Skocz do zawartości

Stanik*

Gracz
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Stanik*

  1. Stanik*

    Nabij sobie Repke.

    Bij go, Stefanie, Będzie sos, Fajnie!
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. ✓1. Najlepszy Supporter/ka: @PerPani @Lisa_ @Fantus.<3  ✓2. Najlepszy Administrator/ka: @ENOMEK @Pitu112 @Mr_Magulon ✓3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @Zebra @Lukasz1393 ✓4. Najlepszy Biznes: 4FIGHT Radio 4Music ✓5. Najlepsza frakcja: SAPD TSA ✓6. Gracz non stop grający na serwerze: @Teddy. @Pauli* ✗7. Najlepsza Organizacja:  --- ✓8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Lisa_ ✓9. Eventowiec miesiąca: @Lisa_ ✓10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Teddy. ✓11. Najlepszy prezenter: @Dony ✗12. Najlepszy Redaktor: --- ✗13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": --- ✓14. Najlepszy tuner: @lcarix no bo kto! ✗15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: --- ✓16. Najlepsza praca na serwerze: Kurier ✗17. Przegryw miesiąca: --- ✗18. Najbogatszy Gracz: ---
  4. Jesteś teraz w grze? Jeśli tak, to zaraz dołączę i sfinalizujemy transakcję
  5. Z twojej. Ile by ci pasowało? Ja zacznę od 25k
  6. Proponuję wymianę. Euros 1.8 (ID: 38426) za niego + parę kafli (wartość do ugadania) Bardzo zależy mi na tym aucie, bo był parę tygodni temu na sprzedaż, jednak nie udało mi się go zdobyć :v EDIT. Oczywiście, gdybyś ty parę pln dał, ale to wyjdzie w praniu.
  7. Stanik*

    Nabij sobie Repke.

    Zespół Capgrasa - rzadko występujące zaburzenie psychiczne polegające na przekonaniu chorego, że jego partner lub inni członkowie rodziny zostali zamienieni na identycznie wyglądające, obce osoby.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Stanik*

    Nabij sobie Repke.

    Galeantropia - zaburzenie psychiczne, przez które człowiekowi wydaje się, że jest kotem. To chyba jacyś otaku ﴾•□•﴿
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Stanik*

    Konkurs [Bobcat]

    Będzie co sprzedać na giełdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  12. Stanik*

    Nowa praca?

    Hej, przychodzę do was z pewną propozycją - jest nią nowa praca, mam na myśli pracę Rybaka. Na czym by ona polegała? Polegałaby oczywiście na łowieniu ryb. Zastanawiałem się na podziałem tej pracy na dwie główne kategorie. Profesjonalne (alá zawodowe - czyli stricte praca taka jak np. kuriera, laweciarza), Rozrywkowe (tutaj można byłoby odejść od pojęcia, że będzie to praca, a coś w stylu zwalczeniu nudy podczas gry na 4Life). Różnica pomiędzy nimi polegałaby na tym, że praca Rybaka jako Profesjonalna, będzie dostępna na określonych (może i też płatnych) łowiskach, a Rozrywkowa byłaby dostępna na dowolnych łowiskach i nie tylko. Oczywiście warto zadbać o balans. Łowiska będą miały "szansę na złowienie jakiejś ryby" - łopatologicznie - im rzadsza ryba, tym więcej kasy za jej wyłowienie. Aby uniknąć sytuacji, gdzie jedno łowisko jest pełne graczy, a reszta świeci pustkami, wartości te będą zmieniać się codziennie. Na jakimś łowisku będzie dostępna ryba, której nie ma na innych łowiskach (tu fajna byłaby możliwość użycia przynęt, o czym wspomnę). Aby uzyskać kartę rybacką, trzeba by było ileś czasu, bądź ryb złowić. Karta będzie płatna i będzie narzucać pewne limity, mam tu na myśli wyposażenie. Sprzęt profesjonalny będzie dostępny tylko, gdy będziemy takową kartę posiadać. Może żeby było ciekawiej, osoby nie mające karty rybackiej i tak będą mogły wejść na płatne łowiska, ale SAPD będzie mieć możliwość skontrolowania rybaków, czy tą kartę posiadają - w przeciwnym razie, oczywiście mandat i/lub zakaz łowienia na określony czas. Myślałem nad tym, aby wyłowić rybę, należałoby naprzemiennie naciskać Spację i LPM, oczywiście z odpowiednią szybkością, ani za szybko (mocno), ani za wolno (lekko). Utworzy się też sklepy wędkarskie. Żeby było prościej - do łowienia wystarczyłaby nam tylko wędka. Żeby było realniej - do kupienia będą też potrzebne np. kołowrotki, przynęty, itd. Tu zostawiam wybór. Do kupna będą też możliwe jakieś łodzie, aby łowienie było możliwe na większą skalę. Gdzie by to się znajdowało? Na pewno jedno (może i płatne) łowisko znajdowałoby się w Bayside. "Darmowe" łowiska znajdowałyby się szczególnie w miejscach, gdzie na graczy bywa mniej, np. niedaleko Las Payasdas, Las Barrancas, Blueberry, Palomino Creek, obok pracy kuriera, itd. Dodatkowo... Myślę, że fajnym urozmaiceniem i zachęceniem do pracy w tym zawodzie byłaby dostępność jakiś wyzwań dnia, konkursów itp. Moim zdaniem praca może być dość ciekawa, zwłaszcza, gdy będą dostępne wspomniane wyzwania/konkursy. (Tak wiem, ta praca jest na "konkurencyjnym" serwerze)
  13. Mam waltona na sprzedaż, może trochę droższy od 20k, ale można się potargować. Odnośnik to ogłoszenia:
  14. Stanik*

    WALTON 1.6

    Model: Walton ID: 26007 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: ~99000km Dodatki: Podświetlenie licznika (niebieskie), CB Radio, Wykrywacz fotoradarów i Ogranicznik Cena: 25000 (mogę lekko zejść) Coś od siebie: Może demonem prędkości nie jest, ale autko przyzwoite. Ładnie wygląda, parę dodatków... SS’y: https://imgur.com/a/FHCAVP3
  15. Zmieniłem nick z raffiG'a na Stanika* :o

  16. Z pozdrowieniami dla: @BidoN @Michu8K oraz za pomoc, naszym kochanym pracownikom SAFD i SAMD @Terrorysta @Pauli* oraz @Ganok
  17. Stanik*

    KONKURS [Vincent]

    3000 silnik 240 kilometrów
  18. Stanik*

    Oddech na przycisku.

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 50 sekund (⌐■_■)
  19. Stanik*

    Screeny z innych Gier :>

    Kiedy twój komputer nawet nie spełnia minimalnych wymagań i coś pójdzie nie tak...
  20. Stanik*

    Nabij sobie Repke.

    Dendrofilia - Zboczenie seksualne, które objawia się nieodpartą chęcią odbycia stosunku płciowego z drzewem.
  21. Stanik*

    Konkurs [ Virgo ]

    Będzie co sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin