Skocz do zawartości

szalony111

Gracz
  • Postów

    24
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

O szalony111

W świecie gry

  • ID konta gracza 388920
  • Nick szalony111
  • Data rejestracji 2025-02-21 21:54:45
  • Ostatnio widziany 2026-06-07 18:13:17
  • Łączny czas gry 576 godz. 12 min.
  • Respekt
    -449
    Life Points
    10695
    Punkty karne
    998

Ostatnie wizyty

742 wyświetleń profilu

Osiągnięcia szalony111

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

19

Reputacja

  1. Skarga na Moe - oskarżony przez szalony111 treść wątku: niesłuszny mdt Nick funkcjonariusza: Moe Data i godzina zdarzenia: 2.04.2026r 12:30 Pełen opis sytuacji: Po wczorajszym pościgu wyszedłem z kicia i zrobiłem kolejny pościg. Przy wystawianiu minut dodano mi kartotekę.Chce poruszyć to że wczoraj zakończyłem przygodę z 4life na złapaniu przez policje.Wiec wczoraj tą kartotekę dostałem uciekając w więzieniu? Dowód, który to potwierdza całe zajście: 2026-04-01 22:55:24> PRISON [insert/43m] XOksfordX > szalony111 (388920): Odmowa przyjęcia mandatu, wpis.Dowód na to że nie mam mdt Ja, szalony111 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  2. Data i godzina zdarzenia 16.11 2025r około godziny 18 Pełen opis sytuacji: Strzelałem do Sapd na Dm. Jednego razu zabiłem funkcjonariusza PicoBello* lecz mnie nie złapał.Po tym zdarzeniu strzelałem dalej i nagle zostaje wsadzony do więzienia za "Zabicie funkcjonariusza" Dowód, który potwierdza całe zajście https://medal.tv/pl/games/gta-sa/clips/lwl7G1MEqeBbrBlDk?invite=cr-MSxnbVMsNDE4NzI1NDA1&v=30 Ja, szalony111 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nick funkcjonariusza: Patrick.Bateman Data i godzina zdarzenia: 2025-11-09 19:50 Pełen opis sytuacji: Podczas mojego pościgu wjechałem na dm wysiadłem z pojazdu i biegałem po dm pan funkcjonariusz Mrz mnie postrzelił taserem i mnie nie zakuł napisałem żeby mnie zabili lecz nawet gdybym tego nie napisał zrobili by to bo każdy siebie dobija na dm żeby nie iść do kicia. Po tym Pan szanowny Patrick.Bateman wtrącił mnie do więzienia. Dowód, który to potwierdza całe zajście: nie mam klipa
  5. Model: Buffalo dsd (402) Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: -0000000000 Cena: Do ustalenia Dodatki: czyste albo z małym tuningiem Coś od siebie: kupie auto:)
  6. szalony111

    Kupie YPZ-900

    moge sprzedać ci ypz 1.6 eatsy za 160k
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin