Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Człowieku jeździłeś za mna sporo czasu, przy czym swiadomie czy nie, taranowałeś mnie. Nie obchodzi mnie czy to było przez lagi serwer czy przez inne czynniki. U mnie na ekranie było widać jak wyjeżdżasz mi w boki przód auta. Dlatego też dopisałem taran. Według mnie miałem podstawy do dopisania ci tego taranu, ale poza tym to i tak nie zmienia wiele w czasie jaki musiałeś spędzić w więzieniu. Wpis liczy się jako 20min, chyba ze wyzywałes cały czas ktoś moze dac ci więcej.
  3. Jak najbardziej tran był. Nie mszczę się, po prostu robię to co do mnie należy. Mogłeś normalnie zatrzymać się do kontroli, lecz ty wybrałeś opcje ucieczki. Taran został dodany dlatego ze wcześniej za mną jeździłeś i obijałeś się o mnie. Następstwem tego był wpis do komputera
  4. Wow byłem świadkiem wypadku i udzielałem pierwszej pomocy umierającej osobie. Jestem w szoku ze wiedza z gry mi się w końcu przydała. @4Ever*999słyszałem że bd rekru do SAMD ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Johnny*

      Johnny*

      Mężczyzna był starszy nwm około 40 lat? , wylądował niefortunnie na ziemi i miał rozcieta głowę sprawdziłem czy miał puls, a gdy okazało się że go nie miał zacząłem robić pseudo rko (pseudo bo do idealnego to mi wiele brakuje). No i po okolo nwm 20 uściskach poczułem że serce zaczęło bić normalnie i powrócił oddech. Wtedy się obejrzałem i odebrał go odemnie zespół ratowniczy. Pierwszy mój poważny wypadek, a kurs na ratownika mial być dopiero pod koniec stycznia 

    3. Johnny*

      Johnny*

      Trochę dziwnie mi tak o tym pisać bo to były minuty i nie wiem jak to dokładnie opisać, ale masaż serca zrobiłem chyba w miarę dobrze 

      :o

    4. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      Jesteś najlepszy !

       

    5. Damianero.

      Damianero.

      Dobre zachowanie, większość osób panikuje w takich sytuacjach, a bardzo ważne są tzw. 4 złote minuty.

      Good! ;)

    6. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Nie wspominając o tym, że nie udzielenie takiej osobie pomocy jest karalne. Gratulacje odwagi ;)

  5. Jesteś jednym z wielu odwalaczy na serwerze i jak każdy z nich jesteś "bezbronną owieczką" która nic nie zrobiła, a zły policjant cie ukarał. Poza tym użyłem złego wyrazu. Jestem pewien, że stałeś na mojej masce i miałeś mnie gdzieś jak prosiłem cię trzykrotnie o to abyś zszedł z auta. Czyli zniewaga funkcjonariusza. Straszyłem was ze wyjdę i was postrzelę paralizatorem. Jako iż dalej szanowny nudzio mial na mnie wywalone, postanowiłem użyć środków przymusu. Jeżeli dalej uważasz, że jesteś bez winy to się mylisz. Wszytko zaczęło się od twoich prowokacji za które zostałeś słusznie ukarany. A co do zabicia cię był to niefortunny wypadek za który przeprosiłem cię dwukrotnie. Tyle mam do powiedzenia.
  6. Co do tańca na masce to nie pamiętam czy tańczyłeś czy nie, ale dalej było to prowokowanie. Prosiłem cię abyś zszedł całe 3 razy, a ty miałeś mnie w 4 literach. I tak stałeś za mną gdy wpisywałem mandat lecz kiedy wyciągnąłem broń chciałeś uciec i odbigłeś kawałek. I nie to nie ja przekrecam tylko ty i chyba każdy zdaje sobie sprawę czemu, a strzały oddałem 2 jeden w głowę twojego kolegi z którym odwalałeś, a drugi w twoją. Nie mów, że coś przekrecam bo to ty chcesz zrobić jak najgorzej "kolegom" z akademii. Na mumble słyszałem od paru z nich co robiłeś i jak ich prowokowałeś.(oczywiście od otrzymania loty z frakcji )
  7. Witam. Zacznę od tego, że gracz pity mnie wyprzedził z prędkością ok 120 km/h i postanowiłem, że zrobię zatrzymanie drogowe. Wszytko dobrze szło do momentu mojego podejścia do auta. Nagle z nikąd obok mnie pojawiło się około 10 osób. Postanowiłem nie oglądać się i zacząć odgrywać rp. Nagle podchodziły do mnie osoby i wykonywały animacje /sikam, /wale itp. Na początku nie zwracałem na to uwagi lecz po chwili zaczęło mnie to denerwować i zacząłem pisać, że jeszcze raz i mandat/paka. Niestety gdy to pisałem pitu napisał, że mu się nie chce i odjechał. Potem gracz o id 106 (nie pamiętam nicku) zaczął sikać mi na radiowóz. Powtórzył to parę razy więc go złapałem i wsadziłem do radioli. Nagle pojawił się za mną Nudzio i jacyś gracze którzy na mnie "walili". Przy okazji jeździł jakiś gracz na motorze i cały czas mnie dm'ował. Dlatego stałem przygotowany z Deaglem. Nagle kątem oka zauważyłem ze 2 graczy za mna "sika i wali", postanowiłem ich postrzelic i wsadzić do radiowozu. Niestety tu sie przyznam miałem Deagla w ręce (nie zmienił mi sie jak nacisnelem ALT) i gracze otrzymali instynktownie strzały w głowę. Czemu głowę? Nie wiem może dla tego, że mam za sobą długi staż na serwerach typu tactic/dayz. Nie zmienia to faktu iż zabiłem gracza. Potem dostałem laga i wywaliło mnie z serwera. Jak zwykle stało koło mnie 20 osób które pisało jakie to SAPD jest nie ogarnięte, że jesteśmy amebami itp. Poprosiłem kasztana o tp na hq po to bo zostawiłem radiole i kolega zadbał o to żeby wylądowała jak najszybciej na hq. Wróciłem na spwn sf w celu rozkucia gracza który się zbugował w bankomacie (zakułem go i mialem nt wywaliło mi neta i byl zakuty w ścianie). Nagle zebrało się multum osób które mnie prowokowały, lecz nie zwracałem na to uwagi. Odrazu też przeprosiłem Nudzia za to co zrobiłem i mi "wybaczył". Postanowiłem wrócić do radioli i chciałem już odjeżdżać gdy nagle 2 graczy, w tym Nudzio stał minna masce i tańczyli. Poprosiłem ich o to aby zeszli, a ci mieli mnie gdzieś i dalej mnie prowokowali. W końcu sie wkurzyłem i napisałem, że mają zejść jak nie to wstawię im mandat. Powtórzyłem to 3 razy, a za 4 postanowiłem ich postrzelic z tazera i wsadzić do radioli. Chciałem dać graczy do jaila jak wspominałem, lecz szanowny Nudzio postanowił zagrać rp, gdzie do tego momentu wykazywał dno rp, oraz pokazywał dziecinne zachowanie. Zapytałem czy przyjmuje mandat czy nie, a ten nie odpisywał przez dłuższy czas. Postanowiłem, że jako iż nie współpracuje dam go do paki. Nagle z wielkimi problemami do mnie że on chce mandat. Zasugerował mi, że należy zdjąć mu kajdanki. Zrobiłem to, lecz po chwili gracz zaczął uciekać pieszo. Został postrzelony z tazera i wsadzony do radiowozu. Jako iż chciał za wszelką cene uciec postanowiłem dać go do jaila. Z tąd bierze się przekroczenie prędkości spowodowane tym, że po ostatnim zatrzymaniu nie włączyłem ogranicznika i był wyłączony. Od razu po chwili gdy zauważyłem, że jest wyłączony, włączyłem go i jechałem zgodnie z KRD. W skrócie. Nie byłeś w odpowiedniej odległości bo stałeś centralnie za mna "sikając" Nie wyszedłem z radiowozu bo bylem outside Mandat ci wstawiłem bo sam mnie poprosiłeś. Jako iż jestem dobroduszny postanowiłem ci odpuścić i dałem Ci mandat. Tyle mam do powiedzenia. ~Police Officer I Jasiekk
  8. Model: Turismo Electric (jedyny elektryk na serwerze) ID: 1064 (2 na serwerze) Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 59400km Dodatki: Up1, Up3, wykrywacz, ogranicznik, cb-radio, malowane felgi, atrapa (za 35k), lampki (nie są dostępne już na serwerze), licznik w kolorze lamp, rejestracja, 3 dodatkowe klucze, Cena: Czekam na propozycje, mam swoją cenę w głowie, ale chce abyście dawali mi jakieś oferty, mogą być też oferty wymiany. Coś od siebie: Kolejne auto z garażu Jasiu Customs, robione prze zemnie w moim garażu w Blueberry. Auto bardzo fajnie się prowadzi, jest szybkie i ma dobrą prędkość początkową. V-max tego auta to 210km/h. Auto jest bardzo unikatowe ponieważ jest 2 na serwerze dostępne dla graczy oraz 1 elektryczne (i z tego co mi wiadomo to jedyne). Auto bardzo ładnie wygląda. SS’y:
  9. Johnny*

    Masz czy nie?

    Nie Masz już moje pieniądze co ci pożyczyłem?
  10. Johnny*

    Konkurs [Emperor]

    Bardzo ladny pojazd jak najbardziej mi sie podoba i przejechał bym sie nim do około mapy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin