Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

superek15

Gracz
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium +

2 obserwujących

O superek15

 • Tytuł
  Nowicjusz

W świecie gry

 • ID konta gracza 48792
 • Nick superek15
 • Data rejestracji 2016-08-11 20:49:22
 • Ostatnio widziany 2019-12-08 13:40:42
 • Łączny czas gry 68 godz. 24 min.
 • Organizacja No Life
 • ➜ Ranga Nowy_Adept
 • Respekt
  0
  Life Points
  1619
  Punkty karne
  44

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. superek15

  Rekrutacja Organizacji No Life

  Login:superek15 Wiek:17 Ilość LP :1609 Ilość przegranych godzin na serwerze: 67 Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji ? TAK Czy jesteś w stanie zapłacić za wstęp do organizacji (2k)?: TAK Czy jesteś w stanie płacić co tygodniową składkę (750PLN) ?: TAK Coś o sobie[min 3 zdań]: Mieszkam kolo Wielunia lubię motoryzacja z kierunku grafik. POZDRO Czy posiadasz program Discord TaK Posiadasz sprawny mikrofon?:Działa bardzo dobrze Nie mam Pojazdów @Seku Akceptuje @Seku Zatwierdzam.
 2. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Po dwu miesięcznej przerwie od MTA wróciłem na wasz serwer i zobaczyłem że jest nowa praca na kopalni, dlatego jak pracowałem kolega z serwera polecił mi bym zainstalował bota czytałem regulamin że używanie wspomagaczy jest zabronione, lecz skorzystałem i użyłem bota na dwie godziny a wiedząc że wykonuje pracę i kasa leci poszedłem sobie ,nagle wracam i ban który jest oczywiście słuszny.> Coś od siebie: <Po roku piszę apelacje od kary gdyż stęskniłem się za starym serwerem którym jest 4life ,gdzie spędziłem najlepsze chwile z przyjaciółmi ,gdzie miło się grało ,ale mój błąd popełniony jest moim uświadomieniem że najbardziej daną rzecz się docenia kiedy się ją straci a w tym przypadku było moje konto na którym spędziłem piękne i złe chwile. Wiem że nie cofnę czasu i nie naprawię swojego błędu więc jedyne co mogę dokonać to poprosić was o odbanowanie mnie. Bardzo chciałbym pograć na tym serwie jeszcze. Wiem że to co napiszę może dla was nic nie znaczyć ,ale obiecuję że to się już nigdy nie powtórzy.Tak szczerze jeszcze jedna rzecz od siebie dużo wycierpiałem od roku niegrania na tym serwerze jeszcze raz przepraszam za swe głupie błędy. Na dowód że mi zależy zrobiłem prostą scenkę.
 3. Login: superek15Serial: C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43Powód: Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni.Nick osoby nakładającej bana: @DeltaRonData otrzymania bana: Od: 16 Grudnia 2018, 14:56 Długość bana: Do: 10 Września 2021, 14:56 Opis sytuacji: Otrzymałem bana za wspomagacz (BOT) na kopalni Coś od siebie: Bardzo przepraszam za moje zachowanie na serwerze i za to co robiłem, bardzo żałuję tego co się stało, trochę czasu już minęło od dostania bana (pół roku) i po prostu brakuje mi społeczności 4life oraz samej gry na serwerze, dużo czasu na nim spędziłem i chciałbym nadal spędzać swój wolny czas grając na 4life. Po takim czasie zaczęło mi brakować 4life i postanawiałem spróbować napisać jeszcze raz apelacje . Bardzo bym prosił o unbana nawet w zamian za zerowanie konta, (bo już wiem na czym to polega). Obiecuje ze nigdy już podobna sytuacja nie będzie miała miejsca za wszystko bardzo żałuję i Przepraszam. Odnośniki do poprzednich apelacji:
 4. Zbyk jak mogę się z tobą skontaktować bo mam sprawę odnośnie mojej apelacji o unbana.

  1. Kajtys

   Kajtys

   O ile mogę się wypowiedzieć to zbanował cię Delta a nie zbyk...

 5. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Po dwu miesięcznej przerwie od MTA wróciłem na wasz serwer i zobaczyłem że jest nowa praca na kopalni, dlatego jak pracowałem kolega z serwera polecił mi bym zainstalował bota czytałem regulamin że używanie wspomagaczy jest zabronione, lecz skorzystałem i użyłem bota na dwie godziny a wiedząc że wykonuje pracę i kasa leci poszedłem sobie ,nagle wracam i ban który jest oczywiście słuszny.> Coś od siebie: <Po pół roku piszę apelacje od kary gdyż stęskniłem się za starym serwerem którym jest 4life ,gdzie spędziłem najlepsze chwile z przyjaciółmi ,gdzie miło się grało ,ale mój błąd popełniony jest moim uświadomieniem że najbardziej daną rzecz się docenia kiedy się ją straci a w tym przypadku było moje konto na którym spędziłem piękne i złe chwile. Wiem że nie cofnę czasu i nie naprawię swojego błędu więc jedyne co mogę dokonać to poprosić was o odbanowanie mnie. Bardzo chciałbym pograć na tym serwie jeszcze. Wiem że to co napiszę może dla was nic nie znaczyć ,ale obiecuję że to się już nigdy nie powtórzy. Na dowód że mi zależy zrobiłem prostą scenkę. Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/121066-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1001631 https://mta4life.pl/forums/topic/121427-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1004422
 6. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Nie kłamiąc miałem bota którego odpaliłem pierwszy raz i widząc że kopie za mnie poszedłem zrobić sobie kanapkę ,wracam aa tu nagle ban.> Coś od siebie: <Jako osoba która zaczyna grać po przerwie na waszym serwerze rozumiem za co dostałem bana i jest to nielegalne i się z tego nie wytłumaczę dlatego proszę serdeczną administrację by dała mi drugą szansę i wiem że dla was to jest czytanie jak jakiś mały berbeć pisze że chce unbana bo jest głupi bo odpalił wspomagacz w zarabianiu pieniędzy i obiecuje że już więcej go nie użyje. Rozumiem swoją głupotę i proszę o skrócenie kary do jednego miesiąca, gdyż lubię grać na waszym serwerze i pracować lecz użycie tego oszustwa o zobaczenie konsekwencji jest dla mnie bolesne nie mam się jak z tego wytłumaczyć lecz chociaż jestem szczery a szczerość popłaca. Rozumiem nie ulitujecie się na byle kim lecz ja nie piszę podania w którym was nabieram lecz tylko proszę a wręcz błagam o zmniejszenie kary do jednego miesiąca nie chcę stracić wszystkiego tyle wysiłku i pieniędzy włożyłem w ten serwer. Wiem że nikt mi nie kazał tego robić ale ja to chciałem ten serwer był dla mnie i dla moich przyjaciół wszystkim dlatego proszę o zlitowanie się na de mną i zmniejszenie mi kary jak wspomniałem wcześniej wiem że wy myślicie "aa skoro damy mu na miesiąc bana pewnie jak mu minie to będzie używał dalej cheatów" więc proszę jeżeli zdejmiecie mi bana wcześniej to następny ban będzie permem. Ja tylko was proszę nic więcej. Dziękuje. Mam nadzieję że was przekonałem o zmniejszenie mi kary. > Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/121066-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1001631 https://mta4life.pl/forums/topic/121427-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1004422
 7. Brak zainteresowania w jakim sensie?? Zerowanie konta ?? Oco chodzi bo nwm?? 

   

   

  PROSZĘ O NAGŁY KONTAKT 

  1. mvrcin.

   mvrcin.

   Brak zainteresowania, to znaczy, że nie było ZAINTERESOWANIA przez dłuższy czas, inaczej miałeś wywalone na apelację, czy co tam pisałeś. 

  2. Tobiasz63

   Tobiasz63

   Jak miałeś wywalone to nie nasza wina. 

   Statusy od tego nie służą. 

 8. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Nie kłamiąc miałem bota którego odpaliłem pierwszy raz i widząc że kopie za mnie poszedłem zrobić sobie kanapkę ,wracam aa tu nagle ban.> Coś od siebie: <Jako osoba która zaczyna grać po przerwie na waszym serwerze rozumiem za co dostałem bana i jest to nielegalne i się z tego nie wytłumaczę dlatego proszę serdeczną administrację by dała mi drugą szansę i wiem że dla was to jest czytanie jak jakiś mały berbeć pisze że chce unbana bo jest głupi bo odpalił wspomagacz w zarabianiu pieniędzy i obiecuje że już więcej go nie użyje. Rozumiem swoją głupotę i proszę o skrócenie kary do jednego miesiąca, gdyż lubię grać na waszym serwerze i pracować lecz użycie tego oszustwa o zobaczenie konsekwencji jest dla mnie bolesne nie mam się jak z tego wytłumaczyć lecz chociaż jestem szczery a szczerość popłaca. Rozumiem nie ulitujecie się na byle kim lecz ja nie piszę podania w którym was nabieram lecz tylko proszę a wręcz błagam o zmniejszenie kary do jednego miesiąca nie chcę stracić wszystkiego tyle wysiłku i pieniędzy włożyłem w ten serwer. Wiem że nikt mi nie kazał tego robić ale ja to chciałem ten serwer był dla mnie i dla moich przyjaciół wszystkim dlatego proszę o zlitowanie się na de mną i zmniejszenie mi kary jak wspomniałem wcześniej wiem że wy myślicie "aa skoro damy mu na miesiąc bana pewnie jak mu minie to będzie używał dalej cheatów" więc proszę jeżeli zdejmiecie mi bana wcześniej to następny ban będzie permem. Ja tylko was proszę nic więcej. Dziękuje. Mam nadzieję że was przekonałem o zmniejszenie mi kary. > Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/121066-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1001631 https://mta4life.pl/forums/topic/121427-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1004422
 9. Jak to zły temat  ??? 

 10. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Nie kłamiąc miałem bota którego odpaliłem pierwszy raz i widząc że kopie za mnie poszedłem zrobić sobie kanapkę ,wracam aa tu nagle ban.> Coś od siebie: <Jako osoba która zaczyna grać po przerwie na waszym serwerze rozumiem za co dostałem bana i jest to nielegalne i się z tego nie wytłumaczę dlatego proszę serdeczną administrację by dała mi drugą szansę i wiem że dla was to jest czytanie jak jakiś mały berbeć pisze że chce unbana bo jest głupi bo odpalił wspomagacz w zarabianiu pieniędzy i obiecuje że już więcej go nie użyje. Rozumiem swoją głupotę i proszę o skrócenie kary do jednego miesiąca, gdyż lubię grać na waszym serwerze i pracować lecz użycie tego oszustwa o zobaczenie konsekwencji jest dla mnie bolesne nie mam się jak z tego wytłumaczyć lecz chociaż jestem szczery a szczerość popłaca. Rozumiem nie ulitujecie się na byle kim lecz ja nie piszę podania w którym was nabieram lecz tylko proszę a wręcz błagam o zmniejszenie kary do jednego miesiąca nie chcę stracić wszystkiego tyle wysiłku i pieniędzy włożyłem w ten serwer. Wiem że nikt mi nie kazał tego robić ale ja to chciałem ten serwer był dla mnie i dla moich przyjaciół wszystkim dlatego proszę o zlitowanie się na de mną i zmniejszenie mi kary jak wspomniałem wcześniej wiem że wy myślicie "aa skoro damy mu na miesiąc bana pewnie jak mu minie to będzie używał dalej cheatów" więc proszę jeżeli zdejmiecie mi bana wcześniej to następny ban będzie permem. Ja tylko was proszę nic więcej. Dziękuje. Mam nadzieję że was przekonałem o zmniejszenie mi kary. > Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/121066-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1001631 https://mta4life.pl/forums/topic/121427-prośba-o-złagodzenie-kary/?tab=comments#comment-1004422
 11. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Proszę o złagodzenie kary gdyż chcę grać dalej na tym serwerze. Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Nie kłamiąc miałem bota którego odpaliłem pierwszy raz podkreślając i widząc że kopie za mnie poszedłem zrobić sobie kanapkę wracam aa tu nagle ban.> Coś od siebie: <Jako osoba która zaczyna grać po przerwie na waszym serwerze rozumiem za co dostałem bana i jest to nielegalne i się z tego nie wytłumaczę dlatego proszę serdeczną administrację by dała mi drugą szansę i wiem że dla was to jest czytanie jak jakiś mały berbeć pisze że chce unbana bo jest głupi bo odpalił wspomagacz w zarabianiu pieniędzy i obiecuje że już więcej go nie użyje. Rozumiem swoją głupotę i proszę o skrócenie kary do jednego miesiąca, gdyż lubię grać na waszym serwerze i pracować lecz użycie tego oszustwa o zobaczenie konsekwencji jest dla mnie bolesne nie mam się jak z tego wytłumaczyć lecz chociaż jestem szczery a szczerość popłaca. Rozumiem nie ulitujecie się na byle kim lecz ja nie piszę podania w którym was nabieram lecz tylko proszę a wręcz błagam o zmniejszenie kary do jednego miesiąca nie chcę stracić wszystkiego tyle wysiłku i pieniędzy włożyłem w ten serwer. Wiem że nikt mi nie kazał tego robić ale ja to chciałem ten serwer był dla mnie i dla moich przyjaciół wszystkim dlatego proszę o zlitowanie się na de mną i zmniejszenie mi kary jak wspomniałem wcześniej wiem że wy myślicie "aa skoro damy mu na miesiąc bana pewnie jak mu minie to będzie używał dalej cheatów" więc proszę jeżeli zdejmiecie mi bana wcześniej to następny ban będzie permem. Ja tylko was proszę nic więcej. Dziękuje. Mam nadzieję że was przekonałem o zmniejszenie mi kary. > Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 12. Temat wątku: Wniosek o odbanowanie - <superek15> ukarany przez <DeltaRon> Treść wątku: Login: <superek15> Serial: < C3FAF4A3E0215BC1B7A9E46FF7B5FA43 > Powód: <Używanie wspomagaczy (BOT) na kopalni> Nick osoby nakładającej bana: <DeltaRon> Data otrzymania bana: <2018-12-16 14:56:16 > Długość bana: < 2021-09-10 14:56:16 > Opis sytuacji: <Nie kłamiąc miałem bota którego odpaliłem pierwszy raz podkreślając i widząc że kopie za mnie poszedłem zrobić sobie kanapkę wracam aa tu nagle ban.> Coś od siebie: <Jako osoba która zaczyna grać po przerwie na waszym serwerze rozumiem za co dostałem bana i jest to nielegalne i się z tego nie wytłumaczę dlatego proszę serdeczną administrację by dała mi drugą szansę i wiem że dla was to jest czytanie jak jakiś mały berbeć pisze że chce unbana bo jest głupi bo odpalił wspomagacz w zarabianiu pieniędzy i obiecuje że już więcej go nie użyje. Rozumiem swoją głupotę i proszę o skrócenie kary do jednego miesiąca, gdyż lubię grać na waszym serwerze i pracować lecz użycie tego oszustwa o zobaczenie konsekwencji jest dla mnie bolesne nie mam się jak z tego wytłumaczyć lecz chociaż jestem szczery a szczerość popłaca. Rozumiem nie ulitujecie się na byle kim lecz ja nie piszę podania w którym was nabieram lecz tylko proszę a wręcz błagam o zmniejszenie kary do jednego miesiąca nie chcę stracić wszystkiego tyle wysiłku i pieniędzy włożyłem w ten serwer. Wiem że nikt mi nie kazał tego robić ale ja to chciałem ten serwer był dla mnie i dla moich przyjaciół wszystkim dlatego proszę o zlitowanie się na de mną i zmniejszenie mi kary jak wspomniałem wcześniej wiem że wy myślicie "aa skoro damy mu na miesiąc bana pewnie jak mu minie to będzie używał dalej cheatów" więc proszę jeżeli zdejmiecie mi bana wcześniej to następny ban będzie permem. Ja tylko was proszę nic więcej. Dziękuje. Mam nadzieję że was przekonałem o zmniejszenie mi kary. >
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności