No i co ty próbujesz udowodnić dodaniem tych logów, tym co ci wysłałem na priv w momencie w którym wsadziłeś mnie do paki bo nie rozumiem. Zostawiłeś śmieszne komentarze na moim profilu, na youtube i ty uważasz się za moderatora tego serwera? Weź człowieku, znam cię tak dobrze i świetnie wiem, że zrobiłeś to specjalnie. Pewnie, zostaw teraz reakcje śmieszka pod tym komentarzem bo przecież jakie to nie jest śmieszne. Hipokryta sam w sobie, który próbuje teraz coś udowodnić. Dostałeś rzekomo polecenie, ale od kogo? Nie przypominasz sobie może co? Działania oczywiście nie zostały przerwane, co sam i ty dobrze o tym wiemy. Ciągła komunikacja z moimi znajomymi to udowodniła gdzie funkcjonariusze biegali po terenie organizacji, podobno były również swaty na dm. No pewnie nie macie obowiązku do niczego, najlepiej wsadzić gracza poprzez pid zamiast złapać go osobiście. Najlepiej tłumaczyć się teraz, że cię nie było na bazie organizacji.
- Ahaaaa, dobra! Czyli to moja wina, że są takie bugi serwerowe i co zresztą świetnie widać na filmie jak ja to niby specjalnie uderzyłem w drzewo? Jeszcze śmiesz pisać, że to moja wina po obejrzeniu i skomentowaniu mojego filmu. I bardzo fajne jest to, że ściągacie pojazd z terenu prywatnego z zamkniętą bramą, gratuluję. Normalnie full rp. Gracz się rozbił na pościgu poprzez bug, brak wyrenderowania obieku - SAPD, spoko wsadźmy go poprzez pid do więzienia, po co się męczyć i złapać tak jak powinniśmy. Rozumując twoim tokiem myślenia właśnie tak jest.
XD Szkoda tylko, że w komentowaniu moich filmów i dodawania komentarzy na profilu nie jesteś taki miły. Zamiast złapać jak człowiek albo pogodzić się z przegraną to nie, lepiej wsadzić po pidzie i mieć zablokowane pm. Żenada i jeszcze raz żenada. To, że masz rangę na tym serwerze nic nie oznacza, a dla mnie jesteś i byłeś taki jak zawsze. Cytuj dalej tam moje logi dla atencji, geniuszu. Elo.