Skocz do zawartości

mareczeq.*

Gracz
  • Postów

    478
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez mareczeq.*

  1. Pytałem chyba z 5 razy czy wybierasz mandat czy wiezienie to ty nie raczyłeś mi odpisać. Dlatego podjąłem taki wybór. Z mojej strony wszystko czekam na Zarząd.
  2. Wszystko masz w logach wiec czego ode mnie oczekujesz? Napisane jest ze masz 90 min od buta za wpis a potem pisze ci o mandacie który otrzymasz. Jaśniej się już nie da opisać.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. podasz mi id tych ścian co wykonałeś interior ?
  5. mareczeq.*

    Gleby za free

    Polecam sie zapoznać
  6. Co do aut z GPS to bardziej życie realnie nie serwerowe. Wracając do pościgu po to mamy dostęp do komputera policyjnego by z niego korzystać mamy możliwość lokalizowania aut, ale pozycje zmieniają się tam co kilkadziesiąt sekund, sprawdzając ciebie, non stop byłeś w jednej dzielnicy to przeszukaliśmy całą, uwagę nam przykuł jeden samotny blip którym okazałeś się ty. Dobranoc Police Officer III mareczeq*
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Jestem na nagraniu, wiec się wypowiem. Dołączyłem się do pościgu pod sam koniec gdzie byłeś już na osiedlu. Przeteleporwowal się jakis admin, nie chciał cie wytepac. Jako iż było to 0rp postanowiłem zadziałać. Wszedłem pomiędzy garaże i zakulem ciebie wsadziłem do radiowozu i tyle było z moich działań.
  9. Popraw wzór taki jaki jest w dziale skarg, inaczej nie licz na moją wypowiedz dot. tej "skargi"
  10. Zdecyduj się w końcu bo już sam się gubisz jaką wersje wydarzeń wybrać.
  11. Nie będę rozmawiał z pośrednikiem, to jest moja zasada sam zawiniłeś i to jest w twoim interesie nie w kolegi by ze mną się rozmawiać, skoro nadana była kara wyciszenia uniemożliwiła ci to więc ja decydowałem na ile pójdziesz do więzienia. Było dużo przypadków, że jakiś oby gracz podawał się za kolegę i były różne sytuacje. Dalej nie poprawiłeś wzoru, zastosuj się do takiego jaki jest w dziale skarg! Czekam na zarząd, do póki nie uzupełnisz wzoru nie myśl, że będę odpisywał na coś w tej skardze.
  12. Witam Police Officer II mareczeq* z tej strony jako iż wniosłeś na mnie skargę opiszę sytuacje z mojej strony. Zacznijmy od początku więc tak zacząłeś mnie taranować więc rozpocząłem za tobą pościg do którego dołączył się również Detective I @KRISU. Po kilku chwilach od rozpoczęcia pościgu przesiadłeś się do innego pojazdu ale pojazd ten wpadł do wody więc wskoczyłem za tobą. Po kilku minutach wyszedłeś na brzeg unieruchomiłem ciebie Taser'em i udałem sie w kierunku radiowozu zostawionego nie daleko Easter Bay Chemicals gdzie uprzednio wskoczyłeś do wody. Kiedy wsadziłem ciebie do radiowozu, napisałem,że utopiłeś auto ,lecz ty lub twój kolega napisałeś, że stoi ono koło lotniska San Fierro,pojechałem tam lecz pojazdu nie było. Zacząłeś obrażać mnie ze nie umiem przeprowadzać kontroli etc. Nagle napisałeś do mnie coś w stylu "Moja ekipa cie dojedzie" dlatego wnioskowałem o ukaranie ciebie karą "mute",ponieważ to już jest groźba. Nasz wewnętrzny regulamin mówi jasno jeżeli gracz za którym prowadzony jest pościg ma karę wyciszenia lub dostanie ją w trakcie pościgu nie ma prawa przyjęcia mandatu, jedyną opcją jest odbycie kary w więzieniu. Po obliczeniu kwoty mandatu wahała się ona w granicach ponad 10.200 PLN co na każde 100PLN mandatu przypada 1 minuta więzienia np. 500PLN mandatu = 5 minut więzienia itd. Utopienie pojazdu = odbycie kary w podwojonej ilości [kara wyciszenia utrudniła kontakt z tobą i nie przysługiwała ci żadna inna opcja niż ta narzucona przeze mnie]. Sytuacja została opisana z mojej strony więc czekam na wypowiedz zarządu frakcji. Jednocześnie uprzedzam cię o poprawienie wzrou na taki jaki jest w dziale skarg, inaczej skarga zostanie odrzucona. Miłego dnia, Police Officer II mareczeq* edit. Do wglądu zarządu posiadam nagranie z pościgu.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. mareczeq.*

    Praca rybaka :3

    jest ok, ale te dockbarry bym trochę zmienił tzn dał bardziej do tego murku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin