Skocz do zawartości

Desterek

Gracz
  • Postów

    149
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Desterek

  1. Pierwszy raz jestem w top na plebistycie plebicycie plebis no na tym jestem dziekuje bardzo
  2. Nigdy nie umiem pisac takich rzeczy ale poprostu chcialbym podziekowac za dzisiejsza audycje wszystkim ktorzy byli (nawet tych co byli od samego poczatku) bylo naprawde fajnie wystawiam tutaj aby poprostu byla pamiatka nie robilem zdjec (nie mialem aparatu i fotografa moze kiedys ogarne) ale poprostu taki jeden screen mowi wiecej niz 1000 słow Zapamiętam te chwile na dłużej oby więcej takich bo jest to chyba pierwszy bądź drugi screen z jakiejkolwiek audycji od 2 lat jeszcze ping poleci dla wszystkich co byli (ktos wyslal imgura w grze ale nie mogłem znalesc) Jeszcze raz dziekuje bardzo za aktywnosc oby wiecej takich i sasiedzi chyba spia a mama nie jest zła best fylyn
  3. zmien nick!! na goroncydamus a nie jak wiesniak jakis to tak jak z hexylo na @siner wstyd damus zmien nick

  4. ile dasz za greenwoda 5ns? 2akt?
  5. Ej czemu mnie oznaczyles pod pokaz swoja twarz jak ja cb nie znam nawet xddd 

    1. Hirek2

      Hirek2

      Życie musi się kręcić ;)

  6. gratulacje sheeker mam nadzieje ze sie na tobie nie zawiode super support a juz widze ze starszy administrator moze kiedys jeszcze bardziej awansujesz. Naprawde mam nadzieje ze nie odwalisz nic głupiego. Super i gratulacje jeszcze raz! 

  7. 146441 za bulleta moze jakas mala dopka
  8. Comet retro 2.2 pft set rubinowa roz + doplata z twojej strony
  9. eyoo eyooo mig mig haha superek wraca ma na salony s#ko beng beng beng!!! 

  10. Desterek

    Comet Retro !!!

    trade za mesew? zobacz w bazie danych Desterek
  11. szejker ty to mnie lubisz najlepszy administator pozdrawiam serdecznie <3 

  12. To moj kolega i jest super najlepsze sa gierki z nim w czolgi i samoloty XD yy
  13. zobacz co posiadam zapraszam meska fajne id
  14. ale bym cie mati szurburu kiedy r.e.p.o

     

    1. AngelShadow.fast

      AngelShadow.fast

      Oj mordko kurde ja zajęty na te szuruburu ale w r.e.p.o można pograć kiedyś na tygodniu tego

    2. Desterek
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. mam ochote sluchac lil peepa i sie schizowac i grac w czlogi 

  17. Taka tam muzyczka od gorzowskiego oligarchy 

  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin