Skocz do zawartości

Griski*

Gracz
  • Postów

    336
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Griski*

  1. 1. Nie muszę mieć żadnych dowodów dodatkowo inni funkcjonariusze też to widzieli. 2. A czemu miałby nie odjechać nawet nie wiem o kogo chodzi to ja wykonywałem czynności wraz krystiano i czekał na samej górze z autem do póki nie przyjmiesz mandatu. 3. Ponieważ twój kolega uciekł , mandat był normalny co do tego pościgu. 4. Zastanawiałem się co do tej przesiadki lecz po chwili mi się przypomniało co i jak.
  2. U mnie wyglądało to tak, że wystawiłem ci tylko mandat i dodatkowo sciagłem akurat na górze g1 nie wiem co się wydarzyło gdy cię złapali, Na pościgu zrobiliście przesiadkę do innego samochodu, lecz pościg trwał ten już dużo wcześniej a traktowany był jako jeden bez względu od samochodu i przesiadek, więc wystawiłem taki mandat a nie inny. Na pościgu dachowałes a mimo to uciekałeś dalej więc 0rp co do radiolki która dachowała nic nie widziałem.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. PID: 55538 @veenix @Fotarix No ogółem zbieram na tych chorych po**b***.
  5. Po pierwsze jak ty widzisz w tym obrazę no to pozdrawiam jak się będziesz ciągle tak czepiał będę tak pisać. Skoro nie 15 to może mniej trochę nie w każdym momencie było tak dużo. Skończ swoją pajacerkę bo nie takie rzeczy już odwalałeś w grze, a w skardze próbujesz udowodnić jaka to policja jest zła inaczej już tego nie ujmę, bo poczujesz się obrażony… Tyle ode mnie czekam na zarząd.
  6. Zostałem poproszony przez gracza @kolin2310 abym podjechał na jego tune z powodów jasnych gracze odwalają wpychają się, a więc żeby to ogarnąć zrobiłem na szybko kolejkę i wszyscy umieli się zachować i dostosować tylko ty się wepchałeś czy twój kolega i udawałeś że nie wiesz o żadnej kolejce i wjechałeś tak sobie po prostu a inni czekali cierpliwe po chwili tepnął się support twój kolega dostał prawko za wpychanie się do kolejki , oraz potem za mute. Ode mnie tyle.
  7. Nie udawaj że nic nie zrobiłeś bo ja wiem kiedy utrudniasz ruch a powiedz mi czy tak ciężko było zjechać na drugą ulicę i wykonać to skłamane oczywiście rp ? Co do tej literówki każdy ma może słabszy dzień i może się pomylić widzę że ty jesteś za głupi żeby to zrozumieć. A i jak nie wiesz jak utrudniałeś to stałeś na poboczu gdy u tunera było 15 klientów którzy czekali na swoją kolej ciężko wgl. było przejechać tam , ruch był tak duży że każdy głupi cj może uderzyć w ciebie i zablokować drogę itd..
  8. A no jestem funkcjonariuszem policji i mam prawo ci rozkazać abyś odjechał z tego miejsca i dobrze wiem kiedy utrudniasz ruch I proszę cie nie wyskakuj z tym RP bo się żałosne to robi, zobaczyłeś że 2 radiolki próbują ogarnąć zamieszanie i ty święty Hege*998 musi się doczepić i również po wkurzać funkcjonariuszy żal mi ciebie naprawdę, boli cię to że dostajesz mandat albo więzienie za swoją głupotę no mój drogi pora dorosnąć. [2018-11-03 17:16:04] [Output] : HeGe*998 [142]: Griski* [2018-11-03 17:16:06] [Output] : HeGe*998 [142]: widze, ze [2018-11-03 17:16:06] [Output] : Griski* [106]: ? [2018-11-03 17:16:15] [Output] : HeGe*998 [142]: nie znacie sie na prawach SAPD [2018-11-03 17:16:59] [Output] : Griski* [106]: Odjedź [2018-11-03 17:17:07] [Output] : Griski* [106]: 1 [2018-11-03 17:17:07] [Output] : Griski* [106]: 2 [2018-11-03 17:17:10] [Output] : Griski* [106]: 3 [2018-11-03 17:17:12] [Output] : Griski* [106]: afk? [2018-11-03 17:17:15] [Output] : HeGe*998 [142]: nie [2018-11-03 17:17:26] [Output] : HeGe*998 [142]: czemu? [2018-11-03 17:17:43] [Output] : Griski* [106]: Nie ma postoju albo odjeżdżasz albo mandat? [2018-11-03 17:17:54] [Output] : HeGe*998 [142]: sa awaryjne [2018-11-03 17:18:06] [Output] : Griski* [106]: Yhm ale jest znak. [2018-11-03 17:18:14] [Output] : Griski* [106]: 1 [2018-11-03 17:18:15] [Output] : HeGe*998 [142]: wiec [2018-11-03 17:18:16] [Output] : Griski* [106]: 2 [2018-11-03 17:18:26] [Output] : HeGe*998 [142]: No, ale mam awaryjne [2018-11-03 17:18:28] [Output] : Griski* [106]: Odjeżdżasz czy nie ? [2018-11-03 17:18:35] [Output] : ✔ Gracz HeGe*998 został przez Ciebie wyjęty z pojazdu, a następnie zakuty! [2018-11-03 17:18:35] [Output] : ✔ Gracz HeGe*998 został przez Ciebie złapany! Tyle mi udało się znaleźć w logach. Potem wystawiłem mandat - odmówił udaliśmy się do więzienia.
  9. A więc tak nie rozśmieszaj mnie teraz, że chciałeś odgrywać jakiekolwiek RP, bo nie miało miejsce żadne rp. Nie widzisz, że na tunerze jest tłok utrudnienie ruchu wszyscy taranują, a ty stoisz na poboczu, żeby jeszcze bardziej utrudniać? Mówiłem do ciebie kilkukrotnie abyś odjechał nie parkował tutaj, prosiłem, a ty nadal stoisz i piszesz, że masz awaryjne… jak mówię, że masz odjechać to odjeżdżasz i parkujesz gdzie indziej tak trudno? Postawiłem potem znak nawet zakaz zatrzymywania się poprosiłem kolejny raz, a ty dalej swoje moja cierpliwość się skończyła i postanowiłem wystawić ci mandat w czym problem? Nie wciskaj mi kitu, że chciałeś odgrywać jakieś rp… Co do tego wjazdu przy sygnałach świetlnych i jeżeli jadę z zatrzymanym, a z drugiej strony nic nie jedzie mam prawo wjechać na posterunek policji.
  10. A więc mamy piąteczek i wylosowana osoba to @.MateuszDafGames. zgarnia on 45k! Nagrodą pocieszenia za najlepszy post z bonusami jest @Davio_Pet i zgarnia on 5k.
  11. Siemanko! -Dziś postanowiłem zrobić sobie konkursik o 40k również dodatkowo będzie można zdobyć bonusy z bonusów max. 20k A, więc do wygrania jest 60k z bonusami więc co należy zrobić po pierwsze odpowiedzieć w temacie i polubić post po drugie za obserwować mój profil, a więc teraz jak zdobyć bonusy? Za jeden bonus będzie 5k, aby go zdobyć to w odpowiedzi tego tematu można dopisać/dodać/wstawić coś ciekawego co mam na myśli? Choćby jakiegoś mema na poprawę humoru, jakiś kawał, ładne zdjęcie z innej gry, śmieszny post albo jakaś skarga cokolwiek.Maksymalnie 4 bonusy, czyli 20k tak jak wcześniej wspomniałem. -Koniecznym warunkiem do wygrania 40k jest polubienie postu oraz za obserwowanie profilu i napisanie obojętnie jakiej odpowiedzi , Wstawianie kilku postów = dyskwalifikacja. Wyniki w przyszły piątek o godzinie 18! Zapraszam do udziału i życzę Powodzenia!
  12. Mówię o sytuacji przy mechaniku trzeba było się tak nie zachowywać to by nie było więzienia i tego incydentu, co do starych czasów nie będę się wypowiadał bo to jest śmieszne i zarazem żałosne
  13. Na tak wysokim stopniu i pokazujesz swój poziom wobec funkcjonariusza Gratuluje!
  14. Nie muszę mieć na to dowodu ale teraz opowiem ci sytuacje podszedłeś do mnie ze swoim koleżką wpisaliście animkę /fuckyou kiedy wycelowałem w ciebie paralizatorem zacząłeś uciekać w kierunku parkingu parkingu na mechu dohertach następnie gdy nie trafiłem pobiegłeś na stację kolejową wtedy też biegałeś slalomem i nie mogłem trafić wróciłeś w kierunku mechanika wsiadłeś do pojazdu kolegi i pojechaliście.. Tego też nie pamiętasz?
  15. Nie stosowne animki do mnie to po pierwsze , ucieczka przed SAPD i ciągłe twoje żałosne zachowanie wobec mnie co ty sobie myślisz? Ja mam prawo kiedy ty jesteś poszukiwany na podstawie komputera policyjnego cię zakuć i wsadzić do aresztu. Ciężko zrozumieć ?
  16. A więc tak sytuacja zaczęła się już na mechaniku gdy odwalałeś sobie na nim ze swoim koleżką i twoje zachowanie nie było dobre wobec mnie chciałem wystawić ci mandat lecz ty uciekałeś sobie na pieszo mimo użycia środków przymusu bezpośredniego lecz bez skutku to wsiadłeś sobie do samochodu i uciekłeś ze swoim kolegą. Po jakimś czasie przyjechałem na HQ i cię zobaczyłem , nie widziałem żadnego odgrywania RP i gdy byłem na kanale z niedźwiedziem pozwolił mi ciebie zgarnąć a więc nie było żadnego problemu .
  17. A więc tak kolego wtedy kiedy wystawiłem ci mandat nie zaznaczyłem twojego nicku dlatego był taki tani dopiero po zaznaczeniu cena wzrosła ponieważ masz przelicznik x3. Więc nie widzę tutaj jakiegokolwiek oszustwa napisałem ci że przypadkowo nie zaznaczyłem bo działo się to szybko i że masz przelicznik x3 więc cena wzrosła każdy może się pomylić wsm. nawet to nie była pomyłka. A i uważaj z tymi groźbami o banie i wyrzuceniu z frakcji oraz radzę się ogarnąć.
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin