Skocz do zawartości

Xaczku

Gracz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

1 obserwujący

O Xaczku

  • Urodziny 08.12.2003

W świecie gry

  • ID konta gracza 392986
  • Nick Xaczku
  • Data rejestracji 2025-04-27 12:43:48
  • Ostatnio widziany 2026-06-01 22:10:41
  • Łączny czas gry 333 godz. 44 min.
  • Respekt
    1
    Life Points
    11495
    Punkty karne
    228

Kontakt

  • Discord
    .xacku

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Przeżyć

Ostatnie wizyty

559 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Xaczku

Użytkownik

Użytkownik (2/4)

54

Reputacja

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Gracz Baziu od dłuższego czasu notorycznie łamie regulamin taryfikatora obowiązującego na parkingu giełdy LV (ten droższy). Regularnie parkuje swój pojazd za ogrodzeniem, w miejscu objętym wyraźnym zakazem postoju. W momencie, gdy zauważa nadjeżdżającą lawetę, natychmiast wsiada do pojazdu i przebywa w nim do momentu jej odjazdu, tym samym celowo uniemożliwiając moją prace. Opisana praktyka była powtarzana dziesiątki razy. Gracz był wielokrotnie upominany zarówno przeze mnie, jak i przez innych pracowników SARA. Mimo to nadal świadomie ignorował wszelkie uwagi. W związku z brakiem reakcji z jego strony, zdecydowałem się nałożyć na pojazd blokadę. W odpowiedzi gracz rozpoczął celową jazde przód tył, mające na celu utrudnienie podjętych przeze mnie działań. W tej sytuacji skorzystałem z funkcji ręcznego zablokowania pojazdu przy użyciu suszarki. Niestety, nawet to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów gracz kontynuował swoje zachowanie.
  6. @KamCam_21 @Wieslaw. @SzariQ
  7. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Potraktuję tą sprawe jako cenną lekcję na przyszłość, aby odpowiednio dokumentować swoje działania. https://imgur.com/a/NO1tGkz
  8. Nie posiadam ss wypadł mi całkowicie z głowy zrobienie go, skoro przejrzałeś logi daj w takim razie log opłaconego biletu
  9. Proszę zrozumieć, że nie mam zamiaru się nikogo czepiać. Wykonałem jedynie swoje obowiązki. Przykro mi, że akurat Pana/Panią to spotkało, jednak nie jestem osobą odpowiedzialną za ustalanie regulaminu. Pojazd nie był zaparkowany w kopercie więc nieprawidłowe parkowanie.
  10. Pytałem się wyższej rangi pojazd nie prawidłowo zaparkowany nie ja ustalam przepisy
  11. Pojazd nieprawidlowo zaparkowany https://imgur.com/a/YN5Yfug
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin