pierwsza. XD
Poprawiłem się humor DZISIEJSZY czytając pewne wątki...
Zaczynamy: Naprawdę, idzie się uśmiać z niektórych wątków.
Podaję cztery świeżę przykłady:
1. Skarga o 2k z podrobionym SS'em, że to było te 9000 PLN.
Ale taki doświadczony administrator @AdiK. nie dał się oszukać, ''zmiotać'' jak mysz pod miotłem, bo siedzi w skargach w dzień, w dzień odkąd dostał admina. Zna serwer na 'żywota', etc. XD
2. Skarga na właściciela @ZbyK.gg od jakiegoś 'no-name', którego na oczy nie widziałem nigdy w życiu co bóla WIELKIEGO miał o TP auta do przecho przez właściciela serwera. XD
A jestem na 4Life ZbyK'a od początku, bo ZbyK miał nick 'ZbyK' w dniu 27.03.2015. Ja 'KNX' zarejestrowany 27.03.2015 (w tym samym dniu). XD
3. Ten wątek, to nie będę komentował. Ból miał najwidoczniej ten gościu co napisał skargę na @AdiK.'a. XD
4. O, i ta skarga ''śmieszna'' na zarząd SARA @Hyak'a też od osoby, której też kompletnie nie znam. XD
Ale sprytna @Zebra nie dała się dmuchać w 'kaszę jęczmienną', bo to ona jest PRZEWODNICZĄCĄ KSF. XD
@ZbyK.gg, nie usuwaj statusa. Tylko się śmiej z Greyną, z wszystkimi (z całą społecznością Twojego 4Lifa) na sprawy powyższe jak te.
Zapraszam do lajkowania i komentowania: Co o takich wątkach myślicie.
Porozmawiamy.
-
05.11.2018
Właściciele: @AdiK., @ENOMEK, @Grabsio311 i @Kirge odchodzą z Spryts Grups 4Life, tym bardziej z zarządu tej grupy na własne życzenie.
Zawodowiec @TheKruzii odchodzi z Spryts Grups 4Life na własne życzenie.
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Bywajcie.
-
ok
-
-
No bo nic się nie dzieje xD
-
Zwidy masz @Grabsio311. To są plotki.
-
@ZbyK.gg, sto lat ziomeczku. Seta. Wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia, pomyślności i prezentów.
Niech Ci @Greyna.gg coś dobrego uszykuję.
Baw się dobrze w tym wajątkowym dniu.
PS. Jeszcze @TheKruzii ma urodziny. Wiec te same życzenia. Plus ja i @XQward imieniny.
Cztery osoby dzisiaj świętują.
Bawimy się na MTA społeczności. Auu. Jedziemy z koksem.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
-
Jak Ty nigdy ześ na oczy koksu nie widzial.
-
-
-
29.10.2018
Zawodowiec @Brodaty.* odchodzi z Spryts Grups 4Life na własne życzenie. -
Skład Spryts Grups 4Life wyremontowany pomyślnie. Enjoy.
Zostały drobne poprawki, które zostaną poprawione teraz.
Zapraszam tutaj: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?tab=field_core_pfield_13
Bawimy się z całych sił.
-
22.10.2018
Zawodowiec @KRISU. otrzymuje awans na Właściciela grupy Spryts Grups 4Life. Przy czym wstępując do zarządu SG4L. Ogromne gratulacja.
JUŻ otrzymał wstęp do konfy 'Zarząd SG4L'. Jeszcze tylko ranga na moim discordzie z pomarańczowego na ciemno czerwony. I będzie do końca załatwione.
Trochę zmian o SG4L...
...Również: Trza ożywić SG4L, bo cała konfa SG4L'u na Facebook'u narzekała przez wiele, wiele dni, że nic się nie dzieje, że 'zaniedbuję' SG4L, że ja nic nie robię. Ludzie opuszczały konfę 'Spryts Grups 4Life'. A ja ich przywracałem. Ale dzisiaj się to kończy.
Koniec z tym.
Jutro, bądź najpóźniej pojutrze, do 3 dni > SKŁAD SG4L zostanie wyremontowany - chodzi mi o sygnaturkę SG4L w 'O mnie', bo jest całkiem pomieszanie jak widzicie.
Ale wiem jak to zrobić.
Na serwer też postaram się wbić jak odzyskam hasło, bo drugi raz konto przestało działać, a już mi Zebra raz resetowała hasło.
Spokojnie i cierpliwości proszę.- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
-
-
Niekoniecznie - ,,Ludzie opuszczały konfę 'Spryts Grups 4Life'. A ja ich przywracałem. Ale dzisiaj się to kończy,, - Tutaj otrzymywali szansę znowu.
-
-
Witam wszystkich 4Lifowiczów.
Kto za mną ''teksnił''? Na pewno @Grabsio311, @Kacperix3, @Hasiu.*, @Szuszuu. Kto jeszcze?
@Skipciu, bawimy się w SG4L. Pożyczyłem sobie Twój awatar. Chyba nie będziesz miał nic przeciwko. -
09.10.2018 - obiecany DZIEŃ SĄDU w Spryts Grups 4Life
(30.08.2018-09.10.2018):
Na wstępie: BARDZO, a to BARDZO Was przepraszam za długie oczekiwane ogłoszenie z niespodzianką ode mnie w Spryts Grups 4Life jeśli chodzi głównie o awanse + kilka innych pierdół. Po prostu ogarnęło mnie lennictwo, nie chciało mi się nic przez ten czas i w ogóle, etc.
Przejdźmy do awansów w grupie Spryts Grups 4Life:
1. Amatorzy: @Mateo_202, @veksu, @BlameK., @Zuzanna:3, @MaciekMaster, @concamatrix, @Shiruu, @StrAiker., @KiLLGargamelDeaD (Gargamelek.), @CiasteK*, @BlackSkorpio69, @BarteG, @Props, @LaneZ, @Lewanek*, @Frixo, @MaTTix, @Admaxis, @Brodaty.*, @Danboss.cj, @Select, @FReszu., @Tigerro, @miluski, @KRISU., @Jojtek01, @Iguana, @VEENQ, @Imput (Unix), @Exel, @MajSterTHC, @Kacperix3, @Magulon.* (Mr_Magulon), @Jxliaa, @Szuszuu, @SeciaK, @GG_Lou, @MrRIV3LL, oraz @Styks zostają awansowani na rangę Zawodowiec po przejściu 'okresu testowego' na randze pierwszej - Amator, bo pamiętajcie: Zawsze pierwsze rangi to rangi okresowe/akademickie jak we frakcjach, innych takich rzeczach. Później od drugiej rangi, to już rangi 'pełnoprawne'. Ogromne gratulacja.
2. Zawodowcy: @Kirge, @CiasteK* i @ENOMEK otrzymują awans na rangę Właściciela, przy czym zostają włączeni do zarządu tej grupy. Ogromne gratulacja.
Teraz pozostałe sprawy SG4L'a:
3. Do Spryts Grups 4Life z moją decyzją na rangę Zawodowiec zostaje włączony @Grzengol (110). Witamy serdecznie.
4. Do Spryts Grups 4Life na rangę Amatorczyni zostaje dodana @JuliaLindemann (125112). Witamy serdecznie tą koleżankę.
5. Zawodowcy: @StrAiker., @MaTTix, @Admaxis, @Select, oraz @GG_Lou odchodzą z Spryts Grups 4Life na własne życzenie.
6. Zawodowczyni @Jxliaa odchodzi z Spryts Grups 4Life na własne życzenie.
7. Właściciel @CiasteK*, Zawodowiec @Styks, oraz Amartoczynia @JuliaLindemann zostają zawieszeni na aż 60 dni z grupy SG4L za bardzo złe traktowanie mnie na świecie discordowskim na SWYM Discordzie, zabieranie rang za nic - za niby zerową aktywność, a byłem aktywny na tym Discordzie w dzień, w dzień, bo regularnie przeglądałem tego Discorda. Fakt: Może się zbytnio nie udzielałem (bo nie miałem czasu w tych dniach, bo ogarnęło mnie totalne lennictwo w tych dniach). Ale zaglądałem na tego DD w dzień, w dzień REGULARNIE.
Niestety, nie mogę się na pozwolić na takie traktowanie mnie przez członków mojej grupy aż w taki 'wulgarniczny' sposób.Bawimy się na scenie MTA - 4Life, inne serwery na tej 'platformie'. Auu. Dajemy czadu.
Już mam z głowy. Już po tym długim/obszernym ogłoszeniu.
Jeszcze tylko remont składu i będzie już dzień sądu SG4L załatwiony do końca. Zajmę się tym składem na dniach. Teraz mi się nie chcę.
Miłej gry na 4Life Wam dalszej życzę. -
Witajcie wszyscy.
Jak się miewacie?
Dzisiaj w ogóle ważny dzień. Mija dzisiaj 3 lata utraty supporta za brak kultury.
((23.09.2015 - 23.09.2018)).
Jutro ogarnę wejście na serwer 4Life, bo mi konto nie działa, a dobre hasło wpisuje. @Zebra poinformowana. Mam nadzieję, że pomoże z wejściem na serwer.
Teraz mi się nie chcę wchodzić. Leżę w łóżku. Odpoczywam.
PS. Jak by co, to nie, nie gram na pseudolach. Tylko na pewnym serwerze rozbudowanym.
I u mnie wszystko w porządku. Żyję.- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
Czekam na serwerze tobi
-
Czekamy.
-
Ehh, pierw piszesz, że gry nie są najważniejsze, a później na forum gry opowiadasz o tym, co robisz w rzeczywistym życiu. Pozdro XD
-
XDDDD
