KNX
-
Postów
1 393 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
12 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez KNX
-
Podsumowanie wszystkich statusów:
Dzisiaj co jest? Poniedziałek. A ludzie nie raz mówią, ŻE CZARNY TEN PONIEDZIAŁEK.
No cóż, stało się jak się stało. Więcej nic nie piszę na forum przez najbliższe dni. Chcę się skupić na lawetach w grze + dalej SG4L + TSA teraz.
Trzymam kciuki aby już nic takiego nie wydarzało tak okrutnego na 4Life.
Pozdrawiam ciepło.
-
Oj @Iguana, tak się to stało ziomeczku, ale @SG4L|22.07|CiasteK* Ci mówił o tym /S2. A Ty się nie posłuchałeś. Zlałeś go.
Ehh... Też jestem zły to co się dzieje nie raz na 4Life.
Tak się wciągnąłeś w tą frakcję SAMD po otrzymaniu zarządu za bardzo niepotrzebnie. I zapomniałeś o tym /S2. I takie skutki.
Cóż, TRZEBA IŚĆ DO PRZODU. Się nie poddawać.
Team_4Life and @Iguana.- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
Jeszcze sytuacja dodatkowa z @Grabsio311 przez jedną akcję w SAPD.
CZARNY DZISIAJ TEN PONIEDZIAŁEK.
-
16.07.2018 To jest ta data najgorsza --_--
-
Tak.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
16.07.2018
Z powodu rozszerzaniem się mojej grupy SG4L potrzeba przyrostu w gronie właścicielów (trzeciej rangi) w tej grupie.
Oświadczam, z powodu, iż mam dobry humor ostatnimi czasami, że mam się tu dobrze, że nikt mnie nie prowokuje, dokucza, ubliża, śmieję, nie obraża, itd, etc.
Oświadczam, iż z z takich powodów jak:
1. Nad-wartość, ''wartość'' w SG4L,
2. Nad-angażowanie, angażowanie się w życie SG4L,
3. Ogromnie pomaganie, nad-pomaganie, pomaganie w SG4L,
4. Ogromna ponad-aktywność, aktywność w SG4L,
5. Nad-dbalność, ''dbalność'' w SG4L,
6. MOCNE interesowania/nie się w dzień, w dzień grupą SG4L odkąd się jest w tej grupie,
7. MOCNE przykładanie/nie się do rozwoju w dzień, w dzień w SG4L odkąd się jest w tej grupie,
8. Reklamowanie SG4L'a gdzie się ino da, co jestem z tego w ogromnym szoku,
9. Poznawanie mojego SG4L'a całemu serwerowi (przykład poniżej),
Amator @Grabsio311 zostaje mianowany na Właściciela tej grupy.
Decyzja została podjęta po tej sobotniej imprezie co @Kacper^,^ miał urodziny, gdzie audycję prowadziło 3 prezenterów - on sam, dwóch innych prezenterów.
Wszystko okej było na tej imprezie w LV, bawiło się blisko ~300 osób (ja też sam byłem na tej imprezie od początku do końca), bawiliśmy się BARDZO DOBRZE - dawaliśmy sobie zarobki, np. @Kacperix3, @Zebra, @Tigerro, @Props mi, mojej osobie, inne zarobki, inne zabawy.
W pewnym momencie @Grabsio311 namówił WSZYSTKICH obecnych na imprezie do napisania na say'u 'SG4L'.
Wszyscy zaczęli pisać. Był spam ogromny jak spam sercami nieraz na audycjach.
Powiem, że rozpłakałem się jak @Grabsio311 tak się stara w tej mojej grupie po tej akcji szczególnie (przykład sobotnia impreza w Las Ventures z powodu jego urodzin).
Też stwierdzam, jak jest 8 RCON'ów na 4Life (doszło ostatnio 3 RCON'ów z powodu przyrostem obowiązków), to w SG4L będzie 5 właścicielów. A piąty właściciel to właśnie @Grabsio311 od dnia dzisiejszego.
Mam ino taką nadzieję, że dobrze ułożyłem powody awansu tej osoby.
Mam nadzieję, że dobra decyzja została podjęta.
Mam nadzieję, że nie zawiodę się na Tobie @Grabsio311.
Mam nadzieję, że będzie pomiędzy nami okej tak jak było @Grabsio311.
Powodzenia @Grabsio311 dalej z administratorem, z prowadzeniem TSA, Legwanów, bo jesteś zastępcą @Iguana w Legwanach (bo masz szóstą rangę) i też teraz SG4L (bo właściciel, to ranga trzecia).
Pozdrawiam. Życzę MIŁEGO DNIA.- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
Baker mnie tam nawet nie chciał dodać taki kolega ;/
-
-
-
-
Gratulacje Grabsiu
@Tobiasz63 chodź evencik zrobimy na poprawienie ci humoru

-
14.07.2018
Właścicielka @Zebra otrzymuje kolejnego 1 plusa rozkoszowego w SG4L.
Mały edit:
Amator @Props otrzymuje kolejne 3 plusy. Zaś Amator @Tigerro kolejnego 1 plusa.Info o trzeciej rocznicy SG4L:
Rocznica SG4L za 7 dni (tydzień - 22.07.2018, 00:00). Będzie trwała 4 dni do 26.07.2018 do 23:59.
Ale rozważam: Czy by przesunąć na 11.08.2018 na 4 dni do 15.08.2018. Będę miał urodziny ja, @XQward też i by było SG4L do tego, bo @XQward również przebywa w Spryts Grups 4Life ponad 2 lata już. Czyli 3 w 1.
Ale podaję dopiero wstępne informację. Narazie na 22.07.2018 do 26.07.2018 zaplanowana rocznica.
Zobaczę w piątek 20.07.2018 jak z tą sprawą będzie. I dam informację.- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
-
-
Ogłoszenie jest inaczej zmodyfikowane tutaj: https://mta4life.pl/profile/10-tobiasz63/?tab=field_core_pfield_13
-
-
-
Życzcie mi powodzenia.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witam wszystkich. Wstałem.
Zobaczcie to:

Dziękuje Wam wspaniale za LIKE przez ostatnie dni. Aż mi się lepiej zrobiło, oraz dobrze w mózgu jak to zobaczyłem.
Bawimy się nadal. -
12.07.2018
Amator @vexu. otrzymuje kolejne 2 plusy w SG4L.
Status może ulec jeszcze dzisiaj zmianie. Do 24:00 jeszcze daleko. A jedna doba = 24h.
Przypominam: 10 dni i TRZECIA ROCZNICA, która będzie trwała 4 dni. W profilu, w sygnaturce 'O mnie' macie napisane pod plakatem.
Bawimy się. Auu rozkoszowe.
-
11.07.2018
Do Spryts Grups 4Life na rangę Amator w trybie natychmiastowym dołącza @Mr_Magulon (90785). -
Jasny gwint - 1 strona apelacji, 1 strona skargi na graczy, 2 na ekipę, oraz 3 strony działu Pomoc a było 7.
@Zebra najbardziej sprawdza forum. Rozkosz jest sprytna jak w SG4L.
Aż nam dobry humor i lepiej mi się robi jak na to patrzę.
-