Skocz do zawartości

Griski*

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Griski*

  1. Nie umieją złapać to trzeba skryptu nadużywać
  2. Wyluzuj veeito, chłopaki odwalają kiepską robotę to trzeba wstawić, Yes. Nie wiem czemu ich tak bronisz, podanie składałes byczku?
  3. Przyszedł pan bindziarz, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechu dzieci
  4. Nie tłumaczcie się już, nic to nie da please
  5. prawda o waszym funkcjonowaniu jest w tym filmie, także ess sapdzie i idź tam lepiej duty bić xd
  6. Zapraszam, beka z sapdów, za dużo uprawnień to im się w głowie poprzewracało ez. 

     

  7. No i co ty próbujesz udowodnić dodaniem tych logów, tym co ci wysłałem na priv w momencie w którym wsadziłeś mnie do paki bo nie rozumiem. Zostawiłeś śmieszne komentarze na moim profilu, na youtube i ty uważasz się za moderatora tego serwera? Weź człowieku, znam cię tak dobrze i świetnie wiem, że zrobiłeś to specjalnie. Pewnie, zostaw teraz reakcje śmieszka pod tym komentarzem bo przecież jakie to nie jest śmieszne. Hipokryta sam w sobie, który próbuje teraz coś udowodnić. Dostałeś rzekomo polecenie, ale od kogo? Nie przypominasz sobie może co? Działania oczywiście nie zostały przerwane, co sam i ty dobrze o tym wiemy. Ciągła komunikacja z moimi znajomymi to udowodniła gdzie funkcjonariusze biegali po terenie organizacji, podobno były również swaty na dm. No pewnie nie macie obowiązku do niczego, najlepiej wsadzić gracza poprzez pid zamiast złapać go osobiście. Najlepiej tłumaczyć się teraz, że cię nie było na bazie organizacji. - Ahaaaa, dobra! Czyli to moja wina, że są takie bugi serwerowe i co zresztą świetnie widać na filmie jak ja to niby specjalnie uderzyłem w drzewo? Jeszcze śmiesz pisać, że to moja wina po obejrzeniu i skomentowaniu mojego filmu. I bardzo fajne jest to, że ściągacie pojazd z terenu prywatnego z zamkniętą bramą, gratuluję. Normalnie full rp. Gracz się rozbił na pościgu poprzez bug, brak wyrenderowania obieku - SAPD, spoko wsadźmy go poprzez pid do więzienia, po co się męczyć i złapać tak jak powinniśmy. Rozumując twoim tokiem myślenia właśnie tak jest. XD Szkoda tylko, że w komentowaniu moich filmów i dodawania komentarzy na profilu nie jesteś taki miły. Zamiast złapać jak człowiek albo pogodzić się z przegraną to nie, lepiej wsadzić po pidzie i mieć zablokowane pm. Żenada i jeszcze raz żenada. To, że masz rangę na tym serwerze nic nie oznacza, a dla mnie jesteś i byłeś taki jak zawsze. Cytuj dalej tam moje logi dla atencji, geniuszu. Elo.
  8. Nick funkcjonariusza: Nudzio Data i godzina zdarzenia: 22.01.2021 11;40 Pełen opis sytuacji: Robiłem pościg, w pewnym momencie przesiadłem się do helki na bazie org, a następnie do stuntplana na lotnisku. Stuntplanem leciałem jakiś czas, a za mną helka policyjna. W pewnym momencie uderzyłem w drzewo, którego nawet nie było widać, nie zrenderowało się, co zresztą świetnie widać na filmie poniżej. A pracownik frakcji, który mnie gonił miał zablokowane pm. Następnie zrespiłem się na bazie organizacji i zabrałem wóz, a następnie pojechałem po przygotowanego shamala. Wtedy oczywiście trwały nadal działania pościgowe bo z tego co słyszałem od innych członków organizacji to pracownicy frakcji biegali po terenie organizacji próbujać przy tym odnaleźć mnie i złapać, założyli blokadę na koło pojazdu, którym wcześniej uciekałem i stwierdzili dopiero później (jak już uciekłem oczywiście) że i tak będzie na pp bo to nie ich wina, że się zabiłem, a to moja wina? Doszliście do wniosku, że słuszne będzie wsadzenie mnie do paki poprzez pid jak zorientowaliście się, że mnie tam już nie ma i już wam dawno uciekłem. Działania nie były przerwane, a ja nawet nie otrzymałem żadnej informacji. W dodatku założyliście blokadę na koło pojazdu, który stał na prywatnej posesji. I z tego co wiem chcieliście go przepchać i wsadzić na lawetę przez bramę, która jest zamknięta. Nawet jeśli się rozbiłem to jest to od razu powód do tego, żeby robić to co zrobiliście? Nie zrobiłem tego celowo, co widać na filmie. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Ja, Griski* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  9. Widząc po tym co piszesz nie mam zamiaru dalej tłumaczyć i wyjaśniać. Nie wiem, poczytaj poradniki, zrozum pare ważniejszych pojęć i nie olewaj następnym razem graczy. I nie ma czegoś takiego, że jak odgrywasz jedną akcje to nie możesz drugiej. Odgrywanie akcji roley-play raczej nie może być utrudnianiem. Chyba, że ktoś ewidetnie wymusza rp, nie potrafi odgrywać, myli komendy i odgrywa coś głupiego/bezsensownego. Od siebie dodam, że miałem już kiedyś przyjemność grać sobie role-play z pracownikami SARA, akurat w momencie gdy holowali pojazd. I nikt nikogo nie ignorował. Nie mówił, że odgrywa już jedną akcje to nie może drugiej. Tylko oni najzwyczajniej wiedzieli co to rp i razem sobie odgrywaliśmy, nakręcaliśmy gierkę.
  10. W momencie w którym zjawił się supporter Artizo cała akcja była non rp i on sam chyba nie wiedział, że chcę coś takiego robić stąd też chyba to ostrzeżenie i kick. Choć nie jestem pewien, chyba go poinformowałem na pm. Druga rzecz, pracowniczka Owcaaa* była skłonna dopiero mi odpowiedzieć wtedy gdy na miejscu był supporter i w momencie w którym zapytałem czy potrafi odgrywać role-play - wtedy napisała abym odszedł. Chciałem to wyjaśnić do końca ale dostałem kicka. Supporterzy, są od tego aby kontrolowali przebieg danej akcji, jeśli jest taka potrzeba, a nie pisać na czacie, że akcja jest irracjonalna. Byłem pracownikiem frakcji i nigdy nie ignorowałem gracza jeśli taki chciał pograć ze mną jakieś rp. Rp dobre i z głową, a nie typowo wymuszane, nawet w momentach gdy teren był zabezpieczony. A ile to było już razy, huh. Dostałem rzekomo kicka za wejście na teren zamknięty, a tak naprawdę za to, że chciałem odegrać z kimś dobre role-play. Już samo pisanie raporta na mnie za to, że niby przeszkadzałem jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem.
  11. Nie oskarżyłem cię za spisywanie z kartek, materiałów szkoleniowych. Wspomniałem tylko o tym i nie mam z tym problemu bo nie każdy jest w stanie wszystko spamiętać i bla bla bla.. To normalne i wiem jak jest bo byłem w każdej frakcji w na tym serwerze, znam bardzo dobrze jego realia. A teraz wrócę do tego ignorowania, znasz w ogóle pojęcie role-play? Wiesz do czego służą komendy i wiesz co to jest metagaming? Napisałaś abym opuścił teren akcji dopiero w momencie, w którym zjawił się support. Przyznaj po prostu, że nie wiedziałaś co zrobić w tym momencie, jak zacząć rozgrywkę. Bo domyślam się, że tak było. Nie ma czegoś takiego jak; Skończę jedną akcję to zacznę dopiero drugą. Tłumaczenia typu "" Jeszcze może bym ją odegrała gdyby nie fakt, że odgrywana akcja szła do dokumentacji "" "" Mogłeś odgrywać tą akcje poza terenem, wtedy nie byłoby problemu. "" są nie na miejscu. Jeśli twierdzisz, że utrudniałem ci odgrywanie akcji gdy sam ją odgrywałem no to pozdrawiam. Reporta mogłabyś pisać na jakiegoś cejota, który wjeżdża w ciebie rowerkiem, a nie mnie gdzie chcę z tobą poodgrywać i nie, nie boli mnie du*a. Bardziej mi zależy na fakcie, żebyś zrozumiała błąd i nie ignorowała graczy, którzy chcą odgrywać rp. Tyle ode mnie na razie, czekam na zarząd.
  12. Twój nick: Griski*Nick osoby oskarżonej: Owcaaa*Powód napisania skargi: Brak znajomości podstaw RP, ignorowanie gracza. Opis sytuacji (dodany przeze mnie): Jadąc przez San Fierro zobaczyłem jak Owcaaa* odgrywa jakieś akcję RP. Domyślam się, że większość takich akcji jest montonna, a dana osoba i tak spisuje wszystko z jakichś kartek, screenów nie mając nawet pojęcia o tym, co właśnie odgrywa. Ale to mniej ważne. Koniec końców postanowiłem się zatrzymać, zacząć odgrywać swoje rp aby po prostu jakoś urozmaicić tą rozgrywkę. Pracowniczka ta oczywiście dalej robiła swoje (spisywanie rp) bez jakiegokolwiek odzewu, po chwili na miejscu zjawił się supporter Artizo, który kazał mi opuścić teren akcji, XD! Skoro ktoś chcę odgrywać rp to musi mieć jakiś pomysł na daną akcję, niezależnie czy jest to najbardziej wymyślna i ciekawa, czy najbardziej nudna. Ja sobie wymyśliłem swoje i liczyłem na jakąś interakcję z pracownikiem frakcji, który powinien zareagować i pograć ze mną, nie ważne czy umie lepiej rp czy gorzej. Jesteś na służbie we frakcji to jesteś rp, potrafibłym zrozumieć jeśli byłby to zwykły gracz. Frakcja powinna pokazywać najwyższy poziom odgrywania, skoro gracz taki jak ja, daje wam taką możliwość, żeby nikomu się nie nudziło, a nie pisać reporty. Dowody: Przebieg akcji: * Owcaaa* chywta za klucz akumulatorowy *Griski* zaciągnął ręczny, trzasnął drzwiami wychodząc przy tym z pojazdu. * Griski* zerknął na pachołki, spojrzał na kobietę. * Owcaaa* rozkręca kolejne łączenia poszczególnych elementów. Griski* [76]: Halo, kurna! Griski* [76]: Hej! Otrzymałeś ostrzeżenie od Artizo o treści: Nie przeszkadzaj Griski* [76]: Halo! Owcaaa* [87]: odejdz Kick
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Griski*

    Pozegnanie...

    Warto było robić audycja dla takiego aktywnego słuchacza, dzięki za wsparcie i wszystko! Pozdro i powodzenia, wróć kiedyś!
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Temat zamknęli ale to nie koniec. 

    Wynik konkursu: 

    1. @someone.

    2. @C1oku

    3.  @Pheno 

    W udziale wzięły te osoby, które spełniły wszystkie warunki. Gratuluję wygranym i proszę o wysłanie wiadomości na priv. 

     

  18. Griski*

    Konkurs - Pula 100k!

    Hej! Co u ciebie? Brakuje ci kasy? Może i tobie się poszczęści i zgarniesz sporą ilość gotówki! Tak ty! Co wystarczy zrobić, aby wziąć uział? Zostaw serce pod postem i zdjęciem poniżej. Podaj nazwę swojego ig w komenatrzu. Spośród osób, które spełnią wymagania wylosuje kilka osób. 1 Miejsce - 60k 2 Miejsce - 30k 3 Miejsce - 10k Wyniki w przyszłą sobotę trzeciego. (Data może ulec zmianie, informacja będzie)
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Griski*

    Banshee 2.2

    Model: Banshee ID: 12730 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 26K Dodatki: Na zdjęciu.Cena: 1,3kk Coś od siebie: Na uberze dobrze się sprawowało.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin