Skocz do zawartości

Stanik*

Gracz
  • Postów

    55
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Stanik*

  1. Nieco cieplej, ale nadal mało.
  2. Model: Pony ID: 21706 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 2107km Dodatki: hydraulika, felgi (1025), tablica rejestracyjna (MyLittle), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Cena: 250.000PLN (do negocjacji) Coś od siebie: Auto ma napęd na tył. Bardzo fajnie się nim prowadzi, całkiem fajne drifty. Zabawa przednia, hydraulika w tym aucie robi swoje Skacze jak wariat! Wózek pomieści 4 osoby, więc idealnie nadaje się na przewozy ekipy. Dodatkowo auto posiada 2 klucze i LPG 75dm3. SS’y: https://imgur.com/a/TGAMZie
  3. @Junior_Escobar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  4. Stanik*

    Zlot Sweeperów

    Było kozak. Świetne screeny!
  5. Screen nie działa. A to moje: https://imgur.com/a/X13zLGw ==BYŁO KOZACKO XD==
  6. 1. Najlepszy Supporter/ka: @Teddy. @lcarix @Kendrick* 2. Najlepszy Administrator/ka: @Pitu112 @Wiesi3k. 3. Najlepszy RCON/ka: Nominowani: @ZbyK.gg @Zebra @DeltaRon @Lukasz1393 @Bolek. 4. Najlepszy Biznes: 4FIGHT 5. Najlepsza frakcja: TSA  6. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @Teddy. @kaRRoy. 7. Najlepsza Organizacja:  ----- 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @lcarix 9. Eventowiec miesiąca: ----- 10. Najlepszy pracownik Frakcji: @Teddy. @Placuszek 11. Najlepszy prezenter: ----- 12. Najlepszy Redaktor: ----- 13. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": ----- 14. Najlepszy tuner: ----- 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Tampa (podmianka) Flash (podmianka) 16. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 17. Przegryw miesiąca: ----- 18. Najbogatszy Gracz: -----
  7. Zapraszam do składania podań! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

     

  8. A już myślałem, że dziś 1 kwietnia. Szkoda, że odchodzisz, ale myślę, że mimo to, jakiś kontakt utrzymamy. 3maj się!
  9. Bardzo udany wywiadzik, fajnie się go czytało, oby takich więcej!
  10. Stanik*

    Konkurs [Willard]

    Będzie co sprzedawać
  11. Praca powyżej spodobała mi się najbardziej, ja teraz zaprezentuje swoją. https://imgur.com/a/Od1oMqn.
  12. Stanik*

    Oceń avatar osoby wyżej.

    super pies super pizza super kunsztowna coca-cola 10/10
  13. Stanik*

    Nabij sobie Repke V2.

    w sumie to nwm czy mogę, ale zapodam nutkę, bo i tak nie chce mi sie na razie szukac jakiejs dziwnej frazy czy definicji to nie jest zaden rap, sama dosc kunsztowna muzyka, bez wokalu.
  14. Manana Rancher long czy Patriot?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin