Siemanko
Witam, przychodzi taki dzień kiedy wchodzę na komputer i nie wiem co mam ze sobą zrobić, granie na komputerze mi się już przejadło, tym samym niestety, lub stety odchodzę z serwera. Nie potrafię powiedzieć na jak długi czas, bo nie powiem do serwera bardzo się przywiązałem i stał się on pewną częścią mojego życia. Nie raz stawiałem serwer ponad wszystkim i teraz wiem, że to był błąd. Postanowiłem, że nie mogę tracić tyle czasu na grę. Oczywiście było parę czynników które sprawiały, że zostawałem przy serwerze, na pewno jedną z nich była rekrutacja do SAPD, było to moje serwerowe marzenie, niestety nie dostałem się i po zobaczeniu wyników postanowiłem, że nie ma co tego ciągnąć. Koniec! Przy grze utrzymywały mnie także różne osoby, z którymi bardzo lubiłem spędzać czas. Niestety przez pewne zdarzenia kontakt się urwał i zostałem praktycznie sam, a nieliczni którzy przy mnie wytrwali to gz dla nich, że w ogóle im się chciało utrzymywać kontakt z takim "toksikiem". Teraz mam strasznie mało czasu na grę, przez dziewczynę, znajomych, treningi, szkołę czy nawet prace przy projekcie . To sprawia, że na pewien okres czasu kończę swoją karierę na serwerze. Może zobaczymy się za niedługo, na pewno wbije na serwer pojeździć autkiem czy opłacić domek. Chciałbym jeszcze oznaczyć parę osób które szczególnie mi pomogły.
@KRISU. - Dzięki za to, że wciągnąłeś mnie w regularną grę na serwerze, oraz że często pomagałeś mi czy to w pracy czy w reportach, szanuję cię i życzę ci wyższej rangi na serwerze, myślę, że na nią zasługujesz tak trzymaj.
@MaReCKi - Marecki co tu powiedzieć, jesteś jedną z osób które nie ważne co robią są po protu sobą, nie pier.zielisz się z nikim i masz swoje zdanie, nie dasz sobie w kaszę dmuchać i to bardzo szanuję. Będę pamiętać odwalanie w SAMD i nasze wyjazdy na 1/4 karetkami, poza tym powodzenia w SAPD !
@Orbit - Ohh drogi Orbicie, będzie mi cię brakować, nasza przygoda zaczęła się na tunerze w BB, a teraz mogę stwierdzić, że jesteś moim przyjacielem z internetu. Jesteś bardzo kulturalny i to mi się bardzo w tobie podoba, oczywiście kocham twoje audycje, powodzenia na serwerze, a i oby twoja organizacja się rozrosła i żebyś miał w niej same fajne osoby ! będzie mi cię brakować!
@MajSterTHC - Oj majsterku, twoje stand-upy podbiły moje serce, nie raz nawiązywaliśmy fajną współpracę i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odegramy jakieś rozbudowane RP
@4Ever*999 - 4Ever, chciałbym cię przeprosić za to co stało się za czasów mojej obecności w SAMD, myślę, że nadal masz do mnie za to uraz, ale nie chce mieć spiny i jeszcze raz bardzo cię za to przepraszam. Poza tym powodzenia w SAMD, mam nadzieję, że osiągniesz tam to czego zapragniesz, wiem, że bardzo ci na tym zależy.
@concamatrix - aj Peret co mogę powiedzieć, jesteś bardzo fajnym znajomym, mam nadzieję że kiedyś się spotkamy w tym Elblągu i pójdziemy razem na tego kebaba co mi o nim tyle opowiadałeś. Życzę ci powodzenia w następnej rekrutacji na supka ! 3maj się, a no i oczywiscie Grupa Mokotowska w moim sercu na zawsze
@MaciekMaster - Aj, kolejny członek Grupy Mokotowskiej, życzę ci powodzenia na randze, obyś dalej robił dobrą robotę jak do teraz
@PerPani - Ty moja czarnulo, będzie mi brakować twojego gadania, i wyzwisk skierowanych w moją stronę z twoich ust, dziękuję za danie mi szansy w T4L, to była bardzo miła przygoda, na pewno jeszcze się zgadamy, a no i powodzenia w TSA.
@LiderR - Lider byku, dzięki za te pogadanki na mm, i za G1 które robiliśmy, powodzenia w SAPD
@Cheekky - Dzięki za wspólną grę chłopaki, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze was usłyszę !
@Rusekk - Mam nadzieję, że oznaczyłem dobrego osobnika, dzięki za wspólną gre i za prezenty które mi dawałeś. Nie zapomnę o tobie na pewno ! Dzięki za wspólną grę, 3maj się.
@ELDOKSON - Dzięki ci za ten spam na forum, robisz kozak nutki, tak trzymaj, a no i 3mam kciuki za twoją karierę ! Powodzenia
@Tobiasz63 - Aj PID`owcu 63, co mogę powiedzieć, życzę ci powodzenia i oby SG4L było coraz lepsze i lepsze ! trzymaj się !
@Kacperix3 - Kacper, jesteś chyba jedną z najbardziej uzdolnionych osób na serwerze ! (oczywiście po mnie) dzięki za wspólne śpiewanie po nocach. Mimo, że nie mamy jakiegoś większego kontaktu to wydajesz mi się na spoko osobę! Powodzenia na randze i 3maj się!
@lilmxcioo - No i przyszła pora na największego odwalacza na serwerze, lilku co tu mówić kontakt jakiś mamy więc jest dobrze ! Jesteś kozakiem i trzymaj tak dalej! Do zobaczenia !
@BlaKi* - Dzięki za to, że praktycznie za każdym razem gdy cię spotykałem nawiązywałeś ze mną rozmowę ! Jesteś bardzo miły i tak 3maj! Pozdrawiam
@Grzengol - Aj Grzegorzu dzięki za to, że gdy prosiłem cię o pomoc to ją otrzymywałem. Powodzenia w karierze no i zdrowia, bo to najważniejsze !
@Styks- Dzięki ci Styks za to co było w SAMD, byłeś bardzo miłą osobą i mam nadzieję, że taki będziesz do końca !
@Rycha. - Ryśka dzięki za wszystko. Po prostu, dzięki! Pamiętaj, że kluczyki do mojego turka są u ciebie i możesz z niego korzystać ile wlezie
@JuliaShaforostov - Julka dziękuję ci za to, że zawsze mnie broniłaś przed wyzwiskami ze strony @PerPani. Będę cię ciepło wspominać !
@Wiesi3k. - Dzięki Wiesławie, że pomagałeś mi z Stuntplanem gdy mi się rozwalał. Powodzenia na randze !
@Axidus* - Kiedyś mieliśmy lepszy kontakt gdy byliśmy razem w organizacji, powodzenia na randze i dalszych sukcesów !
@ZbyK.gg - Dziękuję, że zrobiłeś taki super serwer. Powodzenia!
@Zebra - Aj Zeberka, powodzenia w karierze i oby wszystko się na twojej drodze układało pomyślnie ! 3maj się !
@AdiK. - Adik, dzięki za robotę jaką odwalasz, jesteś bardzo w porządku, trzymaj tak dalej a kto wie może za niedługo zobaczymy cię na randze RCON !
Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście!
Oczywiście jest jeszcze dużo osób którym chciał bym podziękować. Niestety przepraszam, że was nie wymieniłem, ale nie da się was wszystkich zliczyć. Chciałbym również pozdrowić całą administrację, oraz was czytających. Oby Bóg wam wynagrodził w dzieciach. Żegna się z wami ~Jasiekk naczelny haker dm`a oraz gracz z największym bólem du*y kocham was wszystkich i do zobaczenia po przerwie !