A więc tak nie rozśmieszaj mnie teraz, że chciałeś odgrywać jakiekolwiek RP, bo nie miało miejsce żadne rp. Nie widzisz, że na tunerze jest tłok utrudnienie ruchu wszyscy taranują, a ty stoisz na poboczu, żeby jeszcze bardziej utrudniać? Mówiłem do ciebie kilkukrotnie abyś odjechał nie parkował tutaj, prosiłem, a ty nadal stoisz i piszesz, że masz awaryjne… jak mówię, że masz odjechać to odjeżdżasz i parkujesz gdzie indziej tak trudno? Postawiłem potem znak nawet zakaz zatrzymywania się poprosiłem kolejny raz, a ty dalej swoje moja cierpliwość się skończyła i postanowiłem wystawić ci mandat w czym problem? Nie wciskaj mi kitu, że chciałeś odgrywać jakieś rp… Co do tego wjazdu przy sygnałach świetlnych i jeżeli jadę z zatrzymanym, a z drugiej strony nic nie jedzie mam prawo wjechać na posterunek policji.