Skocz do zawartości

Desterek

Gracz
  • Postów

    149
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Desterek

  1. siema moja messa 5akt 15na serwerze
  2. DAWID JASPER WYJASNIA XSANTEGO *wkoncu* https://imgur.com/a/9UWfqPN

    1. N4stixX

      N4stixX

      no widzisz jak cie podsumowal 

    2. kapikox

      kapikox

      HALO HALO ZIEMIA DO SANTIEGO!! ty czytasz wogule co ty piszesz bo ta odpowiedź niczego się nie kleji radze wrócić do podstawówki i poduczyć sie z czytania ze zrozumieniem :D

    3. N4stixX

      N4stixX

      tez was kocham hejterzy <3 

    4. mlody7cm

      mlody7cm

      chyba kochasz w płuco przywalić tak sensownie składasz zdania<3 

  3. Somandi somandi somandi... kiedy gramy na serwerze projectprg? 

  4. czemu twoj kolega erti dostal bana za oszustwo i czemu mu admini gratuluja? XDDD 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. N4stixX

      N4stixX

      Pamietaj ze do bylo kogo nie zagladają na profile 

    3. N4stixX
    4. goroncydamus

      goroncydamus

      Wiem, że jestem Waszym idolem i inspiracją 

    5. Desterek

      Desterek

      a ty tego tunera sprzedales czy straciles?

    6. goroncydamus
  5. tak to jest ja gownarzeria wychodzi na dwor bez czapki i potem ze chorzy
  6. najwazniejszy jest zdrowy rozsadek i zdrowa glowa aby wszystko robic z umiarem i nie wyzywac sie nawzajem kazdy ma swoje poglady pozdrawiam serdecznie
  7. Spoko ze cos takiego robice ja sam nie wspieram tego zlodzieja owsiaka pozdrawiam
  8. 5 godzin temu administrator zaakceptowal mi podanie a ty juz po 3h dostales info i sprawdziles mi profil XDDDDDDDDDDDD 

    1. N4stixX
    2. Desterek

      Desterek

      no chyba nie lata skoro sprawdzasz mi ciagle profil SOMANDI 

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. siema robercik, jest problem ja juz w radiu nie jestem daj superka albo kiemona pozdro 

    1. RobertKubica_

      RobertKubica_

      siemanko o kurde to sie pozmieniało, to zmienie zara pozdro 

       

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Siema takie pytanko do calej sytacji zwiazanej ze skarga na twoja strone tam jest nagranie bletki jak sie taranujecie ze swoim kolega panda no wszystko bajerka marlboro cos tego ale takie jedno moze 2 pytania. to skoro uzanles to ze nie jest potrzebne karanie 2 osob za takie samo przewienie ze sie taranowali to czemu jak np. ja z kolega bede chcial sie potaranowac ( nie przeszkadzajac innym) to odrazu wstawiacie prawko i to nie na 12h czy 24h tylko na 3 dni bo TARAN? jaki jest w tym sens ze faworyzujesz swoich ziomkow? Albo do tych wiadomosci prywatnych przeciez jak sama nazwa mowi wiadomosci prywatne to czemu ty je chlopie przegladasz skoro dostales reporta od gracza X na gracza Y a sprawdzasz wiadomosci co gracz Y wyslal do gracza Z . Jakby spoko ktos wypisuje do ciebie obraza cie wchodzi na rodzine to przegladasz widadomosci tych 2 graczy a nie szukasz wiecej XD. A ten argument ze mogl napisac reporta na tego drugiego gracza jest bez senus bo co on dostalby warna a ten dostal mute? Jak dla mnie taka faworyzacje powinno się tępić takich przypadków jest owiele wiecej ale to pewnie kiedys wyjdzie najaw. Olbrzym przyjdzie 

  13. 8005 fajne autko 19ns 5 akt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin