Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Johnny*

    Sabre Sport 2.4

    Nie chce nic mówić ale ten hustler wart z niecały mln a ten camper to.. camper. Podziękuję
  2. Johnny*

    Sabre Sport 2.4

    Model: Sabre Sport ID: 14619 Pojemność silnika: benzyna 2.4 Przebieg pojazdu: 23k Dodatki: FT (bez nitra) bursztynowe lampy które nie są już dostępne, posiada również 4 klucze. Cena: Coś zaoferuj ale pewnie jak każdy 1.5kk i okolice Coś od siebie: Fajne auto sam kolorki dobierałem i wgl SS’y: https://imgur.com/a/SXlD8zR
  3. Co się od*e*a*o w tych LSPD? :o

  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Prawie Ci się udało ;D

  9. Johnny*

    KONKURS 50K

    Dej mnie to sianko gościu
  10. Bardzo ładnie wygląda ma serwerze, co do tego białego sadlerka to moj kochani . Świetna podmianka, ale ten napis na klapie do zmiany
  11. Nie najgorzej, możesz go trochę obniżyć bo jest za wysoki sadler
  12. Myślę, że każda szanująca się osoba da lajka. 

  13. Trochę xd ale w sumie lepsze wyniki jak w tamtej rekrutacji. Gratulacje? 

  14. Nie kazałem, czy stwierdzenie: "jeżeli masz jakieś wątpliwości do wykonywanej przezemnie pracy, możesz napisać skargę na forum" to rozkaz? Nie wydaje mi się. Poza tym nadal czekam na dowodu do których będę mógł się odnieść. Mówisz transport 25min, z czego 20 minut nie mogłem się z tobą dogadać bo nie raczyłeś odpisywać na moje pytania. Tekstem w stylu: "nie biorę mandatu ani paki" nie przyspieszałeś rozwoju akcji. Potem co prawda mnie wywaliło, ale jak co dzień mam taki moment wieczorem gdzie wyłącza mi się internet, nie mam pojęcia czemu się tak dzieje. Za to że miałem przerwę w internecie mogę Cię przeprosić.
  15. 1. Popraw wzór 2. Powinieneś kulturalnie zwracać się w oficjalnych formach wypowiedzi Zacznę od tego, że wracając z pościgu zajechałem na Mecha, w celu naprawienia się jak co każdy pościg. Kątem oka dostrzegłem tłum koło radiowozu kolegi, postanowiłem, że pomogę trochę dla kolegi wyjaśnić sytuację. Po chwili zauważyłem, że akcja polegała na zbanowaniu gracza po tym, gdy on wyszedł podczas zatrzymania. Postanowiłem rozgonić towarzystwo, które się zebrało, zacząłem od Wequs'a który siedział na masce radiowozu. Napisałem do niego raz, aby zszedł z maski radiowozu ( tu zwróciłem się do ciebie, bo tylko ty na niej siedziałeś ), następnie po odczekaniu chwili napisałem jeszcze raz "zejdź". Na koniec napisałem "zejdź z maski" i zacząłem odliczać, dałem ci wtedy ponad 10 sekund na reakcje, lecz ty nie przejmowałeś się tym, co mówię i postanowiłeś siedzieć na masce dalej. Tak jak sam napisałeś: "nie zwracałem uwagi" na to, co piszę więc zabrałem cię do radiowozu, gdzie dałem szansę ci się przyznać do "oplucia" mnie. Ty stanowczo zaprzeczyłeś mojej wersji i brnąłeś dalej, więc postanowiłem ukarać cię mandatem. To samo wyjaśnił ci Teddy. który przyglądał się całej akcji z boku. Jako iż miałeś mnożnik prawie x3 mandat wyszedł ok 1400pln, który w przeliczeniu na minuty wyszedł 14 minut. Jako iż okazałeś swój brak szacunku do mnie i do mojego kolegi postanowiłem sprawdzić cię w komputerze, jak się później okazało miałeś wpis i doszło ci 30min. Kiedy napisałem ci, że pójdziesz do wiezienia na 44minuty mówiłeś, że logniesz i masz to gdzieś. Zabrałem cię do więzienia, lecz po drodze wywaliło mi internet i musiałem zrobić reloga. Po wejściu na serwer zawołałeś administratora, żeby cię wytepał z radiowozu, skarżyłeś się na mnie, że jechałem "25 minut" i inne. Koledzy pomogli mi i wsadzili cię do więzienia. Na koniec jeszcze dodam twój brak kultury: << Wequs [301]: cj << Wequs [301]: pecie #edit: Nie tłum tylko ty siedzący na radiowozie, osoba która wylogowała się podczas zatrzymania, jeden funkcjonariusz, administrator Wiesiek i jedno auto które właśnie wyjechało z mecha. (z daleka wyglądało jak tłum więc tak to nazwałem)
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie dzk za mało. Nie dzk nadal za mało
  18. Ludzie jest ofka 1.8kk myślicie że pójdę na ofke bullet za 1kk + 400k + premier który jest wart 100k? Xd
  19. Nie dzięki. Nie dzięki
  20. Model: Turismo ID: 1064 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 100km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1076), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (B1 JASIU), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, 3 klucze Cena: oferty może licytacja jakąś nwm Coś od siebie: super samochód i tyle 2 na serwerze. Jedyny elektryk na serwerze. (najlepiej sama kaska) SS’y: https://imgur.com/a/fYdgaJ7 https://imgur.com/a/fYdgaJ7https://imgur.com/a/fYdgaJ7
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin