Witam Police Officer II mareczeq* z tej strony jako iż wniosłeś na mnie skargę opiszę sytuacje z mojej strony.
Zacznijmy od początku więc tak zacząłeś mnie taranować więc rozpocząłem za tobą pościg do którego dołączył się również Detective I @KRISU.
Po kilku chwilach od rozpoczęcia pościgu przesiadłeś się do innego pojazdu ale pojazd ten wpadł do wody więc wskoczyłem za tobą. Po kilku minutach wyszedłeś na brzeg unieruchomiłem ciebie Taser'em i udałem sie w kierunku radiowozu zostawionego nie daleko Easter Bay Chemicals gdzie uprzednio wskoczyłeś do wody. Kiedy wsadziłem ciebie do radiowozu, napisałem,że utopiłeś auto ,lecz ty lub twój kolega napisałeś, że stoi ono koło lotniska San Fierro,pojechałem tam lecz pojazdu nie było. Zacząłeś obrażać mnie ze nie umiem przeprowadzać kontroli etc. Nagle napisałeś do mnie coś w stylu "Moja ekipa cie dojedzie" dlatego wnioskowałem o ukaranie ciebie karą "mute",ponieważ to już jest groźba. Nasz wewnętrzny regulamin mówi jasno jeżeli gracz za którym prowadzony jest pościg ma karę wyciszenia lub dostanie ją w trakcie pościgu nie ma prawa przyjęcia mandatu, jedyną opcją jest odbycie kary w więzieniu. Po obliczeniu kwoty mandatu wahała się ona w granicach ponad 10.200 PLN co na każde 100PLN mandatu przypada 1 minuta więzienia np. 500PLN mandatu = 5 minut więzienia itd. Utopienie pojazdu = odbycie kary w podwojonej ilości [kara wyciszenia utrudniła kontakt z tobą i nie przysługiwała ci żadna inna opcja niż ta narzucona przeze mnie]. Sytuacja została opisana z mojej strony więc czekam na wypowiedz zarządu frakcji.
Jednocześnie uprzedzam cię o poprawienie wzrou na taki jaki jest w dziale skarg, inaczej skarga zostanie odrzucona.
Miłego dnia, Police Officer II mareczeq* edit. Do wglądu zarządu posiadam nagranie z pościgu.