Skocz do zawartości

Kapitan-Maciek

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

3 obserwujących

O Kapitan-Maciek

W świecie gry

  • ID konta gracza 59268
  • Nick Kapitan-Maciek
  • Data rejestracji 2016-12-19 21:45:57
  • Ostatnio widziany 2017-12-10 19:08:40
  • Łączny czas gry 0 godz. 16 min.
  • Respekt
    0
    Life Points
    0
    Punkty karne
    610

Ostatnie wizyty

310 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Kapitan-Maciek

Nowicjusz

Nowicjusz (1/4)

1

Reputacja

  1. Kapitan-Maciek

    Radio

    Witam mój pomysł polega na tym że np w ls w pewnym budynku zrobic radio gdzie kazdy kto ma jakąś oferte sprzedazy albo chce cos kupic to daje tam ogloszenie i to co gracz napisze sie wyswiela w prawym gornym rogu ekranu.wiem ze jest /go ale gracze nie mają opcji takiej.Spoko w tym bylo by to ze trzeba tam jechac a nie tylko pisac w miejscu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin