Skocz do zawartości

Griski*

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Griski*

  1. Nie mówię, że zabezpieczeń nie było wcale. Twierdzę, że teren nie był zabezpieczony w pełni. A dojazd do urzędu był dostępny. Dlatego pojechałem w stronę mechanika. Bo właśnie tam nie widziałem wcześniej jakichkolwiek barierek. Co do tej części od strony alejki, to nie mogę się doczepić, wszystko było w porządku. Czy dobre jest strzelać w głowę do gracza który jedzie v-max 40km/h i widać jak kierowalem się w stronę wyjazdu. Na to pytanie odpowiedz sobie sam i zastanów się dobrze. Twierdziłeś jeszcze, że miałem v-maxem się wpieprzyc w barierki. Dodatkowo powiedziałeś, że nie było Utrudnienia. Nawet jeżeli nie było, to nie miałem jak tam uderzyć v-maxem ponieważ były to doherty gdzie jest ogranicznik do 50km/h.
  2. Co do tych zabezpieczeń to było różnie. Na moje oko przednia część nie była zabezpieczona i stwierdziłem, że jak przejadę boczkiem, zdala od całej akcji RP to nic się nie stanie. No i nic się nie stało. Możliwe, że akurat ktoś wyjeżdżał, nie było barierek. Już nie wnikam w te zabezpieczenia. Jednak martwi fakt, że bez jakichkolwiek ostrzeżeń, zostałem tak nie miło ostrzelony. Nie mogliście podbiedz, napisać żebym wyjechał? I tak powoli już jechałem w stronę wyjazdu. Niestety wtedy innej drogi nie było, więc musiałem przejechać przez zabezpieczenia, oczywiście bez pozytywnego rezultatu.
  3. Nick funkcjonariusza: Yookies + Inni którzy zabezpieczali teren. Data i godzina zdarzenia: Koło 21:15 Pełen opis sytuacji: Po załatwieniu paru spraw w urzędzie SF nie opodal alejki, wyszedłem tak po prostu i wsiadłem do swojego samochodu. Na pierwszy rzut oka dostrzegłem zabezpieczenia, no ale cóż jakoś wyjechać musiałem. Więc ruszyłem powoli w stronę jednego z wyjazdów zabezpieczeń i nawet nie zdążyłem do niego dojechać. Dlaczego? Po lekkim ruszeniu max 40km/h Zostałem po prostu perfidnie ostrzelany przez Funkcjonariusza. Trwało to kilka sekund, pierwsze opona i zaraz po tym kulka w łeb = dead. Zrozumiałbym już tą opone, bo niby jechałem po tym terenie, lecz wcześniej żadnych problemów nie sprawiałem i co najlepsze chciałem spokojnie wyjechać. Według mnie jest to nadużycie broni, gdyż nie taranowałem nikogo, nie sprawiałem zagrożenia dla życia i zdrowia ludzkiego graczy. Po całej akcji napisałem do Yookiesa, ponieważ jego jako jedynego widziałem w celowanego w mój samochód. Aha i dodam tyle, że gdy podjeżdżałem pod urząd, żadnych zabezpieczeń jeszcze nie było. [2019-03-13 21:10:11] [Output] : << Yookies. [261]: wjezdzasz na teren? [2019-03-13 21:10:16] [Output] : << Yookies. [261]: nie widzisz ze zamkniete? [2019-03-13 21:10:18] [Output] : >> Yookies. [261]: jak ja w urzędzie byłem! [2019-03-13 21:10:22] [Output] : << Yookies. [261]: odwalac tylko potrafisz [2019-03-13 21:10:47] [Output] : << Yookies. [261]: auto masz przed zabezpieczeniami [2019-03-13 21:10:54] [Output] : >> Yookies. [261]: Chyba sobie żartujesz. [2019-03-13 21:11:16] [Output] : << Yookies. [261]: a co chcesz do pp? ... [2019-03-13 21:11:19] [Output] : << Yookies. [261]: czy co bo nie rozumiem [2019-03-13 21:11:33] [Output] : << Yookies. [261]: wjechales na teren to po prostu cie ostrzelałem sa ostrzezenia zeby nie wjezdzac Po tym momencie napisałem do niego żeby auto znajdowało się w przecho. Oczywiście nie miałem jak go stamtąd zabrać, gdyż zostałem zabity na miejscu. [2019-03-13 21:19:21] [Output] : >> Yookies. [261]: auto ma byc w przecho [2019-03-13 21:19:27] [Output] : << Yookies. [261]: a to ci ogarne I po kilkunastu minutach, auta nie było w przecho. A ja pobiegłem zobaczyć co tam się dzieje i oczywiście: https://imgur.com/yBwhOSI Nie wezwał lawety z SARA czy też SAPD, z tego co wiem należy to do jego obowiązków. Skarga może być odrzucona, nie wiem co zarząd na to odpowie.. Lecz dodam coś od siebie. Czy strzelanie do kogoś prosto w głową i opony, sprawia wam przyjemność? Jeszcze dodatkowo zrozumiałbym gdyby osoba naprawdę odwalała. Ale w moim przypadku, chciałem tylko wyjechać. Moi drodzy, szanujcie broń. Dowód, który to potwierdza całe zajście: Niestety sytuacja przebiegła tak szybko, że na ss nie widać zbyt dużo. Ale mam nadzieję, że to wystarczy. + Ss po akcji. I przypadkowo, nie wiem jak. Włączyła mi się mapa.. https://imgur.com/O6VeF3S https://imgur.com/ghZmJGj https://imgur.com/Wcto4xW Ja, Griski* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. Gdyby nie ty, to bym prawdopodobnie uciekł. Ja ci szansę jeszcze dałem i napisałem jasno, że jeżeli miałbym nie pisać skargi, to kontynuujmy pościg. Nie zgodziłeś się, więc masz skargę.
  5. Topór wojenny to ty sobie możesz mieć, a mam cię gdzieś. Pisz sobie co chcesz, twoje wytłumaczenia mnie nie interesują mimo wszystko postąpiłeś tak jak nie powinieneś i będę wnioskował abyś został ukarany.
  6. Nick funkcjonariusza: s383k, Yookies Data i godzina zdarzenia: Koło 19:15 11.03.2019 Pełen opis sytuacji: A więc tak przy końcu pościgu wskoczyłem do wody, po wskoczeniu dostałem strzał z paralizatora od Yookies, a później s383k wbiegł do wody i mnie zakuł po czym wyciągnął. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/o2WY8zH Ja, Griski* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  7. Bardzo fajne jest w tym wszystkim to, że najpierw dostaje szanse od zarządu po udostępnieniu hasła. Znakomicie się sprawdzam na służbie ^^ I zostaje wydalony za nic. Więc nawet jeżeli zacytowałeś to u góry to sądzi tylko o tobie, że nie zapoznałeś się dokładnie z tematem i jak to było dokładnie, lub zrobiłeś to dla popisu. Aby inni mogli się pośmiać.. Eh, szkoda słów. Bez dłuższej gadki, czekamy na KSF.
  8. I co z tego, że udostępniłem? Skoro wtedy rozmawialiśmy i: "Dostałeś wtedy wybór, albo pomożesz nam usunąć szkodnika albo się żegnamy." Zostałem wydalony dopiero po miesiącu? Coś tu chyba nie gra i dodatkowo chcieliście żebym udupi* @Krystiano' No moi drodzy, to tak jakbyście chcieli mnie wywalić z frakcji od zaraz. Najpierw dajecie mi szansę, a po czasie wywalacie, boo.. tak. Pierwsze bawimy się w szantaże, później gdy coś nie pasuje - lota.
  9. Dobrze, rozumiem. Tylko w tym rzecz, że tego nie zrobiłem i do tej pory uważam, że zostałem nie słusznie wydalony. Proponuję bardziej zbadać sprawę i oczekuję na odpowiedź od któregoś z członków KSF.
  10. Login: Griski67Nick: Griski* Serial: (serial ukryty)Przynależność do frakcji: -- Opis sytuacji: No dobrze, a więc pozwolę sobie zacząć od momentu, kiedy miałem rozmowę dyscyplinarną z zarządem. Było to jakoś parę tygodni temu, albo nawet miesiąc. Dlaczego rozmowa dyscyplinarna? Ponieważ udostępniłem hasło od głównego kanału mumble, fakt faktem zrobiłem to, lecz po rozmowie nie zostałem kompletnie ukarany, ani zawieszenie, ani wydalenie. Jedyne co, to upomnienie słowne i dalsze postępowanie. Co miałem zrobić po rozmowie? Zarząd tak jakby zaszantażował mnie, że jeżeli nie będę miał dowodów na pewną osobę, którą chcą "ud****ć" i chcą aby ta osoba wyleciała z banem. To zostanę wydalony, tak jakby nie miałem wyjścia, albo zostaje wydalony albo upierdal** jednego z najlepszych kolegów. Cóż wybrałem to drugie i tak naprawdę po kilku tygodniach sprawa ucichła, a ja nie musiałem dawać ss czy też nagrań z rozmów na mojego ziomka. Po pewnym czasie pełniłem służbę tak jak trzeba, nie wpłynęła na mnie żadna skarga. Skarga nie, lecz dostałem pochwałę za ładnie odegrane RP z graczem. W dalszym ciągu otrzymałem chyba nawet awans, nie jestem pewny ale tak jakoś to chyba było. I po długim czasie gry we frakcji: (Tutaj zaczyna się cała akcja) Wchodzę sobie na discorda, żeby poprzeglądać Informacje i kanały etc. Patrzę, a tu mnie nie ma! Tak bez niczego został wyrzucony, po chwili napisałem do Lidera Frakcji. Zapytałem grzecznie czy coś się stało, ten odparł, że ja już wiem co się stało. Zaczął wysyłać filmiki pewnej osoby, tej osoby którą miałem upier****. W dalszym ciągu po zadanych pytaniach, dostałem odpowiedź i zostałem skierowany do jednego z członków zarządu frakcji, a mianowicie do Lampiego, gdyż to on miał niby zajmować się tą sprawą. No to dzień później napisałem do Lampiego: ( "Skipciu pisał, że ty się tym zajmujesz, to ja już nie wiem... Mogę wiedzieć o co chodzi? Przenieś mnie na kanał." ) Co odpisał? : "lol xd" Po zobaczeniu tej wiadomości stwierdziłem, że tak nie może być. Ja do tej sprawy podszedłem poważnie, a jak widać zarząd ma to po prostu w du**e. Jakieś kilka dni po prowadzeniu tych rozmów, dostrzegłem ogłoszenie na forum - Oczywiście zostałem wydalony. Stwierdziłem, że nie pozostawię tak tej sprawy i napiszę znów do Skipcia, po dość długim spamie w końcu odpisał i udało mi się umówić z zarządem na rozmowę. I tutaj się zaczęło, a więc zostałem wydalony za: rozprowadzania haseł osobom trzecim. Tak jak wcześniej pisałem zrobiłem to, lecz jakiś miesiąc temu i po rozmowie z zarządem nie zostały wyciągnięte konsekwencje wobec mnie, wróciłem do służby pod jednym warunkiem. Dalej zarząd powiedział, że był kolejny wyciek haseł frakcyjnych z mumbla. I że ja jestem głównym oskarżonym i co z tego, że mogę być głównym oskarżonym skoro to nie ja je udostępniłem. Oskarżonym może być każdy i to nie znaczy, że trzeba od razu wydalać. Kontynuując: " z powodu spiskowania z osobami z poza frakcji, działania na jej nie korzyść" Bardzo byłem zdziwiony gdyż zobaczyłem tą informację. Nie przypominam sobie, że spiskowałem kiedykolwiek z osobami poza frakcji i działałem na jej niekorzyść. Zarząd nie miał żadnych dowodów na to, że spiskowałem i działałem na jej nie korzyść. Powiedzieli mi tylko jedno, że osoba z którą niby spiskuje ma ze mną dobry kontakt, problem w tym, że z tą osobą nie rozmawiałem już chyba od kilku miesiąców. Więc uważam, że zostałem wydalony bez powodu i czuję się jakby ktoś robił mnie w chu*a. Zrobiłem coś czego nie powinienem, ale to co najważniejsze było to jakiś miesiąc temu i nie poniosłem żadnych konsekwencji. Dopiero po miesiącu zarząd się obudził i mnie wydalił za to, no chyba tak nie może być. Wolę zostać od razu wydalony niż po jakimś czasie. Już nie wspomnę o podejściu do tej sprawy przez zarząd, luzacko bez powodów, byle tylko wypier**** ... Przepraszam za słowa, ale inaczej się tego nie da określić. Świadkowie: Póki co nie oznaczę żadnych świadków. Myślę, że nie ma takiej potrzeby.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Zapraszam priv! Na pewno się dogadamy.
  13. Nick: Griski* Rodzaj pracy: Co do wykonania grafiki... To właśnie nie chodzi mi o jakiś awatar czy sygnaturę, tylko potrzebuję kogoś kto byłby chętny stworzyć grafikę do ulotki. Wymiary: Pod ulotkę. Tematyka: Ulotka strażacka etc. Dodatkowe informację: Cześć, potrzebuję osoby która podjęła by się wyzwania zrobienia grafiki do ulotki, oczywiście od razu z odpowiednimi wymiarami. Co miało by się znajdować w ulotce: Przede wszystkim zdjęcia, jakie? To już jest kwestia dogadania się ze mną, oczywiście autor może dodać od siebie byle by były związane z tematem. Ciekawe zachęcające słowa i wiele innych rzeczy. Głównie to jest tak: Ostatnimi czasy otwarliśmy nabór do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i potrzebujemy czegoś, co by nam pomogło/wzmocniło właśnie ten nabór.. Wpadłem na pomysł, że fajnie by było stworzyć ulotki. I teraz potrzebuję jakiegoś profesjonalisty lub osoby która nawet ogarnia i zajmuję się takimi rzeczami. Szczegółów za dużo nie zdradziłem, lecz kto jest chętny zrobić mi coś takiego zapraszam na priv. Będzie można porozmawiać, ustalić wszystko, co i jak. Jak ktoś chcę tak od siebie zrobić - proszę bardzo, wolna ręka. Byle by ulotka zawierała jakieś zdjęcia związane ze strażą/MDP, ciekawy zachęcający tekst itd. Sposób wynagrodzenia: Gotówka serwerowa, 50-100k albo nawet więcej, w zależności jak będzie dobrze wykonana praca.
  14. Griski*

    KONKURS [Admiral]

    Dowolny komentarz
  15. Cześć. Na samym wstępie chciałbym cię poinformować, że skarga jest napisana nie prawidłowym wzorem.. Sytuacja wyglądała tak: Gdy przejeżdżełem obok spawna, to ty jak jakiś typowy "cejot" zacząłeś odwalać animacjami takimi jak: /sikam /wale itd. Oczywiście wszystko w moją stronę, dodatkowo skakałeś mi po radiowozie po prostu odwalałeś, najpierw dostałeś z paralizatora. Akurat nie mogłem się wtedy tobą zająć, bo była akcja. Odjechałem na tym się skończyło, ale to jeszcze nie koniec. Po pościgu jechałem z zatrzymanym na spawna pod bankomat. I tak się złożyło, że znowu ty. Odwalanie, animki itd.. Nie mówię o taranie, bo ty nawet nie miałeś samochodu.. I wtedy już przegiąłeś z tym odwalaniem. Od razu zostałeś zakuty i przewieziony do więzienia. Za: Utrudnianie czynności funkcjonariuszom. Naganne zachowanie w miejscu publicznym. Zniewaga funkcjonariusza. I zapewne coś jeszcze, lecz wszystkiego nie spamiętam. A teraz przejdźmy do więzienia, powiedziałem jasno koledze za co ma cię włożyć. Najwyraźniej nie zapamiętał i się pomylił.. Czas i tak był taki sam jaki miał być więc nie widzę problemu
  16. Griski*

    Pożegnanie - ShataN

    Kurczę szkoda, no cóż... Dzięki za wspólną grę, 3-maj się!
  17. Gratki Karolku! W końcu ktoś poważny w administracji ;D 

  18. Po pierwsze popraw wzór. Po drugie... A więc zaczęło się na tym, że zatrzymałem się na środku drogi, znaczy się nie zatrzymałem tylko przy hamowałem praktycznie do zera. Musiałem załatwić pewną sprawę która nie trwała długo i tak poza tym nie sprawiałem zagrożenia. Po chwili ty rozpędzony nie wiem do ilu... Nie zdążyłem nawet cie ze "skamować" altem bo jechałeś tak szybko.. Otarłeś mnie lekko i cisnąłeś pełną pod prąd. Zapewne gdybyś nie łamał przepisów i jechał z normalną prędkością to na spokojnie byś mnie wyminął bez przeszkód. Po chwili podjechałeś do mnie jakby nie wiadomo co i z takim tekstem do mnie: [2019-01-19 21:41:30] [Output] : NikodeM. [282]: typie [2019-01-19 21:41:37] [Output] : NikodeM. [282]: na srodku drogi Po tym jak do mnie podjechałeś, od razu przypomniało mi się co odwaliłeś, już nie wspomnę o twoim chamskim podejściu do mnie. [2019-01-19 21:41:49] [Output] : * Griski* Wybija szybe pałką policyjną, po czym otwiera drzwi i wyciąga zatrzymanego. [2019-01-19 21:41:50] [Output] : ✔ Gracz NikodeM. został przez Ciebie wyjęty z pojazdu, a następnie zakuty! [2019-01-19 21:41:50] [Output] : ✔ Gracz NikodeM. został przez Ciebie złapany! Po tych czynnościach wsadziłem cię do pojazdu i miałem zamiar wystawić ci mandat. Zapytałem cię grzecznie o dokumenty: [2019-01-19 21:42:31] [Output] : Griski* [97]: Poproszę Pańskie dokumenty. ((/me podaje dokumenty funkcjonariuszowi)) 2019-01-19 21:42:34] [Output] : NikodeM. [282]: nie [2019-01-19 21:42:35] [Output] : NikodeM. [282]: pal gume [2019-01-19 21:42:38] [Output] : NikodeM. [282]: zapraszam an forum Skoro nie chciałeś ze mną współpracować to stwierdziłem, że wystawię ci mandat i na tym się skończy. Lecz, że jesteś taki upierdliwy to... 2019-01-19 21:43:27] [Output] : NikodeM. [282]: NIC NIE ZROBILEM [2019-01-19 21:43:29] [Output] : NikodeM. [282]: TY ZROBILES [2019-01-19 21:43:48] [Output] : Griski* [97]: 1700pln mandatu, przyjmujesz? [2019-01-19 21:43:52] [Output] : Griski* [97]: W przypadku odmowy mandatu udamy sie do wiezienia, a pojazd trafi na parking policyjny. [2019-01-19 21:44:00] [Output] : NikodeM. [282]: czkaj wolam tu kgos z administracji [2019-01-19 21:44:16] [Output] : Griski* [97]: To sobie wołaj, masz 10 sekund na zastanowienie się. [2019-01-19 21:44:23] [Output] : Griski* [97]: Przyjmujesz czy nie. [2019-01-19 21:44:23] [Output] : NikodeM. [282]: WEZWALEM ADMINA [2019-01-19 21:44:25] [Output] : NikodeM. [282]: CZAIS TYPIE [2019-01-19 21:44:29] [Output] : NikodeM. [282]: TERAZ CZEKASZ Po chwili tepnął się administrator Enomek.. [2019-01-19 21:44:34] [Output] : NikodeM. [282]: enomek [2019-01-19 21:44:35] [Output] : NikodeM. [282]: sluchaj [2019-01-19 21:44:36] [Output] : NikodeM. [282]: mnie [2019-01-19 21:44:43] [Output] : NikodeM. [282]: ziomek stoi na srodku dorgi pod gorke [2019-01-19 21:44:48] [Output] : NikodeM. [282]: uderzylem prawie w niego [2019-01-19 21:44:53] [Output] : NikodeM. [282]: i mowie czy go leb boli itd... Administrator poinformował cię, że jeżeli masz jakieś wątpliwości co do mojej pracy to napisz skargę. Dalszy ciąg zatrzymania: [2019-01-19 21:45:21] [Output] : Griski* [97]: Przyjmujesz czy nie? 2019-01-19 21:45:25] [Output] : NikodeM. [282]: skarge [2019-01-19 21:45:28] [Output] : NikodeM. [282]: mozesz przyjac [2019-01-19 21:45:38] [Output] : Griski* [97]: Czyli nie. Dobra wzywam lawete. Po krótkiej chwili zacząłeś wypytać o powód, a więc przedstawiłem ci go jasno: [2019-01-19 21:46:13] [Output] : NikodeM. [282]: POWOD [2019-01-19 21:46:19] [Output] : NikodeM. [282]: MOWIE COS DO CIEBIE [2019-01-19 21:46:23] [Output] : NikodeM. [282]: HALO [2019-01-19 21:46:47] [Output] : Griski* [97]: Powód? [2019-01-19 21:47:07] [Output] : Griski* [97]: Przekroczenie prędkości, wyprzedzanie w miejscu nie dozwolonym. Zniewaga funkcjonariusza [2019-01-19 21:47:36] [Output] : NikodeM. [282]: ale sobie przesraoles [2019-01-19 21:47:38] [Output] : NikodeM. [282]: sam sie wkopales [2019-01-19 21:47:41] [Output] : Griski* [97]: Pisz skargę. [2019-01-19 21:48:26] [Output] : NikodeM. [282]: MOZE TU KTOS [2019-01-19 21:48:28] [Output] : NikodeM. [282]: PODEJSC [2019-01-19 21:48:29] [Output] : G> kvmis (502): Jeździć niby potrafi [2019-01-19 21:48:29] [Output] : NikodeM. [282]: ENOMEK [2019-01-19 21:48:29] [Output] : G> Wequs (137): niebieskie C [2019-01-19 21:48:32] [Output] : G> xkierowcax (142): o co chodzi ? [2019-01-19 21:48:35] [Output] : NikodeM. [282]: SRAM NA TO [2019-01-19 21:49:50] [Output] : NikodeM. [282]: ssij I tak dalej, i tak dalej...
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Spoko loko kolejny konkurs, ale kto wygrał ten ostatni z pytaniami? :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin