Skocz do zawartości

Johnny*

Gracz
  • Postów

    295
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Johnny*

  1. @Danboss.cj bo dobre ustawione eventy robi, @Rycha. bo spoko ziomek , @KRISU* bo pędzel oraz @MaciekMaster bo grupa mokotowska, a no i @concamatrix ( a nie czekaj xd ) Powodzenia panowie i panie
  2. Model: Solair ID: 19182 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 2500 Dodatki: dodatkowy kluczyk, UP1, UP2, UP3, podswietlenie licznika, lampy, wykrywacz, cb radio, ogranicznik, LPG (35) fele malowane, atrapa, rejka (CJ CJ CJ) Cena: Poproszę o rozsądne propozycje Coś od siebie: Auto raczej dla kolekcjonerów, choć nie tylko. Samochód prowadzi się świetnie, lekko zarzuca co sprawia że niejeden driftowóz może nam zazdrościć. Przedmiot sprzedaży rozpędza się szybko, a jego Vmax wynosi 205 km/h co sprawia że nie jeden Janusz zazdrości cacka. Auto nazywane passatem cieszy się wielką sławą, a na jego widok w ludziach budzi się uczucie empatii. Polecam bardzo serdecznie gdyż jest to auto bardzo fajne i przyjemne w prowadzeniu SS’y: https://imgur.com/a/Ve9tW9U
  3. No oczywiście ze ulubiona lekcja to silniki kurde, 45 min z typem który sam niewierzy że jeszcze żyje
  4. Model: Stuntplane ID: 39964 Pojemność silnika: 1,6 Przebieg pojazdu: 419km Dodatki: Brak. Cena: Czekam na propozycje, jeżeli cena mi się nie spodoba to zostaje u mnie. Coś od siebie: Super zabawka, polecam każdemu kto ma licencję lotniczą i lubi latać samolotami. Dodam że kolor jest customowy ponieważ robił go sam @Wiesi3k.. Pozdrawiam SS’y: https://imgur.com/BeBKQDb
  5. Tak naprawdę to nie ma szans na dodanie tego i zdaję sobie z tego sprawę, aczkolwiek odczułem wewnętrzną potrzebę napisania tego :)
  6. Witam mam prośbę do @Bolek. @ZbyK.gg @Zebra czy do innych osób z RCON abyście dodali pasy startowe przy giełdach, ponieważ dziś dostałem licencję za to, że wylądowałem prywatnym samolotem poza lotniskiem. Niestety nie miałem możliwości wylądowania tam pełnoprawnie bo nie było pasu. Wraz z aktualizacją "salonu" na opuszczonym lotnisku dodaliście heli pady obok giełd itp, lecz zapomnieliście o osobach które zakupią samolot. Uważa, że to jest nie sprawiedliwe odnośnie tych co posiadają samoloty, a chcieli by wylądować obok i pooglądać autka na giełdzie. Wydaje mi się, że powinniśmy też mieć gdzie wylądować i bez strachu że jakiś moderator da nam PRAWKO na przykład. Fajnie by było gdybyście coś z tym zrobili bo jak to powiedział jeden z moderatorów, dupka mnie piecze i to ostro pzdr 600
  7. I z kim ja teraz będę zawiązywać sojusze? 3maj się mordeczko
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Dał bym up do manany 1. 6 z cygana
  11. @Tymin.cj to nie jest tak, sam pyl podobno ściągnął z innego serwera. Nie mówię że chodziło mi o ten serwer chociaż tam też to jest. Serwer na p nie wymyślił tego więc nie widzę problemu zeby korzystać z plików które znajdują się w grze i które są ogólnodostępne.
  12. @BOCHA. Nie wiem czy aż tak trudno. Szczerze nie zajmuję sie skryptami, ale z tego co rozmawiałem z właścicielami innego serwera sam skrypt na coś takiego nie jest zbyt trudny do zrobienia.
  13. @console.Najfajniejsze jest to, że w mta to ładniej wygląda niż w rzeczywistości. Niektóre kombinacje są naprawdę kozackie
  14. @Hawanek ja dałem pomysł, sa rzeczy ważne i ważniejsze, zobaczymy jak ludzie zareagują. Jak na razie jest dobrze więc caly plan idzie w dobra stronę. Może w przyszłym czasie otrzymamy pracę, a kto wie może następne będą właśnie lampy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin