Skocz do zawartości

Xaczku

Gracz
  • Postów

    15
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Xaczku

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Gracz Baziu od dłuższego czasu notorycznie łamie regulamin taryfikatora obowiązującego na parkingu giełdy LV (ten droższy). Regularnie parkuje swój pojazd za ogrodzeniem, w miejscu objętym wyraźnym zakazem postoju. W momencie, gdy zauważa nadjeżdżającą lawetę, natychmiast wsiada do pojazdu i przebywa w nim do momentu jej odjazdu, tym samym celowo uniemożliwiając moją prace. Opisana praktyka była powtarzana dziesiątki razy. Gracz był wielokrotnie upominany zarówno przeze mnie, jak i przez innych pracowników SARA. Mimo to nadal świadomie ignorował wszelkie uwagi. W związku z brakiem reakcji z jego strony, zdecydowałem się nałożyć na pojazd blokadę. W odpowiedzi gracz rozpoczął celową jazde przód tył, mające na celu utrudnienie podjętych przeze mnie działań. W tej sytuacji skorzystałem z funkcji ręcznego zablokowania pojazdu przy użyciu suszarki. Niestety, nawet to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów gracz kontynuował swoje zachowanie.
  6. @KamCam_21 @Wieslaw. @SzariQ
  7. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Potraktuję tą sprawe jako cenną lekcję na przyszłość, aby odpowiednio dokumentować swoje działania. https://imgur.com/a/NO1tGkz
  8. Nie posiadam ss wypadł mi całkowicie z głowy zrobienie go, skoro przejrzałeś logi daj w takim razie log opłaconego biletu
  9. Proszę zrozumieć, że nie mam zamiaru się nikogo czepiać. Wykonałem jedynie swoje obowiązki. Przykro mi, że akurat Pana/Panią to spotkało, jednak nie jestem osobą odpowiedzialną za ustalanie regulaminu. Pojazd nie był zaparkowany w kopercie więc nieprawidłowe parkowanie.
  10. Pytałem się wyższej rangi pojazd nie prawidłowo zaparkowany nie ja ustalam przepisy
  11. Pojazd nieprawidlowo zaparkowany https://imgur.com/a/YN5Yfug
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Xaczku

    @LOCK

    Sprzedany lock
  14. Xaczku

    @LOCK

    offerta na serwerze 490k
  15. Xaczku

    @LOCK

    Coraz lepiej dalej
  16. Xaczku

    @LOCK

    Model: Cheetah ID: 149312 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 1156 Dodatki: up1 felgi Cena: offy (moge dopłacić do czegoś fajnego) Coś od siebie: Ładne ferrari SS’y: https://imgur.com/a/YMt5NR1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin