Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Johnny*

    Coquette

    No jeszcze trochę i autko znajdzie nowego właściciela
  2. Johnny*

    Coquette

    Model: Coquette ID: Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: około 50km Dodatki: felgi (1076), moduł UP3, Cena: Proszę o dobre offki. Coś od siebie: Sztos autko, ładne i do driftu ideolo. Dobrze trzyma się drogi i wygląda bardzo dobrze SS’y: dam zaraz jak wejdę na kompa to samo id
  3. Johnny*

    rura i fineasz i ferb

    O O O dobrze powiedziane. +1 dla tego Pana
  4. Johnny*

    rura i fineasz i ferb

    Takie zabijanie za niedługo się skończy jak tylko Worthles znajdzie czas
  5. Johnny*

    Emerutura V3

    Beng beng sorpy wróć jak koledzy nie bd chcieli wychodzić
  6. Jak wcześniej wspomniałem miałem problemy z internetem + akcja była już trochę czasu temu, ale z tego co pamiętam to ktoś inny dał go do więzienia. Ja rozpocząłem pościg później wywaliło mnie i nie było mnie na połowie pościgu, a na sam koniec tylko go podliczyłem na zasadzie ze wystawiłem mandat a ktoś mi dyktował co robił na pościgu. Pamiętam też że po złapaniu osłaniałem funkcjonariuszy którzy byli pod ostrzałem i w pewnym momencie poproszono mnie o podliczenie zatrzymanego bo każdy był zajęty sprawdzanie osób które oddawały strzały w naszym kierunku. Wystawiłem mandat który chyba przyjąłes i ktoś przetransportował cię do więzienia bo ja chyba miałem za duże lagi.
  7. Witam, nie wiem czemu skarga jest skierowana na mnie bo z tego co pamiętam to ja tylko rozpocząłem pościg i policzyłem mandat ponieważ każdy był zajęty ogarnianiem twoich znajomych którzy taranowali, wyzywali oraz zabijali funkcjonariuszy poza dm. Co do wpisów pytałem się o wpisy innych funkcjonariuszy, ci zaś odpowiedzieli mi ze masz takowe i zaczęli mi je wymieniać z tąd wiedziałem że je masz i Ci je dokładnie opisałem. Co prawda rozpocząłem pościg, aczkolwiek szybko straciłem tzw P1 ponieważ miałem przy tym pościgu straszne problemy z internetem (nie było mnie na połowie pościgu) . Z tąd też jeździłem na końcu lub w środku szyku. Jako iż rozpoczynałem pościg, musiałem Ci policzyć mandat, wszytkie "powody" podawali mi funkcjonariusze którzy jechali centralnie za tobą. Niestety przez moje problemy z internetem (wywaliło mnie podczas pościgu w dodatku mam słaby komputer) nie widzialem jak jeździsz i nie sprawdzałem Cię w komputerze. Upweniałem się czy wszystko było zrobione po pościgu na kanałach patrolowych i wszyscy mówili że wpisy zostały wyczyszczone (pytałem dla pewności) . Niestety nie pamiętam kto dokładnie był przy tym pościgu więc nie powiem Ci kto zawinił, aczkolwiek to nie byłem ja. Po prostu nie było mnie na połowie pościgu, a na drugiej połowie byłem albo p3 albo na końcu. Jedyne co mogę zrobić to przeprosić i wyciągnąć cię z więzienia za niedopilnowanie obowiązków osób prowadzących pościg. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin