Skocz do zawartości

Kapitan-Maciek

Gracz
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Kapitan-Maciek

  1. Kapitan-Maciek

    Radio

    Witam mój pomysł polega na tym że np w ls w pewnym budynku zrobic radio gdzie kazdy kto ma jakąś oferte sprzedazy albo chce cos kupic to daje tam ogloszenie i to co gracz napisze sie wyswiela w prawym gornym rogu ekranu.wiem ze jest /go ale gracze nie mają opcji takiej.Spoko w tym bylo by to ze trzeba tam jechac a nie tylko pisac w miejscu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin