Skocz do zawartości

xXGIEXXx

Gracz
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O xXGIEXXx

W świecie gry

  • ID konta gracza 103335
  • Nick xXGIEXXx
  • Data rejestracji 2017-11-28 20:37:23
  • Ostatnio widziany 2024-04-20 12:44:20
  • Łączny czas gry 116 godz. 08 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    2740
    Punkty karne
    101

Ostatnie wizyty

234 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xXGIEXXx

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

0

Reputacja

  1. Treść wątku: Witam, niedawno po tygodniu polowania zakupiłem z salonu moje wymarzone auto czyli schafter. Bardzo liczyłem na schaftera w wersji sedan lecz udało mi się dorwać w wersji combi. Moim zdaniem wersja combi odbiera urok temu pojazdowi. Mam plan zrobić z tego auta fajny projekt. Bardzo mi zależy na sedanie ponieważ długo o niego się starałem (nieskutecznie), jest to moje marzenie serwerowe. Będę niezmiernie wdzięczny jeśli mój wątek zostanie zaakceptowany. Login: xXGIEXXx Nick: xXGIEXXx ID pojazdu: 129554 Na jaki wariant chcesz zmienić: sedan Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin