Treść wątku: Witam, niedawno po tygodniu polowania zakupiłem z salonu moje wymarzone auto czyli schafter. Bardzo liczyłem na schaftera w wersji sedan lecz udało mi się dorwać w wersji combi. Moim zdaniem wersja combi odbiera urok temu pojazdowi. Mam plan zrobić z tego auta fajny projekt. Bardzo mi zależy na sedanie ponieważ długo o niego się starałem (nieskutecznie), jest to moje marzenie serwerowe. Będę niezmiernie wdzięczny jeśli mój wątek zostanie zaakceptowany.
Login: xXGIEXXx
Nick: xXGIEXXx
ID pojazdu: 129554
Na jaki wariant chcesz zmienić: sedan
Zrzut ekranu oczekiwanego wariantu (wymagane):